Veidi, kā svinēt sieviešu dienu visā pasaulē (daļa)

- Mar 06, 2019-

Starptautisko darba sieviešu dienu (IWD) sauc par "Apvienoto Nāciju Organizācijas Sieviešu tiesību un starptautisko miera dienu" vai "Apvienoto Nāciju Organizācijas sieviešu tiesībām un starptautisko miera dienu". Tas ir festivāls, kas katru gadu 8. martā izveidots, lai atzīmētu sieviešu nozīmīgo ieguldījumu un lieliskus sasniegumus ekonomikas, politikas un sociālajā jomā.

Lūk, ko es jums apkopoju par to, kā cilvēki visā pasaulē atzīmē sieviešu dienu:


  Indija: Lathmar Holi


India Lathmar Holi


Indijā sievietes, kurām vienmēr ir bijis zems statuss, vasarā ir atvērušas acu atvēršanas dienu - Lathmar Holi. Šī unikālā brīvdiena galvenokārt paredzēta, lai sagaidītu krāsainu pavasari. Vīrieši un sievietes, kas piedalījās svinībās, iepriekš tiks sašķelti ar pulveri un krāsu. Vīrieši glezno spilgtas krāsas uz ķermeņa, savukārt sievietes valkā krāsainus tērpus, krāsainu plīvuru uz galvas un bambusa spieķi rokās. Vīrieši ziedlapiņas izmantos kā "ieroci", lai cīnītos pret sievietēm.

 

Šveice: Sieviešu spēka dienaSwiss women in power day


Divdesmitajā gadsimtā Šveices sieviešu statuss ir pakāpeniski uzlabojies, taču tas joprojām aizņem lielāko daļu Rietumu valstu politiskā statusa, sociālā statusa un ekonomiskā statusa ziņā. Visredzamākais piemērs ir tas, ka Šveices sievietes ir jaunākās no Eiropas sievietēm. Līdz 1971. gadam Šveice piešķīra sievietēm tiesības balsot Federācijā.

Lai izveidotu vīriešu un sieviešu līdztiesības koncepciju sabiedrībā, Šveices federālā valdība ir izveidojusi īpašu dienu sievietēm, lai tās uzņemtos varu. Saskaņā ar noteikumiem, katra gada janvāra pirmās četras dienas ir “Sieviešu spēka diena” Šveicē. Četru dienu festivālā visas ģimenes lietas izlemj sievietes, un vīrieši ir „atpūšas”. Šveices vīriešiem, kas vienmēr ir noraidījuši mājas darbus, arī šajās dienās ir jāievēro mājsaimniecību noteikumi. Ja tie nedarbojas labi, viņiem jebkurā laikā būs jāpārstrādā.

 

Vācija: Sieviešu karnevāls


Germany women's carnival


Katru gadu no 10. līdz 15. oktobrim tā ir “Sieviešu karnevāls” Reinzemes reģionā. Šajā laikā sievietes ir „lielas brīvības”, un vīriešiem nav atļauts izmeklēt sieviešu darbības saturu, un likumpārkāpēji tiks arestēti par noziegumiem.

Karnevāla naktī vācu sievietes ir piedalījušās dažādās kokteiļu ballītēs un ballītēs. Tajā pašā dienā sievietēm bija arī liels šovs, kas izcēla cilvēka kaklasaiti. Ja cilvēks ir priekšlaicīgs, tad sievietes, protams, neļaus viņu aiziet. Daudzi vīrieši baidās sasaistīt savas saites šajā dienā. Ir arī vīrieši, kas ir sagatavojuši daudz saites, lai iepriecinātu sievietes. Kad sievietes uzbruka, viņi vienkārši nodeva savas rokas ... Tad viņi nomainīja tos, kas tika sagriezti un ielikti jaunā. Šajā dienā, Vācijā, arodbiedrības nosūtīs ziedus sievietēm strādniekiem, bet nav atvaļinājuma, nav papildu naudas, un Vācijas iepirkšanās centros nav atlaides.

