Kāpēc viņš var veiksmīgi turpināt savu mīļoto?

- Aug 02, 2019-

image


Viljams, 24 gadus vecs, 1,8 metri un sver līdz 130 kg. Sākumā viņš nerūpēja par savu svaru, jo domāja, ka viņš ir dzimis resns cilvēks.

Tuvojas karstā vasara, un Viljama draugs uzaicināja viņu uz peldbaseinu, kamēr Viljams nevar peldēt, viņš var mēģināt peldēt tikai ar peldēšanas riņķi. Šajā laikā Viljams ieraudzīja meiteni, viņa bija ļoti skaista, viņai ir ļoti laba forma.Vēl svarīgāk, ka skaistā meitene lieliski peldējās.Lai gan Viljama šo skaisto meiteni dziļi piesaistīja, taču meitene nekad neskatījās uz Viljamu no sākums.Viņš sāka justies zemāks, jo saprata, ka viņa figūra ir ne tikai resna , bet arī ļengana. Turklāt viņš uzskatīja, ka nevar peldēt, kas nozīmē, ka viņam nevar būt kopīga valoda ar šo mīļoto. sarūgtināts un nomurmināja sev: "Varbūt es viņu neesmu pelnījis."

Kad Viljams atgriezās mājās, viņš joprojām nespēja izklīst no skaistās meitenes iespaida. Viņam radās jauna ideja, proti, viņš gribēja mājās iegādāties peldbaseinu. Bet viņam nebija daudz ietaupījumu, jo viņš tikai sava biznesa sākumposmā, un viņa dārzs nebija īpaši liels. Galu galā pēc ilgām pārdomām viņš atteicās no tradicionālā baseina un izvēlējās mūsu nebeidzamo peldbaseinu.

Ar pusgadu ilgo darbu, Viljams zaudēja svaru veiksmīgi, izskatās miris un ir krāšņs tagad. Vissvarīgākais ir tas, ka viņš vairs nav atkarīgs no peldēšanas gredzena un iegūst spēju peldēt kā zivs. Stāsta beigas ir vienādas kā visi domāja, Viņš veiksmīgi vajā savu mīļoto.


Īsta mīlestība slēpjas nevis tajā, kas tiek darīts un zināms, bet gan tajā, kas ir izdarīts, bet nav zināms.


swim hottub

Pāri:2019. gada Ziemassvētku BIG iepriekšējs paziņojums par atlaidēm Nākamo:Ķīniešu laternas festivāls Vs. Mājas karstā baļļa