4 personu peldbaseins

4 personu peldbaseins

Dārza virs zemes peldbaseins baseinam 4 cilvēku ģimenei Produkta apraksts Produkta aprakstīšana Kāpēc izvēlēties SpaRelax? SpaRelax ir 10 gadu profesionāls SPA ražotājs Ķīnā, kas datēts ar 2007. gadu. Kad jūs pērkat spa no SpaRelax, jūs pērkat spa no uzņēmuma ar desmit gadu pieredzi un ...

Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

4 personu peldbaseins

Āra peldbaseina modelis 4D20, 6 personām, 72 gb. Strūklas ar 6 gb. Sūkni. Šis modelis ir ļoti piemērots viesnīcu, ģimenes lietošanai.

Izmēri:
428x225x128 cm
sēdeklis:
3 cilvēki
Ūdens tilpums:
6810 litri
Svars:
703 kg (sausa)
Kopā sprauslas:
35 gab
Kopējais sūknis:
4 x viens ātrums / 3.HP (peldēšanas daļa)
Cirkulācijas sūknis (CE, TUV apstiprināts):
1 x 0,5 HP
Sildītājs:
1x 3.0kW
Kontroles sistēma
Balboa / SpaRelax

image

image

peldbaseinslogo.jpg

Bezgalīgs baseina spa -1.jpg


Kāpēc izvēlēties SpaRelax?

SpaRelax ir 10 gadu profesionāls SPA ražotājs Ķīnā, kas datēts ar 2007. gadu. Kad jūs pērkat spa no SpaRelax, jūs pērkat spa no uzņēmuma ar desmit gadu pieredzi un kvalitātes reputāciju. Mēs esam apņēmušies saglabāt vislabāko inovāciju un karsto vannu kvalitāti.

 

Katrā spa tiek veikts rūpīgs ūdens tests un 50 punktu pārbaude pirms tā nosūtīšanas. Sākot ar spa budžetu un beidzot ar augsto līnijas spa - katrs mūsu izveidotais peldbaseina baseins ir izgatavots ar kvalitatīvām sastāvdaļām par konkurētspējīgu cenu.

Mēs cenšamies sniegt saviem klientiem vislabāko virszemes peldbaseinu baseinu , tāpēc, būvējot viņus, mēs uzturam visaugstākos kvalitātes standartus. Daudzas no mūsu kūrortiem pieejamajām funkcijām ir ekskluzīvas SpaRelax.

Mūsu kolektoru santehnikas sistēma un augstas plūsmas ūdens sūkņi nodrošina vienādu ūdens spiedienu visās strūklās. Zinot, ka četrvietīgais peldbaseina baseins var būt novietots telpās vai ārā, mēs izveidojām savu gaisa indukcijas sistēmu klusu - ļaujot jums koncentrēties uz mūziku, kas nāk caur jūsu izvēles telpiskās skaņas sistēmu. Atpūtieties un izbaudiet mūsu ergonomisko sēdekļa dizainu un dziļākās pēdu iedobes.

SpaRelax ir aprīkota ar mīksto skārienjūtīgo vadības sistēmu ar LED vadības ierīcēm tieši pa rokai. Mūsu jaudīgā filtrēšanas sistēma ļauj vienkāršāk uzturēt spa un ūdeni. No 2 cilvēku spa līdz 9 cilvēku ballītei - mums ir piemērots jūsu mājām modelis.

Mēs piedāvājam 3 dažādas spa līnijas, kas piemērotas jebkuram budžetam. Iegūstiet vislabāko par savu naudu - neatkarīgi no tā, vai tas ir ekonomisks A sērijas spa vai S sērija - tās augstākās klases spa iespējas ir pieejamas tikai caur SpaRelax Spas. Izbaudiet SpaRelax atšķirību. Mūsu kūrorti tiek pārdoti visā pasaulē. Uzticieties spa inovāciju līderiem, lai jūsu SPA izvairītos no visa tā, kā jūs cerējāt.


image

image

image Laipni lūdzam sazināties ar mums ~

Pāri:Bezgalīgs peldbaseins sērfošanas peldbaseinā Nākamo:Virs zemes peldēt SPA baseinu

Izmeklēšana