Nostipriniet savu ģimenes pabalstu ar burbuļvannu

- Apr 26, 2017-

Ar iesaiņotiem kalendāriem un ikdienas ikdienas dzīvi ir grūti padarīt ģimenes laiku par prioritāti. Pat saspringts apkalpe laiku pa laikam var atdalīties, jo ir aizņemti grafiki. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā stiprināt ģimenes saites ar SpaRelax burbuļvanna !

1.jpg

Karsts tubbing ar bērniem

Lielākā daļa bērnu mīl būt ūdenī, kas padara burbuļvannas perfektu pretlīdzekli pret garlaicību, nodrošinot bērniem bezgalīgas izklaides! Brīdinājumi var būt saistītas ar vannu, vienlaicīgi samazinot enerģiju. Pievienojiet dažām piepūšamām rotaļlietām un domā par karsto burbuļvannu kā milzīgu vannu , atņemot peldošo daļu!

* Ne Amerikas Amerikas pediatrijas asociācija, ne Patērētāju tiesību aizsardzības komisija nav izsniegušas īpašas vadlīnijas par spa izmantošanu bērniem. Atkarībā no bērna vecuma ieteiktie termiņi ir atšķirīgi. Lūdzu, vērsieties pie sava ārsta, kurš darbojas, pirms atverat bērnam kubli .

 

Hot Tubbing ar pusaudžiem

Teen gadi var būt mulsinošs dzīves laiks, it īpaši sarunās ar saviem vecākiem. Karsts tubbing kā ģimene bez traucējošiem TV, interneta un mobilo tālruņu ļaus jūsu teen, lai atvērtu, ļaujot jums savienot un saprast viens otru labāk. Karstā baļļa ir arī lieliska vieta, kur pusaudžiem var būt droša izklaide nedēļas nogalēs.

2.jpg

Karstā tuberēšana ar savu laulāto

                                               

Atkārtoti atveriet šo dzirksteli ar savu īpašo personu, iemērcot karstās vannas siltus ūdeņus . Intimate, relaksējoša atmosfēra ļaus jums aizmirst par ikdienas stresa faktoriem un ļauj sarunām plūst. Plus, relaksējoša brīvā daba un dabas baudīšana ir lielisks veids, kā pirmām kārtām atjaunot lietas, kas jūs kopā atnesa kopā!

 

SpaRelax burbuļvannas iegādei jūsu ģimenei ir lieliska vieta, kur atpūsties un palikt savienota. Karsto vannu siltais ūdens un hidroterapija mazina stresu un nomierina smagus muskuļus, ļaujot ģimenēm koncentrēties uz to, kas ir vissvarīgākais viņu dzīvē: katrs

cits Atkārtoti saikne ar ģimeni sākas, meklējot piemērotu burbuļvannu .

Sazinieties ar profesionālo puisi Cason, lai saņemtu cenu.

Pāri:Par darbu ar karsto dušu remontētāju Larss Larsens Nākamo:Darbs mājās? 7 veidi, kā karsta vanna mājās ietaupīs jūsu veselību un atjaunos jūsu dzīves kvalitāti!