Darbs mājās? 7 veidi, kā karsta vanna mājās ietaupīs jūsu veselību un atjaunos jūsu dzīves kvalitāti!

- Nov 29, 2016-

Vai tu strādā no mājām?

IMG_8718.jpg

Kā jūs zināt, kad darbs ir beidzies un jūs esat "mājās"? Vai darbs tikai iet uz nakti un sākas no jauna agri no rīta? Šī ir droša receptes izdegšana. Jums ir jābūt robežai starp mājām, kur jūs varat atpūsties un "nolaist", un strādāt, kur jums jāpievērš uzmanība, jābūt "ieslēgtai" un jābūt radošai. Šeit ir septiņi veidi, kā viedie mājās strādājošie izmantot karsto vannu, lai uzlabotu viņu dzīves kvalitāti:

 

1. Pārtrauciet darba dienu, dodoties uz karstā baļļa.

Ja strādājat mājās, karstā baļļa palīdzēs jums izdarīt līniju starp darbu un mājām. Karsta vanniņa ietaupīs jūsu veselību un padarīs dzīvi vērtu! Daudzi   Olimpiskās burbuļvannas kompānijas klienti ir mājās strādājošie vai vietējie uzņēmumu īpašnieki, kuri pērk burbuļvannu un atklāj, ka tas palīdz viņiem izveidot šo šķelto līniju. Viņi izslēdz datoru pie 6 (vai vēlāk ...), ej ārā karstā baļļa, iemērc viņu noskaņojumu   no 10-20 minūtēm un pēc tam "ierasties mājās".

Kad viņi iegriežas durvīs pēc karstās vannas mērcēšanas, viņi pieņem noteikumu, lai pārtrauktu darbu. Karstajā vannā uzsūkšanās mainās tā, kā viņi jūtas pēc 20 minūtēm, lai viņi atdotu smadzenēm atpūtu un mainītu visu savu attieksmi.

2. Uzlabojiet savu radošumu "Darbā".

Daudzi mājās strādājošie informē mūs par viņu   radošums ir uzlabots   un, viņuprāt, viņi iegūst jaunas idejas savā "izslēgtajā" stundā, bet tikai tad, kad viņi veic šo būtisko pārtraukumu no smadzeņu darba. Jums ir nepieciešams relaksācijas laiks, lai idejas burbulētu. Ja jums ir karsta vanna mājās, tas nozīmē, ka jūs varat veikt mini pārtraukumus dienas laikā, kad radošums atpaliek. Un šie mini pārtraukumi arī palielina produktivitāti.

3. Beigt Jammie sindromu.

Cik bieži jūs piecelties, paņemiet kādu kafiju un grauzdiņus un sēdieties pie datora, lai sāktu savu darba dienu vēl savā murgā? ! Ja jums ir ieradums pirmā lieta uzcelt un iemērkt savā karstajā vannā, jums vajadzētu mainīties no savām murgiem un reālām drēbēm, kad izkļūsit. Tā ir jūsu iespēja iekļūt darba režīmā. Kāda ir šī izteiksme? "Ieliec savu lielo meiteņu bikses un nokļūstiet darbā"! Daudzi no mūsu Olimpiskajiem klientiem ir lieli fani, kas pirmās lietām nobauda no rīta   lai viņi varētu viegli atvieglot savu dienu maigi, jo viņu smadzenes atsākt uz priekšu darba dienu. Iztvaikošana karstā ūdenī ir lieliska smadzeņu stimulēšanai.

4. Izārstēt paģiras.

Pastāv arī reāla iespēja paātrināt ārstēšanu   kad tu sauļojies no rīta - tikai tad, ja tu esi bijis viesmīlīgs un nākamajā dienā VĒLST gūt smadzenes. Vai kādreiz paziņojat, ka strādā mājās, jūs gribat iziet vairāk? Jums ir vajadzīgs atvieglojums no tām pašām četrām sienām.

IMG_8906.jpg

5. Izārstēt stresa galvassāpes.

Stresa galvassāpes no pārāk daudzām stundām pie datora? Ja darbs mājās padara jūs uzsvēra, atrodiet stresa galvassāpes atvieglojumu, izmantojot   kafiju, ibuprofēnu un iemērcot burbuļvannā . Tas darbojas katru reizi.

6. Izārstēt savu "datoru atpakaļ".

Pēc stundu ilgas sēdes, iespējams, ielejot stāju, mugura noteikti ļauj jums zināt, ka tas ir nelaimīgs. Nav labāka izārstēt nekā pāriet uz burbuļvannu līdz   atvieglot sāpes mugurā.   Karstā ūdens un sprauslas strādā brīnumus, lai izvairītos no pārāk ilgi sēdošām kinkām. Pēc darba stingri saskarieties ar muskuļiem un locītavām.

7. Beidzies darbošanās vientulība.   Karstā baļļa ir lieliska vieta, kur izklaidēties. Uzaicināt citus soloprēni, lai atzīmētu darba dienas beigas.

Darbs mājās? Protams, ir tādas priekšrocības, piemēram, nav jāmaina un jāuztur savam laikam. Bet, ļaujiet burbuļvanna palīdzēt jums izdarīt līniju! Izslēdziet datoru, izejiet karstajā kublā, veiciet relaksējošu mērcēšanu.   Tikai tad jūs zināt, ka esat atgriezies mājās. Dzīve nav paredzēta lietošanai 24 stundas diennaktī. Ja jums ir citi ieteikumi par spa burbuļvannas izmantošanu, lai palīdzētu jums labāk strādāt mājās, lūdzu, kopīgojiet!

Pāri:Nostipriniet savu ģimenes pabalstu ar burbuļvannu Nākamo:"Broken Bone Vanta" ir pārsteidzošs Ārstnieciskās Pilnvaras: teātra apskats