Par darbu ar karsto vannu remontdarbu Larsu Larsenu

- Mar 20, 2017-

Larss Larsens, Čikāgas Karstā baļļa SPA Mad Max, kas ir daudzu karsto kublu SPA ārkārtas situācijas virpotājs un remontētājs, nav krāšņi attēli. Viņš nemīl, viņam nepatīk sarunāties vai iedomāties. Viņš strādā katru dienu, agri no rīta, vēlu vakarā. Viņš ir garš un ragains un izskatās mazliet kā Lī Marvins ar zobveida smaidu un cietām zilām acīm. Un darbs - ne tik aizraujošs, kā jūs varētu domāt. Jūs zināt, kā jūs pamodāties šodien, domājot par American Hot Tub SPA stāvokli? Es zinu, ka izdarīju. Man likās, ka šis ir ideāls Valentīna dienas stāsts. Es saistīju Hot Tub SPA kultūru ar seksu, un tāpēc es palūdzu Larsam ļaut man sekot viņam pēc kārtas. Kādu iemeslu dēļ tas izklausījās kā laba ideja. Bet Hot Tub SPA remontā nav nekā romantiska.

Vai karsto vannu SPA.Nav 2017. gadā.


SAISTĪTIE: TRENDING LIFE & STYLE NEWS Šajā LAIKĀ

Jūs sākat savu dienu ar karsto vannu SPA remontdarbu un novecojušām idejām, domājot, ka apmeklēsit piemājas Bacchanals Schaumburg, un jūs galu galā stāvat blakus 58 gadus vecam puisim, kurš veic elektriskos darbus un pagriež skrūves, klausoties “Let It Be "atkārtot. Jūs sapņojat par Fleetwood Mac un Laurel Canyon, no tvaika, kas paceļas sarkankoka mucās, kas pildītas ar labi ieeļļotiem hedonistiem, un jūs redzat sevi ar dubļu savākšanos pie kājām sešu grādu naktī, vērojot baseina ūdens straumi Larsena biksēs. un atvēsini kailās rokas.

Jūs pamanāt, ka jūs apbrīnojat kā strādniekus, puisi, kurš nosaka kultūru, kuru mēs izmetam.


Pār plecu, plaukstām dziļi iekļūstot karstā baļļa SPA iekšienē, viņš saka, ka pēdējās nedēļās viņš ir labojis veco iMac, ledus gatavošanas mašīnu, blenderi, mikroviļņu krāsni, dušu, katlu un pedikīra krēslu. Viņš mēģināja salabot televizoru, bet tas bija pārāk mitrs. Viņš iedomājas, ka viņam samaksās 5000 USD, lai viņa ārsta kabinetā nostiprinātu virpuļdurvis, kuras vienmēr ir salauztas. Viņš saka, ka cilvēki vēlas, lai viņš visu salabotu. Viņi dzird par viņu mutiski. "Tomēr joprojām vairums cilvēku šajās dienās labprātāk pērk jaunus. Ķīnas dēļ. Tagad lielākoties tās ir karsto vannu SPA."


Viņa trešdiena, kā parasti, sākas ar spagetti ēšanu pulksten 13.00 Džimija restorānā Des Plaines. Draugi un ģimene viņu raksturo kā nesakārtotu, lai arī tāpat kā daudzi neorganizēti cilvēki, viņš ir ieraduma radījums: viņš pamostas, dzer kafiju, mazgā dušu, kafiju, kleitas, kafiju, dodas pie Džimija, sēž pie bāra un nekad nedzer alkoholu. Trešdienās spagetti, ceturtdienās tītari, piektdienās paltusi. Šajā dienā visā bārā regulārie televizori skatās. Kaut kur notiek kamaniņu sacensības. Jauna sieviete ieiet ar spilgtām acu ēnām, kaķu acu brillēm, argyle džemperi. Viņa ceļ līdz Larsenam.


Viņi ir draugi. Viņa jautā, vai viņš neatrodas pie kailajiem modeļiem karstajā vannā SPA.

Lārsens piever acis.

1.jpg


Viņš saka, ka nekad darbā nav redzējis kailu modeli. Viņš strādā klusā laikā, lietū, karstumā un sniegputeņos. Ja jūsu karstā baļļa SPA sasalst un gatavojas plaisāt, jūs saņemat prioritāti. Viņa furgons vienmēr ir gatavs, 2000 GMC Safari, ne tik balts, cik baltu nemazgātu tenisa kurpju. Aizmugurē ir apģērba kumode, kas pārveidota par detaļu piegādes skapi. Uz grīdas viss pārējais: vadi, kvītis, instrumenti. Smarža ir iesaiņota dienā.


