Govs un audēju meitene

- Aug 07, 2019-

bannersparelax


Stāsts “Govju un audēju meitene” galvenokārt ir par mīlas stāstu starp Govju un Audēju meiteni.

Saskaņā ar leģendu, Audēja meitene ir karalienes mātes mazmeita. Audēja meitene ir atjautīga un labi prot aust mākoņus. Viņa var aust krāsainus mākoņus ar veiklīgu roku pāri.

 

Vienreiz   savulaik tur bija bārenis ar nosaukumu Govs. Lai arī viņš bija strādīgs, viņš bija nodzīvojis sliktu dzīvi. Vēlāk vecās govs vadībā ganāmpulks paņēma audēja drēbes, kuras ezerā peldējās. Vēlāk, kad viņi iemīlēja, viņi apprecējās.

Kopš tā laika viņi dzīvoja laimīgu dzīvi.

 

Kas zina, audēja meitene un gans izbauda ģimenes prieku, izpostīja aušanas mākoņus, pēc tam, kad karaliene māte zina, ka viņa ir nikna, viņa nosūtīja debesu karavīrus, lai sagūstītu Audēju meiteni .

Ar vecu govju palīdzību pātaga izmantoja grozu bērnu turēšanai un paņēma grozu, lai panāktu debesis.


spa factory


Kad māte ieraudzīja, ka ganu gans dzenas pakaļ, viņa izmantoja zelta plāksni uz galvas, lai novilktu lielu upi starp Audēju meiteni un govju ganu. Šis ir Piena ceļš. Piena ceļa kņada nežēlīgi šķīra Govs un Audēju meiteni abās pusēs, un viņi varēja raudāt tikai pāri upei.

 

Vēlāk karaliene māte redzēja viņus ļoti skumji raudam, pārvietojam žēluma sirdi un lika burvjiem ļaut viņiem satikties viens ar otru ik pēc septiņām dienām. Kas zina, ka burvji ir kļūdījušies un teica, ka viņi katru gadu tiksies savā starpā 7. jūlijā. Pēc tam karaliene soda magnātu, lai pārvērstu Govju un Audēju meiteni.

 

Katru gadu 7. jūlija vakarā Govs un Audēja meitene satiekas uz Magpies tilta un atver savas sirdis. Naktī, kad nakts ir klusa, jūs varat dzirdēt Govs un audēju čukstus   Meitene zem vīnogu plaukta. Ja debesīs nokrīt lietus, tas ir viņu skumju asaras.


30534066065231495_320x320

Pāri:Sparelax fotogrāfiju konkurss Nākamo:Ķīniešu Valentīna diena