Izbaudiet savu izeju no stresa

- Mar 13, 2017 -

Vai mēs apzināmies, kā stress izraisa lielu kaitējumu mūsu veselībai? Un cik liela problēma ir tā? Daudzi no mums maksā piemaksu par mūsu veselību, ko mēs pat nesaprotam. Un vissvarīgākais - kad mēs atpazīstam, cik stresa dēļ mūsu dzīvi grauj, kā mēs varam veikt izmaiņas?

IMG_0409.JPG


Darbaspēka apsekojuma (LFS) 2015.-2016. Gada rezultāti sniedz ieskatu par cenu, ko Lielbritānijā maksā par stresu darbā (un tas ir tikai tas, par ko ziņots).

Kopējais darba dienu skaits, kas zaudētas darba izraisīta stresa dēļ 2015.-16. Gadā, bija 11,7 miljoni dienu.

Stāvoklis 2015./16. Gadā sasniedza 37% no visiem ar darbu saistītiem veselības traucējumiem un 45% no visām darba dienām, kas zaudētas slimības dēļ.

Aptaukošanās, sirds slimības, artrīts, astma, diabēts, depresija un trauksme ir tikai dažas no visbiežāk sastopamajām problēmām, kuras aktivizē un paātrina stress .

Labi, ko mēs varam darīt?

Es iesaku vispirms ņemt vērā laiku, lai novērtētu galvenos stresa avotus individuāli. Esiet atvērti, lai uzzinātu, ka tas var būt virkne nelielu lietu, kas sasaistās.

Es iesaku to sadalīt pārvaldāmās daļās un ņemt to vienā reizē. Varētu būt noderīgi vienkārši pārformēt negatīvās situācijas kā iespējas. Piemēram, "man ir jāstrādā tik daudz, man nav laika manai ģimenei", varētu tikt pārveidota tā, lai labāk izmantotu savu laiku. Vienprātība par laiku pavadīšanu ar mīļajiem ir viens no labākajiem veidiem, kā stiprināt mūsu izjūtu prieku un drošību.

Vēl viens lielisks veids, kā apkarot stresu, ir atrast veidu, kā relaksēties, kas patiešām patiks. Iespējams, vēlēsities uzsākt jaunu hobiju, ceļot vai radīt vietu savā grafikā un telpā jūsu mājās tīšu relaksāciju.

Viena māju relaksācijas metode, kas radīs mieru un dziedināšanu, ir karstā baļļa. Tikai 15 minūtes karstajā vannā ir ļoti efektīvi, novēršot un mazinot stresu dažādos veidos. Hidroterapija, kas izveidota ar spārnotajām strūklām pa sprūda punktiem, atvieglo spriedzi.

IMG_107.jpg

Daži ieguvumi no karstās vannas iegremdes ir:

Uzlabo miegu

Samazina stresu un trauksmi

Samazina artrītiskas un hroniskas sāpes

Zems cukura līmenis asinīs

Zems asinsspiediens

Samazina migrēnas un spriedzes galvassāpju biežumu

Veicina veselīgāku, jaunāku skatu

Ja jums ir burbuļvanna mājās, jums ir iespēja būt elastīgam ar savu relaksāciju. Tas ir ideāls ieguldījums jūsu veselībā, ko varat pat dalīties ar ģimeni un draugiem. Bet tikai uzmanīgi, jūs varat kļūt ļoti populāri savā apkārtnē!

Lai iegūtu vairāk informācijas vai lai atrastu karsto vannu izplatītāju savā reģionā, sazinieties ar SpasRalax: sales11@spasrelax.com.

Tomēr jūs izvēlaties cīnīties pret stresu , noteikti izbaudiet ceļojumu:)


Pāri:Kā noteikt noplūdi jūsu karstā baļļa Nākamo:Kā karstās vannas droši izmantot publiskā burbuļvannā