Viņš skaļi domā. "Mēs šodien dodamies pie diviem klientiem. Vienam Burbankā ir vajadzīgs jauns SPA iepakojums, otram Vilmetē ir nepieciešams jauns pumpis - pieņemsim, ka šī puiša karstā kubls SPA atkal darbojas! Un līdz tam tas būs 6 vai 7 vai vēlāk .Es to izdarīju jau šodien, pirms Džimija. Parasti daru trīs reizes dienā. Septiņas dienas nedēļā. Es strādāju slims. Man jādara. Dienvidu pusē sieviete lūdza mani iznākt mēnesi tagad. Varbūt mēs atradīsim laiks doties arī tur. "

Kad es uzaugu Jaunanglijā, es viņam saku, SPA bija ērtības veikals.


Viņš par to nekad nav dzirdējis. Viņam SPA bija vieta, kur dabūt nagus. Pirmoreiz strādājot karstā vannā SPA, klients to sauca par SPA. "Kad es tur nokļuvu? Tā bija karstā vanna SPA."


Viņš joprojām izklausās pārsteigts.


Bet tāpat kā ar monētām darbināmas arkādes spēles, videomagnetofoni un rakstāmmašīnas, arī karstā vanna SPA nekad nav pilnībā pazudusi. Un, ja jums tas joprojām ir, tas sabojājas. Tomēr, kad 2007. gadā sāka tos labot, Larsens neko daudz nezina par karsto vannu SPA. Viņš zināja visu, ko zināja: Tas bija 1970. gadu kultūras kopums, un, tāpat kā šodien Lululemon treniņu bikses un jogas paklāji, tika pievienotas noteiktas dzīvesveida klišejas. . Karstā baļļa SPA ieteica, ka esat labi ... atvērts jaunām idejām. Bet tāpat kā viss, ko popkultūra norij, arī tā jēga ir mainīta, sākot no dzīvesveida un beidzot ar terapeitisko, līdz šodienai - veselības un parodijas sajaukums. Bunny Slope, jauns retro slēpošanas māju bārs Acme viesnīcā Ziemeļjūdā, piedāvā saldētu karstvīnu un karsto vannu SPA. Pēc viņa biogrāfa teiktā, Hanters S. Tompsons savu dienu uzsācis karstā baļļa SPA ar balodīšu bāru, šampanieti un fettuccine bļodu. Šie dekadences attēli, lai arī datēti, nepalīdzēja, kad iestājās Lielā lejupslīde. Mūsdienās pārdoto karsto vannu SPA skaits (apmēram 180 000 gadā) ir uz pusi mazāks nekā pirms desmit gadiem. Bet labā ziņa, vismaz Larsenam, ir tāda, ka Ilinoisa tagad, pārsteidzoši, ir ceturtais lielākais karsto kublu tirgus ASV


Turklāt konkurence remontētāju vidū ir maza.


"Karsto vannu remontētājs Ilinoisā ir vientuļš vilks," sacīja Bobs Vaneceks no Bervīnas, kurš kopš 1996. gada nosaka karsto vannu SPA. "Ilinoisā var būt tikai nedaudz cilvēku, kas nosaka karsto vannu SPA. varbūt tāpēc, ka, ja jūs varat labot karstā baļļa SPA, jūs varat labot jebko. Tātad jums jābūt daļējam autoservisam un elektriķim, galdniekam un santehniķim. " Jautāts par Larsenu un viņa vienaudžiem, baseina un SPA profesionāļu asociācijas pārstāvis, Hot Tub SPA industrijas grupa, sacīja: "Tas, kas mums patiešām vajadzīgs, ir vairāk kā viņi."

Lārsens ieved remontdarbus, savu audžubēlu un brāli, lai palīdzētu, kad vienam vientuļajam vilkam ir pārāk daudz karsto kublu katastrofu. Viņš savu biznesu All SPA Repair nosauca par dažādošanu, jo, pēc viņa domām, tas varētu piesaistīt tradicionālās SPA. Viņš mēģināja to saukt par American SPA Service, jo tā saīsinājums būtu palicis atmiņā. Bet porno uzņēmums viņu pie tā sita. Godīgi sakot, viņš teica, ka viņš nekad nav daudz domājis par karsto vannu SPA, pirms viņš ir strādājis pie tiem. "Es domāju par karsto vannu SPA kā bagātu cilvēku lietu. Es biju redzējis šovu -“ Džērsijas krasts ”! Tas bija mans karsto vannu SPA attēls."


