Shanghai sakaru kvalitātes uzskaitījums kvalificēta Pool urīnvielas nepārsniedz

- Aug 28, 2015 -

Nesen no peldēšanās vietās veselības uzraudzību pārbaudiet, Shanghai veselības ģimenes plānošanas uzraudzības institūcijas turpina uzraudzībā uzsvars likts, Pool cikls dezinfekcijas iekārtas un ūdens veselības indekss (bez seksa vairāk nekā hlora un baktērijas kopā un resnās zarnas baktēriju grupas un urīnvielu, un PH vērtība un duļķainība,), un ūdens uztveršanas iekārtas, un klients piegādā iekārtas tīrīšanai un dezinfekcijai , un tīrīšana, saites un stiprināt par pirmstermiņa pārbaudi pārskatīšanas konstatēja problēmu vienībās. Pārbaudē atklāts, 16, peldēšana, ūdens kvalitātes testēšanas rezultāti nav kvalificēts, Megafit 7 peldēšanas sakarā ar aerobo baktēriju skaits nav kvalificēts vai pārmērīga urīnviela ir nopietns, peldēšana ir bijis saskaņā ar sabiedrības veselības noteikumiem slēgts prasa tās ūdens attīrīšanas un dezinfekcijas, pārbaudi var atvērt tikai sabiedrībai.


Turklāt veselības ģimenes plānošanas pārraudzības iestādei arī konstatēts 10 peldēšanās vietās bez higiēnas atļaujas neatļautu uzņēmējdarbību, veselības pārvaldības un veselības aprūpes iestādēs ir defekti un citām problēmām, administratīvais sods saskaņā ar likumu. Veselības ģimenes plānošanas pārraudzības iestāde ir pieprasījusi šos ūdens kvalitātes pārbaude ir nav kvalificēts, peldēšanas problēmas novēršanas un pārbaudīt un uzdot, prasa, lai operatori no peldēšanas stiprināt apgrozībā, tīrīšanu, dezinfekciju un ūdens kvalitāti, garantēta ūdens baseins.


Pāri:Dalian, Ķīnas un ES uzņēmumu sadarbību, izveidot pieczvaigžņu viesnīcu un Spa Nākamo:Londonas plāno būvēt 10 stāsts augsts bēniņi pārredzamu Pool