Mājas > Jaunumi > Saturs

SpaRelax sponsors 2015" vilnis izjādes kauss" buru līga

Jan 27, 2016

SpaRelax sponsors 2015" vilnis izjādes kauss" buru līga

17. oktobra rītā notika vilnis izjādes 2015" vilnis, izjādes kauss" buru līgas finālā sekmīgas pabeigšanas. SpaRelax partnerattiecībām ar Ķīnu Vanke vilnis izjādes jahtklubs sponsors 2015" vilnis izjādes kauss" buru līga, iesniegts ar bezprecedenta modes sociālo dzīvi, veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu jahtu kluba biedriem.

Mums sniedza mūsu 12 personas puses Spa burbuļvanna uz vietas, lai parādītu dažādās sociālās dzīves ar siltu Spa masāžas burbuļvannu.

Vilnis izjādes jahtklubs atrodas uz austrumiem no Shenzhen Bay noķert slavenā Orange River, tupēja otrā pīķa Qiniang Shenzhen, saskaras ar skatuvisks Daya Bay, uz ziemeļiem no Red Bay, uz dienvidiem no Mirs Bay, Austrumi ir plašajā Klusajā okeānā.

Šajā vakarā, modes vakariņas organizē līgas buru SpaRelax pārvadā 9 sēdvietas sociālo āra puses whirlpool Spa kopā, lai piedalītos vakariņas, mūsu peldēties spa piesaistīja daudz locekļu uzmanību un atzinību. Beigās, dienā no sacīkstēm, garīgās nogurums, muskuļu sāpes, tad gulēja uz spa kubls ar karstu ūdeni, Sākt izbaudīt masāžu Spa, dzert vīnu, klausīties kādu mūziku, kas vērsts uz jūru ….

Nesen, Li Yinhe publicēts autobiogrāfija "nektārs cilvēka prāts" pirmo reizi mūžā atmiņām un kopīgi viņas "medus dzīvi". Daloties dzīvi un vērtības - "medus filozofiju", , kurām ir dažas iespaidīgs, , viņa teica: "kā pret savu dzīvi, piemēram, sezama? Vienīgais, ko es gribu saprast ir laimīgi un ērti dzīvot savu dzīvi. Priekšā radītājs, katram no mums ir pārāk mazas, , bet par sevi, es vienkārši savā pasaulē. , Tāpēc mans ķermenis ir ērti, mans prieks ir gars, visa mana esamība nozīmē." Tas ir filozofija, kas SpaRelax vienmēr iet uz: dzīve ir dzert un baudīt, nepatīk varonis Romantiska drāma.

Veikt SpaRelax Outdoor Džakuzi Spa, jūs saņemsiet dažādās dzīves!