ŠĪ JAPĀNAS SPA PIEVIENOTIES UZ VINU

- Mar 24, 2017 -

1 MINUTE READ

Atjaunināts 2017. gada 24. februārī.1.jpg

Dažus prieka veidus var atrast tikai pilnīgā iegremdēšanā. Dažos gadījumos tas var šķist neiespējami, jo īpaši, ja jūs atradīsit visvairāk prieka sarkanvīna (mēs zinām, ka jūs darāt). Pārtrauciet savas šaubas tieši šajā otrajā un iegādājieties lidmašīnas biļeti uz Japānu, jo tur ir SPA, kurā jūs varat burtiski peldēties savā iecienītākajā dzērienā.

Yunessun SPA kūrorts Hakone, Japāna, ir sarkanvīna baseins, kas ir gan lielāks, gan labāks nekā tajā brīdī, kad tu piepildīji savu vannu ar divu Buka Čuka pudelēm. Nav sakot, ka esat to izdarījis, bet tas ir drošs pieņēmums, ka domāja par to, ka tā ir pārcēlusi jūsu prātu. Pirms jūs pieņemat jebkādu spriedumu, vienkārši zināt, ka tas nav tikai par vēlmju izpildi. SPA, iespējams, palīdz cilvēkiem izskatīt jaunus. Iespējams, ka tas nedarbojas (sarkanvīnam ir daudz citu labumu veselībai , tomēr neuztraucieties), taču tas, ka jūs esat pārliecināts par elli, liks jums justies jauna.

2.jpg

Tā kā tas ir tik jautri, kā tas viss izklausās, sarkanvīna spirts var izžūt jūsu ādu. Vai mēs patiešām rūpējamies? Nē. Tas ir burtiski peldbaseins ar vīnu. Protams, stundu laikā tu netiks mierīgi peldēt virs vīna (alkohols ir mazāk blīvs nekā ūdens, tādēļ tu pats neesi bijis kā peldošs), bet ikviens vannā absorbē nelielu alkohola daudzumu, lai to iegremdētu, saskaņā ar The Naked Scientist , tāpēc, kas rūpējas, ja jūs varat peldēt mierīgi.

Tagad teiksim, ka gribi dzert kādu vīnu, nevis tikai to uzņemt. Sprādzējiet, jo tas ir tas, kur tas šķērso līniju no sapņains līdz ceļam, kas ir vērts. Cilvēki stāvēs ārpus baseina un ielej ūdeni tavās rokās, lai iegrimtu. Vai arī mazāk mīlošai dvēselei kāds stāvēs ārpus baseina un burtiski nokļūst spainī ar vīnu tavā sejā.

3.jpg

Jēzus varēja staigāt pa ūdeni un pārvērst ūdeni vīnā, bet tas būtu bijis milzīgs hit, ja viņš apvienotu divus un cannonballed iekšā Yunessun peldēt baseins SPA ir tuvākais, ko mēs varam sasniegt mūsdienu laikmetā.

Rezervējiet lidmašīnas biļeti, ieplānojiet apmeklējumu un atrodiet pilnu iegremdēšanas plūsmu. Publicēts: 2017. gada 24. februārī


Pāri:Hidroterapija Nākamo:Liela atlaide peldēšanai Spa - Sparelax