 

UK: Sieviešu tiesu diena


UK women's courtship day


Nākamā gada 29. februāra dienā britu sievietes var atbrīvoties no laicīgajiem noteikumiem un noteikumiem, un drosmīgi parādīt savu mīlestību tiem, kas nav ieinteresēti vai kuri nav izveidojuši savu prātu. Jau 1288. gadā Skotijas karaliene Margarete izdeva dekrētu, kurā paziņoja, ka nākamā gada 29. februāris bija "Sieviešu tiesību diena". Sievietes var piedāvāt laulības ar vīriešiem un uzlikt sodus vīriešiem, kuri vajāja sievietes bez ierobežojumiem.

Kopš septiņpadsmitā gadsimta šī tradīcija ir plaši izplatīta un popularizēta visā Eiropā. Apvienotās Karalistes televīzijas stacijas meteoroloģiskā sieviešu raidorganizācija reiz ierosināja pašreizējam fotogrāfam nacionālās auditorijas priekšā, un beidzot "piesaistīja skaistus puišus".

Vīriešiem, kuri šajā dienā atsakās lūgt mīlestību, vai nu izmantojiet 1 mārciņu kā simbolisku “izpirkšanu” vai sodiet viņus ar „nobijušām sievietēm” satīna drēbēs.

 

Maskava: festivāls "8. marts" aktīvi pērk sievietēm dāvanas


Moscow women's day


Saskaņā ar Krievijas konsultāciju firmas "March Consultation" publicēto aptauju starp Maskavas vīriešiem, visticamāk, "asiņo" ir vidēja vecuma vīriešu grupa vecumā no 36 līdz 45 gadiem. Viņi plāno tērēt 6000 rubļu vidēji (aptuveni 1218 juaņi). RMB) iegādāties dāvanas sievietēm. Uzņēmums uzskata, ka tas var notikt tāpēc, ka pusmūža vīriešu grupai ir spēcīgs ekonomiskais spēks un tai ir jānosūta visvairāk dāvanas, tostarp sieva, meita, māte, kā arī sievietes radinieki un kolēģi.

Saskaņā ar aptauju vairāk nekā 40% no izdevumiem, kas tērēti, lai nopirktu dāvanas sievietēm, ir ziedi, un vairāk nekā 10% ir paredzēti konfektēm, piemēram, šokolādei.Japāņu: "Meiteņu diena"


Japan girl's day


Katra gada 3. marts ir tradicionālā japāņu "Meiteņu diena", kas pazīstama arī kā "Meiteņu diena". Šajā laikā tas ir sievišķīga skaistuma simbols, tāpēc to sauc arī par "persiku ziedu festivālu". Šajā dienā visas ģimenes ar meitenēm izveidos kāpņu formas lelli, kas stāvēs dzīvojamā istabā, un uzlīmēs visu veidu mazās lelles, kas valkā japāņu kimonus, lai atzīmētu veselīgu meiteņu augšanu.


Spānija undred Simts sieviešu festivāls


Spain hundred female festival


Monzano pilsētā Spānijā spāņu meitenes, kas vēl nav šķērsojušas durvis, valkās baltas kleitas, turēs ziedus, lūgs un vēlēsies viens otram harmoniju un laimi nākotnē. Šis festivāls ir nostiprinājis sieviešu statusu, veicinājis daudzas skaistas laulības un atrisinājis daudzus vīriešu un sieviešu pārmērības.


Itālija Sieviešu diena


Italy women's day


Sieviešu dienas dienā itāļu vīrs un viņa māte dos zelta mimozu Mimozai, kas simbolizē sievietes Itālijā. Šim ziedam ir spēcīgs aromāts un to var izmantot kā izejvielu kosmētikai, piemēram, augstas kvalitātes smaržas. Tajā pašā dienā daži cilvēki bez maksas izplatīs Mimosa uz ielas. Dāmas ir ļoti roku darbs un ļoti romantiskas.

Pāri:Hot Tub Spa izvēle - remonts vai dārgi Nākamo:Pasaules lasīšanas diena - kura valsts mīlestība lasa?