Mājas > Jaunumi > Saturs

Pasaules lasīšanas diena - kura valsts mīlestība lasa?

Apr 23, 2019

sparelax hot tub


Pasaules grāmatu diena ir pazīstama kā Pasaules grāmatu un autortiesību diena, kas pazīstama arī kā "Pasaules grāmatu diena", un sākotnējā ideja bija no Starptautiskās izdevēju asociācijas. 1995. gadā oficiāli tika apstiprināts, ka 23. aprīlis bija "Pasaules grāmatu un autortiesību diena". Mērķis bija veicināt vairāk cilvēku lasīt un rakstīt. Es ceru, ka ikviens var cienīt un pateikties literatūrai, kas ir devusi lielu ieguldījumu cilvēka civilizācijā. Kultūras, zinātnes un ideoloģijas meistari aizsargā intelektuālā īpašuma tiesības.

 

Kuras valsts cilvēki mīl lasīšanu?


hot tub spa

 

Izraēla, viena no pasaules mīļākajām valstīm, ir pirmajā vietā pasaulē, rēķinot uz vienu iedzīvotāju, un tā ir arī ebreju dzimšanas vieta.

Ikvienam Izraēlā ir 64 grāmatas gadā, un katrai 4500 personām ir bibliotēka. Izraēlas Nacionālā bibliotēka ir Izraēlas Nacionālā bibliotēka. Founded in 1892, tā atrodas ebreju universitātē Givatram. Tajā ir vairāk nekā 5 miljoni grāmatu un pasaulē lielākā ebreju un ebreju literatūra. Kolekcija.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem Izraēlas iedzīvotāju skaits ir aptuveni 8 miljoni, kas veido aptuveni 0,2% no pasaules, bet tas ir ieguvis 29% no Nobela prēmijas.

 

sparelax spa


Ungārija - viena no pasaules mīļākajām valstīm, tās zemes platība un iedzīvotāju skaits ir mazāks par vienu procentu no Ķīnas, bet tai ir gandrīz 20 000 bibliotēkas, vidēji 500 cilvēku uz vienu bibliotēku. Ungārijā ir vidēji 20 grāmatas uz vienu cilvēku gadā, kas ir daudz vairāk nekā rietumeiropieši tajā pašā reģionā.

Valsts, kas atbalsta mācīšanos un mācīšanos, noteikti gūs labu peļņu. Izraēla ir reti apdzīvota, bet tai ir daudz talantu. Lai gan dibināšanas laiks bija īss, bija 8 Nobela prēmijas laureāti un 18,5% no Nobela laureātiem bija ebreji.

Viņi izmanto savu inteliģenci un gudrību, lai radītu pārsteidzošu materiālo un garīgo bagātību.

 

Indijā indieši tērē aptuveni 10 stundas nedēļā.

Sihrams, Klauswortha grāmatnīcas vadītājs, kuram Indijā ir 26 grāmatnīcu ķēdes, saka, ka indieši ir ļoti novatoriski un lasīšana ir neaizstājama viņu dzīves sastāvdaļa.

 

Viņš teica: "Viņi ir ļoti koncentrējušies uz lasīšanu. Tieši tāpēc viņiem ir liela izglītība un viņi ir ļoti labi paveikuši ārvalstu universitātēs."

„Cilvēki izglītojas, lai tiktu galā ar izmaiņām, kas notikušas viņu dzīvē. Lai to izdarītu, jums ir jāpapildina sevi, lasot.


swimming sap