Gluda peldēšana: Encinitas ierēdņi veicina baseina drošības ieteikumus

- Jun 01, 2017-

ENCINITAS, CA - laika apstākļi tiek iesildīti, un peldēšana ir jautri veids, kā atdzist. Kā norāda vietējās amatpersonas, drošas vides nodrošināšana ir tas, kas padara laimīgu.

Šonedēļ viņi piedāvāja šādus seminārus, lai veicinātu auglīgu, jautri piepildītu vasaru:

  • Nekad neatstājiet bērnu bez uzraudzības ūdenī vai tuvu tam. Vienmēr skatīties bērnus, kad viņi atrodas ūdens tuvumā vai tuvumā, un nekad neatstājiet tos bez uzraudzības. Izraugieties oficiālu ūdens apsaimniekotāju, kas ir pieaugušais, kam uzticēts uzraudzīt bērnus ūdenī. Tas ir viņu vienīgais uzdevums - viņiem nevajadzētu lasīt, nosūtīt īsziņas vai spēlēt spēles viņu tālrunī. Ja tālrunim ir nepieciešams palūgt palīdzību, vienmēr tālrunim jābūt tuvu, un, ja bērnam trūkst, vispirms pārbaudiet baseinu . Pat ja dzīvo glābējs, vecākiem un aprūpētājiem joprojām jāuzņemas atbildība par to, ka viņš ir nozīmēts ūdens apsekotājs. Ja kāds glābējs krēsls ir tukšs, atlikušie glābēji var nebūt spējīgi redzēt visu baseinu un, ja glābējus novieto mazajos krēslos, viņu skatījumu var bloķēt apmeklētāji Pool .

  • Mācīt bērniem, kā peldēt. Peldēšana ir ne tikai jautra, tas ir glābšanas prasmes. Reģistrēties bērniem peldēšanas nodarbībās.

  • Mācīt bērniem apturēt prom no kanalizācijas. Neuzspēlējiet vai peldieties netālu no kanalizācijas vai sūkšanas vietām, jo īpaši spa un seklā baseinā , un nekad neieejiet baseinā vai spa , kuram ir brīvs, salauzts vai pazudis drenāžas pārsegs. Bērnu mati, ekstremitātes, rotaslietas vai peldkostīmi var iestrēgt kanalizācijā vai sūkšanas atverē. Izmantojot spa , pārliecinieties, ka avārijas putekļu sūce ir jānovieto pirms nokļūšanas ūdenī.

  • Pārliecinieties, ka visi Pool s un spa s - gan jūsu pagalmā, gan jebkurā publiskajā baseinā, kuru jūs varat apmeklēt, ir atbilstošas aizplūšanas vāki. Virdžīnija Graeme Baker, pēc kuras nosaukums ir nosaukts baseina un spa drošības likums, nomira no noslīkšanas sakarā ar sūkšanas aizķeršanos no kļūdainas notekas vāka. Visiem valsts sabiedriskajiem un sabiedriskajiem pakalpojumiem ir jābūt drenāžas režģiem vai pārsegiem, kas atbilst drošības standartiem, lai izvairītos no tādiem incidentiem kā Graeme dzīvi. Spēcīga sūkšana no baseina vai spa iztukšošanas var pat slazdīt pieaugušo.

  • Pielāgojiet piemērotus šķēršļus, vākus un trauksmes uz sava baseina un spa . Pareiza žogi, barjeras, trauksmes un pārsegi var būt glābšanas ierīces. Vismaz četrām pēdām augstumā esoša žoga ir jāietver baseins vai spa no visām pusēm, un bērniem to nedrīkst pacelties. Ūdenim jābūt pieejamam tikai ar pašaizveres vārtiem, kas paši aizveras. Mācīt bērnus nekad nemēģināt kāpt pa vārtiem vai žogu. Uzstādiet durvju signālu no mājas līdz baseina zonai un turiet darba kārtībā peldbaseinu un spa apvalkus.

  • Zina, kā veikt CPR bērniem un pieaugušajiem. Bieži vien apkārtējie cilvēki ir pirmie, kas palīdz noslīkšanas upurim, tāpēc mācīšanās CPR var palīdzēt glābt dzīvību. Un pēc tam, kad esat sertificējis CPR, pārliecinieties, ka sertifikāts ir noturīgs.

Pāri:Aspiring Brooklyn Rapper Sues spa kūrorts Burns spa Nākamo:Raindrops, kas krīt uz manas karstās vannas ... Kā atpūsties lietū!