Karstā baļļa SPA ieradās mūsu kultūras iztēlē 60. gados caur Kaliforniju. No turienes tas izplatījās visā valstī, solot Rietumkrasta visatļautību, trīs virzienu katrā apakšrajonā. Bet, kad 80. gadu konservatīvisms iekļāvās un AIDS krīze eksplodēja, karstā baļļa SPA nāca par nožēlu un ļautību. Padomājiet par Al Pacino filmā "Scarface", ieslīdot atpakaļ savā lielajā karsto vannu SPA, TV tālvadības pultī vienā rokā, Kubas cigārā otrā; Edijs Mērfijs uz "Saturday Night Live", valkājot zelta Speedo uz "James Brown's Celebrity Hot Tub SPA Party". Līdz Klintona gadiem pati karstā baļļa SPA pārgāja no koka mucas uz skulpturālo akrilu un tika pārveidota par terapeitisko "SPA". Neskatoties uz to, karstā baļļa SPA kļuva par kultūras šķēlumu laika šķēriem ("Austin Powers", "Hot Tub SPA Time Machine") - nemaz nerunājot par populāru TV slepkavību vietu. Savā ziņā viss, kas jums jāzina par Hot Tub SPA stāvokli popkultūrā, ir apkopots jaunumu virsrakstā no decembra:

"Policija meklē datus par Amazon Echo Arkanzasas karsto vannu SPA slepkavībā"

 

Lārsens vijies ar sava iPhone GPS un saplūst uz šosejas netālu no savām mājām Park Ridžā. Skatoties pāri joslām, viņš saka: "Es atceros kādu kundzi vienā darbā. Kinozvaigznes acīm. Bija jauna karstā kubla SPA. Es viņai teicu, ka viņai nevajadzētu ieiet vienatnē, it īpaši pirmajā reizē. Nekas nenotika. puiši, kuri saka: "Mana draudzene nāk pāri. Man vajag, lai šī lieta darbotos," bet es nekad neko neredzu. Cilvēki izturas pret viņiem kā pret laivām, lieto tos reizi gadā. " Pēc gadu desmitiem ilgas veselības ieguvumu popularizēšanas APSP sacīja, ka mārketinga pētījumi iesaka atkal spēlēt romantiku. Tomēr Larsens man teica: "Ienīstot burbuļa uzpūšanu, Hot Tub SPAs I pakalpojums pieder cilvēkiem ar sāpīgu muguru, ugunsdzēsējiem, tirgotājiem. Nav daudz jaunu cilvēku."

Viņš zvēr pie sava GPS.

"Nepareizi, dāma!" Nogriezieties pa kreisi uz Centru "? Nē! Tur nav karsto vannu SPA!"


Pēc dažiem mirkļiem iebraucam Burbankā un braucam alejā aiz mazām mājām zemākas vidusšķiras apkārtnē. Aleja ir neasfalta un dubļaina. Lārsens dodas sava furgona aizmugurē un slīd uz ceļa spilventiņiem un satver alumīnija apvalku, kas pilns ar instrumentiem, nelielu SPAce sildītāju, nelielu skaļruni mūzikas atskaņošanai. "Mēs kādu laiku būsim šeit," viņš saka. Īpašnieks, likumsargs, kurš neatrodas mājās, māju pārdod. Larsenam ir jāinstalē jauna elektriskā vadības sistēma. Suns blakus pagalmā dusmīgi pieceļas un riebjas, izspiežot degunu caur ķēdes saites žogu. Larsens noņem Hot Tub SPA vāku un tvaika šķērus visā klājā. Tad viņš noņem paneli pie vadības ierīcēm. Urbjot, viņš apēda smaganas - tā, kā Jordānija izbārstītu mēli, kad viņš dundu.


