Āra viesnīca 6 personām ar burbuļvannu

Āra dārza ģimenes viesnīcas akrila virpuļvannas masāžas vanna 5 personām Produkta apraksts Ražošanas apraksts INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMUMU Informācija par uzņēmumu SpaRelax Co., Ltd - Mēs koncentrējamies tikai uz SPA, bet profesija uzticas. SpaRelaxs dibināšanas partneri sanāca kopā ar vienu kopīgu mērķi: ...

Produkta detaļas

Āra viesnīca 6 personām ar burbuļvannu

5 (2) .jpg

Produkta apraksts

Ražošanas apraksts   

Izmēri:
225 x 225 x 88 cm
sēdeklis:
5 pieaugušie
Ūdens tilpums:
1391 litri
Svars:
420 kg (sausa)
Lidmašīnu skaits:
91 PCS
Sūknis:
2 x viens ātrums / 3.HP
Cirkulācijas sūknis (CE, TUV apstiprināts):
1 x 0,35 HP
Sildītājs:
1x 3.0kW
Kontroles sistēma
SpaRelax / Balboa


S520 Shenzhen.jpgS520-2.jpgA521 ar vāku.jpg

spa 3 atpūtas vietām.jpg

KOMPĀNIJAS INFORMĀCIJA

Kompānijas informācija     

  SpaRelax Co, Ltd.

- Mēs koncentrējamies tikai uz SPA, profesija liek uzticēties.

SpaRelaxs dibināšanas partneri apvienojās ar vienu vienotu mērķi: nodrošināt vislabākās kvalitātes masāžas vannu , visvairāk iespēju un visplašāko produktu klāstu. Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi akrila masāžas vannu ražošanā viņi strādāja kopā, lai izveidotu SpaRelax. Pērkot SpaRelax virpuļvannas masāžas vannu , jūs kļūstat par ģimenes locekli, un jums tiek sniegti tādas pašas kvalitātes pakalpojumi un atbalsts, kas uzņēmumam ir pasaules slavens.

 

SpaRelax nekļuva par vienu no vadošajiem spa pakalpojumu sniedzējiem, koncentrējoties tikai uz ražošanu un tirdzniecību. Mēs to izdarījām, koncentrējoties uz cilvēkiem un to, kā padarīt viņu dzīvi labāku. Mūsdienu pasaules temps un tonis ir skarbs, kā rezultātā rodas dažādas ar stresu un uzvedību saistītas slimības. Sākot ar spriedzes galvassāpēm un beidzot ar muguras sāpēm un beidzot ar diabētu, mūsdienu problēmu klāsts liek mums izsaukt atvieglojumu. Un nav vairāk nomierinošu, efektīvu vai patīkamu atvieglojumu veidu kā SpaRelax āra 5 cilvēku virpuļvannas masāžas vanna , kas ir rūpīgi izstrādāta, lai uzlabotu katra klienta dzīvesveidu un veselību. Spa procedūras ir mūsu aizraušanās, un mēs gribētu dalīties ar šo aizraušanos ar jums.

 

Nekur mūsu kaislīgā apņemšanās nav acīmredzamāka nekā mūsu masāžas vannas nepārspējamajā kvalitātē. Katrs modelis ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu ar īpašībām bagātu, optimālu elegances un funkcionalitātes sajaukumu, neizlaižot nekādas detaļas. Lai gan daudzi uztver kūrortus kā nepieejamu greznību, SpaRelax veido spa katram budžetam. Sadarbojoties ar mūsu visaugstāko augstākā līmeņa tirgotāju tīklu, mēs vidējam cilvēkam sniedzam ērtību, gandarījumu un priekšrocības, kas rodas, iegādājoties SpaRelax masāžas vannu.

 

Jūs varat droši zināt, ka ieguldījums SpaRelax ir viens no gudrākajiem ieguldījumiem, ko varat veikt. SpaRelax veido virpuļvannas masāžas vannu cenas katram budžetam, sākot no augstākās klases tiem, kas pieraduši pie nesalīdzināmas greznības, līdz vidējam un zemākam cenu diapazonam, kur laba kvalitāte ir svarīga pat ierobežota budžeta gadījumā. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns un vēlas satraukt un izklaidēt, vai arī esat nobriedis un vēlaties atpūsties nošķirtībā, SpaRelax ir spa jums.

6358415297558047982404315.jpg

.jpg

-3.jpg

Izstāžu istaba

Mūsu izstāžu zāle atrodas Shenzhen LongHua, jūs esat laipni aicināti apmeklēt. izstāžu zāle.jpg


BUJ

BUJ

1. Kāda ir garantija jūsu spa un peldbaseiniem?

     ♥ četru gadu apvalka struktūra

♥ 2 gadu iekšējā apvalka virsma

♥ 1,5 gadu santehnikas un elektriskā sastāvdaļa

2. Kāda ir spa karstā baļļa ūdens temperatūra?

3. Kādas ir SPA karstā vanna gaismas diožu gaismas krāsas?

Āra karstā baļļa spa ir aprīkots ar 12 ~ 20 LED gaismām (kā spa iespēju). LED gaismām ir 7 krāsas un 13 raksti.

4. Cik ilgi jūs varat saņemt savu spa karsto vannu?

Izgatavošanas laiks paraugu pasūtīšanai ir 15 dienas, pilna konteinera - 25 dienas.

5. kāds ir maksājums?

Parasti mēs pieņemam samaksu ar T / T.

Laipni lūdzam maksāt, izmantojot Alibaba Trade Assurance, lai aizsargātu savas tiesības.

6.Kāpēc izvēlēties SpaRelax?

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Papildinformāciju var noklikšķināt uz mūsu mājas lapu : www.spasrelaxhottub.comHot Tags: Āra viesnīcas 6 personu Whirlpool Massage Spa, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, uzņēmums, lēts, vairumtirdzniecība, produkti
Izmeklēšana

You Might Also Like