4 personu peldbaseins

Āra peldbaseina modelis 4D20, 6 personām, 72 gb. Strūklas ar 6 gb. Sūkni. Šis modelis ir ļoti piemērots viesnīcu, ģimenes lietošanai.

Produkta detaļas

4 personu peldbaseins

Āra peldbaseina modelis 4D20, 6 personām, 72 gb. Strūklas ar 6 gb. Sūkni. Šis modelis ir ļoti piemērots viesnīcu, ģimenes lietošanai.

Izmēri:
428x225x128 cm
sēdeklis:
3 cilvēki
Ūdens tilpums:
6810 litri
Svars:
703 kg (sausa)
Kopā sprauslas:
35 gab
Kopējais sūknis:
4 x viens ātrums / 3.HP (peldēšanas daļa)
Cirkulācijas sūknis (CE, TUV apstiprināts):
1 x 0,5 HP
Sildītājs:
1x 3.0kW
Kontroles sistēma
Balboa / SpaRelax

4m ourdoor garden Swim Spa

swimming spa


Kāpēc izvēlēties SpaRelax?

SpaRelax ir 1 gadu profesionāls SPA ražotājs Ķīnā, kas datēts ar 2007. gadu. Kad jūs pērkat spa no SpaRelax, jūs pērkat spa no uzņēmuma ar desmit gadu pieredzi un kvalitātes reputāciju. Mēs esam apņēmušies saglabāt vislabāko inovāciju un karsto vannu kvalitāti.

 

Katrā spa tiek veikts rūpīgs ūdens tests un 50 punktu pārbaude pirms tā nosūtīšanas. Sākot ar spa budžetu un beidzot ar augstākā līmeņa spa - katrs mūsu veidotais peldbaseina baseins ir izgatavots ar kvalitatīvām sastāvdaļām par konkurētspējīgu cenu.

Mēs cenšamies sniegt klientiem vislabāko virszemes peldbaseinu baseinu , tāpēc, būvējot viņus, mēs uzturam visaugstākos kvalitātes standartus. Daudzas no mūsu kūrortiem pieejamajām funkcijām ir ekskluzīvas SpaRelax.

Mūsu kolektoru santehnikas sistēma un augstas plūsmas ūdens sūkņi nodrošina vienādu ūdens spiedienu visās strūklās. Zinot, ka četrvietīgais peldbaseina baseins var būt novietots telpās vai ārā, mēs izveidojām savu gaisa indukcijas sistēmu klusu - ļaujot jums koncentrēties uz mūziku, kas nāk caur jūsu izvēles telpiskās skaņas sistēmu. Atpūtieties un izbaudiet mūsu ergonomisko sēdekļa dizainu un dziļākās pēdu iedobes.


attēls Laipni lūdzam sazināties ar mums ~

Izmeklēšana