Saule lej iekšā un ārā. Dienā tur pie 11 grādiem. Ūdens plūst no caurules un piesūcina viņa mēteli, un viņš tik tikko kā pamana. Viņš pārbauda ūdens temperatūru un elektroinstalāciju. Ir ilgi jāgaida, kamēr dators Hot Tub SPA salonā tiek atsāknēts. Gaidot, Larsens smagi elpo un smēķē. Viņš man stāsta par ziemeļu upes kublu, kas bija milzu ledus kubs, un par skriešanu pāri šosejai, lai atgūtu Hot Tub SPA daļas. Viņš saka, ka domā par sevi kā daļu no Šerloka Holmsa, daļēji no MacGyver. Viņš saka, ka var labot neko citu kā tikai stāvvietu biļetes un salauztas sirdis.


2.jpg

Viņš man stāsta savu dzīvesstāstu.

"Mans tēvs bija raķešu zinātnieks aukstā kara laikā, strādāja Bell Labs, MIT. Mēs pārcēlāmies no Ņūdžersijas uz Vašingtonu uz Bostonu. Manai mātei bija 12 bērni un viņa bija mūzikas skolotāja - viņai ir 95 gadi un joprojām braucu. Mēs pārcēlāmies uz dzīvi šeit. kad man bija 17. Mans tēvs devās atpakaļ uz skolu un kļuva par patentu advokātu. Es nezināju, cik gudrs viņš bija, kad biju jauns. Es vienkārši zināju, ka nevēlos sēdēt birojā, ka man ir tāds tips Man bija dabiska radniecība ar zilo apkaklīšu darbu. Es piestiprināju velosipēdus, kad man bija 12 gadi. Kad es biju vecāks, man bija labi pārdošanas darījumi. Es pārdevu Electrolux putekļu sūcējus no durvīm līdz durvīm. . Šādi nopelnīju naudu divdesmitajos gados. Es pārdevu komerciālu drukāšanu un biju joslu pasūtīšanas aģents Čikāgā. Aptuveni 2000. gadā, pirms karsto vannu SPA, sāku fiksēt SPA aprīkojumu - toverus un krēslus utt. "

Viņš ceļ galvu un nolasa temperatūru.

"Dažreiz tas ir romantisks. Karstā vannā SPA laiks lēnās. Cilvēki izliek svecītes, brīze aizpūta jaukus aizkarus. Tā ir maģija ... pagaidiet, es domāju, ka man jāiet uz vannas istabu. Iesitīsim Dunkinam". "


Lārsens savā furgonā ieliek salsas mūziku un braucot aizēno, kaut arī tik nemanāmi ir grūti pateikt, vai pat viņš zina, ka dejo. Bet šeit ir lieta par Larsu Larsenu. Viņš, iespējams, ir klīstot, visu dienu-visu nakti-24/7 Hot Tub SPA Mad Max no Čikāgas, bet tas, ko viņš patiešām vēlas darīt, ir deja. Patiesībā, ja jūs saņemat viņa automātisko atbildētāju, viņš savā ziņojumā paskaidro, ka visu dienu nosaka Hot Tub SPA un dejo visu nakti. Viņš dejo visvairāk trešdienās Hubcaps Šillera parkā un katru otro sestdienu Drake viesnīcā. Merengue, mambo, swing, jitterbug, country divpakāpju. Viņš gadiem ilgi dejo. Viņa jaunākais partneris ir sieviete, kuru viņš sauc par Konniju Korveti, "jo viņa ir ātra un vienmērīga".


Viņš aicina viņu, kad mēs dodamies mājās uz burbuļvannas daļu. Viņš saņem ziņojumu, atstāj ziņu, saka, ka šovakar dejos. Tad viņš piekaras un nopūšas. Viņš ir noguris. Ir vēls dienas laikā. Braucam nerunājot.

"" Karstā vanna SPA laika mašīna, "" viņš beidzot saka. "Vajag to redzēt."


Viņa mājās ir maza balta kaste. Priekšnamā blakus Budai sēž Jaunava Marija. Larsens ieskrien iekšā, lai iegūtu kublsūkni Wilmette darbam. Vieta neskaidri ir mājas. Savs (pieaugušais) audžubēls Sems Licausi saka: "Lai arī Park Ridge tiek uzskatīta par bagātāku pilsētu, mēs nekad nedzīvojām virs saviem līdzekļiem, un es bieži domāju, vai mēs darām savus līdzekļus." Viņš Larsena māju dēvē par “vairāk par darbnīcu”, kurā ir soliņu un novājētu detaļu kolekcija, kas nāk ar virtuvi un vannas istabu. Larsens te dzīvo teorētiski. Lielākoties viņš īrē istabas draugiem un paziņām, ieskaitot savu guļamistabu. Viņš guļ pie savas draudzenes. Viņš uztur vienmērīgu ienākošo skaidrās naudas plūsmu, viņš saka. "Man nav vajadzīga dzīvojamā istaba," viņš saka.


