Mājas > Jaunumi > Saturs

Kapu slaucīšanas diena

Apr 05, 2019

清明_meitu_1

Kapu slaucīšanas diena tiek saukta arī par Jauniešu festivālu. Zhongchun un Hunchun, 104. dienā pēc ziemas saulgriežu maiņas, tas ir viens no tradicionālajiem ķīniešu svētkiem un viens no svarīgākajiem festivāliem. Tā ir diena, kad tiek godināti senči un slaucīti kapi.

 

Muita


  • Civilizācijas slaucīšana

1. Mūzikas upuris: atskaņojiet mirušā mīļākās dziesmas viņa dzīves laikā un izteikt savu atmiņu par veciem cilvēkiem.

 

2, ziedu upuri: izmantojiet mirušā mīļākie ziedus vai piedalieties kapsētas rīkotajās "ziedu degšanas papīra" aktivitātēs.

 

3, stādot upurus: caur koku stādīšanu, lai godinātu veco cilvēku.

 

4, nomazgājiet kapu upuri: notīriet kapa pieminekli, lai izteiktu savas domas.

 

5, ģimenes atmiņas: mirušā fotogrāfijas un video materiāli pirms CD-ROM dzimšanas, ģimenes locekļu pārraudzība, lai skatītos, atgādinātu atmiņas.

 

6. Tiešsaistes upuris: skumjas izpaušana par mirušajiem radiniekiem internetā.

 

7. Kopienas sabiedrības upuris: pilna laika etiķete iekļūst kopienā, un kopienas iedzīvotāji organizē rajonu, lai atbrīvotu mirušo radinieku portretus un atbrīvotu augļus, augļus, balonus utt. miris lasīja upurus, un sabiedrība ziedoja ziedus.

 

8. Atlaidiet domas: Kopiena var organizēt iedzīvotājus, lai veiktu darbības, lai atbrīvotu balto balonu un atbrīvotu savas domas.

 

9. Paraksts Upuris: Kopiena var organizēt masu kolektīvo parakstu un izsekot upuriem senčiem.

 

清明节


  • QR kods, kas slaucīja kapu

Skenējiet to ar viedtālruni, lai redzētu mirušā fotogrāfiju vai video un uzzinātu par viņa dzīvi. Mirušā ģimene var arī atjaunināt un uzturēt tīmekļa lapas saturu. QR koda kapa piemineklis teica: "Tehnoloģiju izmantošana, lai sniegtu vairāk informācijas par mirušo, bet arī dalīties dzīves pieredzē."

 

Ģimenes locekļi var iestatīt paroli privātumam

 

Divdimensiju kapa piemineklis radies Apvienotajā Karalistē. Kad divdimensiju kods tiek popularizēts ārzemju kapos, divdimensiju kods tiks iestrādāts nepārdotajās kapsētās, ieskaitot kapa pieminekļa cenu, orientāciju, platību, apzaļumošanu un dizaina koncepciju.

 

Kapsētas darbinieki iepazīstināja ar to, ka kapsēta lietotājs vispirms piemēro divdimensiju kapu pieminekli. Personāls reģistrē attiecīgo upurēšanas lapu mirušajam kapsētas mājas lapā un ģenerēs tam QR kodu. Radiniekiem ir jāpapildina un jāuzlabo tīmekļa lapa un jāievada saturs, ko viņi vēlas kopīgot ar citiem, tostarp fotoattēlus vai atmiņas.

 

Par to, kādu saturu var redzēt pēc skenēšanas, radinieki var iestatīt atbilstošās iespējas Sacrifice mājaslapā atbilstoši savām prasībām, tas ir, kāda informācija ir pilnīgi publiska un kuras daļas ir privātas, lai tās varētu apskatīt ar paroli. Aizsargājiet mirušā personas privātumu.

 

T radiālā F O


  • Qing Dumpling


清明节食品


Qing   Dumpling ir Suzhou specialitāte. Tās āda ir sagrauta ar savvaļas augu, ko sauc par vērmeles, izspiestas no sulas un sajaucas ar lipīgo rīsu miltiem. Tad mīklu apberiet ar pupiņu pastu, tvaicējiet tvaicētājā un vienmērīgi iztīriet augu eļļu uz mīklas virsmas ar otu.

Tas nav salds un ne taukains, ar vieglu zāliena aromātu.

 

  • F ive krāsu lipīgi rīsi


1


Piecu krāsu lipošie rīsi ir tradicionāls uzkodas Buyi un Zhuang apgabalos. Katrs festivāls, piemēram, Ching Ming festivāls, trešais Mēnesa Jaunā gada mēnesis, un Pūķa laivu festivāls, Zhuang cilvēki patīk darīt piecu krāsainu rīsu.

Piecu krāsu lipīgi rīsi ir sarkani, dzelteni, zaļi, balti un melni. Piecu krāsu lipošie rīsi ir Miao cilvēku talismans. Tas nozīmē, ka dzīve ir kā lielisks zieds. Visu tautību cilvēki ir vienoti, piemēram, lipīgi rīsi, un svētības ir tādas pašas.


外销清明_副本