Pasaules Zemes diena

- Apr 23, 2019-

earth day


Pasaules Zemes diena, kas katru gadu ir 22. aprīlis, ir pasaules mēroga vides aizsardzības darbība. ANO Ģenerālās asamblejas 63. sesijā 2009. gadā 22. aprīlis tika atzīmēts kā "Pasaules Zemes diena". Pasākumu pirmo reizi uzsāka Amerikas Savienotajās Valstīs 1970. gadā Gaylord Nelson un Dennis Hayes, un ietekme palielinājās. Pasākuma mērķis ir veicināt cilvēku izpratni, lai aizsargātu zemi un aizsargātu viņu dzimteni, veicinātu saskaņotu resursu attīstības un vides aizsardzības attīstību un uzlabotu vispārējo zemes vidi.

 

1970. gada 22. aprīlī 200 000 amerikāņu ieradās ielās, parkos, auditorijās un protestēja pret kaitējumu cilvēka videi, ko izraisījuši smagi piesārņojoši ķīmiskie augi, spēkstacijas, toksiskie izgāztuves un pesticīdi. Viņi aicināja cilvēkus pārtraukt iznīcināt un mīlēt zemi. Dzimis nozīmīgs cilvēka mūsdienu vides aizsardzības kustības festivāls - "Pasaules Zemes diena". Šodien Zemes diena ir kļuvusi par lielāko civilo vienošanos pasaulē. Katru gadu svinībās piedalās vairāk nekā viens miljards cilvēku, un viņi izmanto savas darbības, lai mudinātu vairāk cilvēku mainīt savas domas un ieguldīt videi draudzīgos globālos uzņēmumos.

 

Ņemot vērā pasliktināto globālo ekoloģisko vidi, katram no mums ir pienākums rīkoties un izmantot savas darbības, lai aizsargātu dzimteni, kurā mēs dzīvojam.

 

earth day


F ol

l Viens, 2. aprīlis

Atteikt vienreiz lietojamus ēdamgliemjus

2. dienā Zemes diena ir veģetārā diena. (Lopkopības nozare patērē lielu daudzumu graudu un pupiņu, kā arī patērē daudz dārgā ūdens; lai ganītu liellopus un audzētu cūkas, sākotnējais mežs tiek upurēts, izraisot siltumnīcas efektu.)

 

l Otrkārt, ēdiet mazāk (vārīti mājās, ēdiena daudzums ir taisnība, nevar ēst un iepakot mājās)

 

3. Treškārt, vienu dienu gavēni (piedzīvo vides aizsardzības garšu organismā)

 

l Forth

Noraidiet putuplastu un lūdziet bufetes veikalu vai kafejnīcu izmantot papīra glāzi (putuplasts ir kancerogēns, tas arī iznīcina ozona slāni, kas aizsargā zemi. Styrofoam kauss kafijai, bufetes šķīvis, simtiem gadu vēlāk atkritumus, turpināt piesārņot vidi).

 

Apģērbs

l Pirmkārt, ziniet drēbes

Avots: 1. Pirms pārstrādes iegādāties dabīgo kokvilnu, kaņepes un citus dabīgos materiālus (organiskos). 2. Apģērbu iegāde un uzturēšana atbilstoši mazgāšanas standartam, lai pagarinātu apģērbu kalpošanas laiku.

 

Otrkārt, pieprasījums pēc lēmuma, saskaņā ar: veļas, mājas jaudas, dzīvesveida, ekonomisko apstākļu un citu četru faktoru skaitu, lai noteiktu pirkuma biežumu, mēģiniet kontrolēt, nepārsniegt (smags svars nav smags).

 

l Treškārt, vecās drēbes ir jaunas, lai valkāt

 

1. Pašapziņa: pozas, ādas krāsas un dzīvesveida apsvērumi.

 

2. Uzziniet populāro fokusu: piemēram, garumu, krāsu utt., Parasti ar vienkāršu, labu pielāgošanu (stereo apgriešanu) vislabāk var parādīt cilvēku un materiālu mijiedarbību.

 

3. Piederumi ir maza izmēra, maināmi, labi darbināmi, viegli savākti, piemēram, šalles, tapas, jostas, neliels apģērbu daudzums, kas ir uzticami aksesuāri, lai izceltu mērci.

 

H ousing

l Pirmkārt, izmantojiet lietotas mēbeles (vai pērk māju, iznomājiet māju, lietojiet lietotas mēbeles, pārstrādājiet un atkārtoti izmantojiet resursus, ja jūs varat turēt regulāru blusu tirgu lietotu veco preču apmaiņai birojā, kopienā un tīkls, tas ir videi draudzīgs, savstarpēja palīdzība, veicina starppersonu draudzību).

 

Otrkārt, vairāku stādījumu apzaļumošana, lai veiktu mājas apdari (mājās nav pārmērīga apdare, tai jābūt vienkāršai, dabiskai kā principam. Mājokļa iekārtojums ne vienmēr ir mākslīgi materiāli, var vēlēties izmantot ekoloģiski dabīgākus materiālus. Dažādi ziedi. un augi, Mēģiniet izmantot vietējās koku sugas, pagalmā ir daudzas dabiskas augsnes, mazāk cementa vai cieta seguma.

 

Treškārt, lūdzu, izmantojiet piederumus, lai noturētu ūdeni, nomazgājiet augļus un dārzeņus, ēdienus, notīriet zobus, nomazgājiet seju, lai saglabātu dārgo ūdeni.

 

c Ceturtkārt, telpas elektroapgāde, gaisa kondicionēšana (pēc iespējas mazāka, viena telpa, lai atvērtu aukstu gaisu, kad cilvēki ir mazi, mēģiniet koncentrēties uz biroju, samazināt gaisa kondicionēšanas, elektriskās gaismas daudzumu).

 

Transports

l Pirmkārt, paņemiet kāpnes, neņemiet liftu (cilvēki, kas dzīvo ēkā, gan birojā, gan mājās, ja neesat steigā, mēģiniet ieiet automašīnā, mēģiniet neņemt liftu, nomainīt kāpnes, ietaupīt enerģiju, fiziskās aktivitātes un fitnesa iespējas).

 

Otrkārt, dodieties uz pastaigām, brauciet ar velosipēdu, izmantojiet masveida tranzīta sistēmu, brauciet mazāk un brauciet ar mehānisko transportlīdzekli.


clean spa

Pāri:Aprīļa muļķošanas dienas muzeja dažādās valstīs Nākamo:Pasaules patērētāju tiesību diena