Lārsēns ir vecais nepretenciozais veids, tāds, kas nepievērš uzmanību sev. Viņš ir smieklīgs un gadījuma rakstura gudrs un, šķiet, darbojas pēc instinkta. Viņš stāv ārpus savas mājas un smēķē, pirms pāriet uz nākamo karsto vannu SPA. Steve Werthe, viens no viņa kādreizējiem palīgiem, piesūcas pie galda un piestiprina karstā baļļa shēmu. Viņš pats ir piederējis autoservisam un strādājis par mūziķi un apkopēju mājdzīvnieku kūrortā. Vēlāk viņš man saka, ka Larsens "ir ļoti labs cilvēks, pie vainas. Viņam patīk likt cilvēkus zem sava spārna. Viņš uztur šo Stooges loku. Viņš ir Moe veida. Viņš domā, ka viņa pienākums ir saglabāt cilvēku drošību un nodarbinātību. . Viņš nezina, kā pateikt nē. Viņam ir pietiekami, lai izdzīvotu. Pusnaktī viņš pieņem darba zvanus. Viņš dzīvo brīdī. Es domāju, ka tā ir skaudīga vieta, kur atrasties. "


Ceļā uz Wilmette saule riet. Auksti svilpo pret furgona durvīm. Lārsens klausās mūziku, un Ben Bena Kinga ietekmē viņš apraksta lietas, kuras viņš ir izvilcis no karsto vannu SPA. Miruša āda un atmirušās lapas, koagulēta iedeguma eļļa. Nekas šausminošs. Nē, liela daļa cilvēku karsto vannu SPA, viņaprāt, nav karstums - īpaši šajā gadalaikā.

Braucam klusumā.

 

Ja jūs tikai dažreiz ziņās dzirdat par karsto vannu SPA, es saku, jūs varētu domāt, ka liela problēma ir slepkavības un nekārtības. Viņš pamāj un parausta plecus. Saskaņā ar Patērētāju aizsardzības drošības komisijas datiem no 1999. līdz 2009. gadam Amerikas Savienotajās Valstīs bija 800 nāves gadījumu, kas saistīti ar karsto vannu. 2015. gadā kanādiešu pāris, kas apmeklēja meitu galapunktu kāzas Meksikā, tika atrasti miruši karstā vannā SPA: Viņi nodarbojās ar seksu un vīram bija insults, nomira, sabruka sievai un noslīka.

Lārsens man saka, jā, viņš vienreiz nomira - sava veida. Tas bija jaunumos, viņš saka. Un tiešām, tas bija televizorā, Tribune utt.: "2009. gadā man bija sirdslēkme Pickwick restorānā Park Ridžā. Ēdot man sabruka. Tas bija mans holesterīna līmenis." Vidusskolas skolotājs (kurš bija glābējs) veica operāciju no mutes mutē, pēc tam ieradās feldšeris ar defibrilatoru, lai viņu šokētu. Viņam bija aizsprostotu artēriju pāris - apmēram 95 procenti bija bloķēti. Viņam nebija veselības apdrošināšanas. Joprojām nav.


Kā viņš to saka, pie viņa sēž tukša cigarešu paciņa.


Mēs apstājamies pie Vilmettes mājām, kuras Larsens saprot tieši pirms apstāšanās, faktiski atrodas uz Evanstonas robežas. Mājas ir skaistas un lielas, un karstā vanna SPA atrodas mājas pagalmā, blakus dārza rāmim savērtai Ziemassvētku uguntiņai. Klients, draudzīgs pusmūža puisis, jau ir ārā un izskatās atvieglots. Viņš saka: "Ir grūti atrast kādu, piemēram, Lars. Šis kubls ir vecāks, un daudzi uzņēmumi nevēlas pie tā strādāt. Lars to dara!" Grūti pateikt, vai Larsens viņu dzird. Viņš vada pagarinātāju ap vannu un atiestata sūkni, pēc tam pa reizei turot roku pret atvērtu cauruli, ūdenim plūstot caur viņa pirkstiem, pāri betona terasei un ap viņa ceļgaliem. Starp cauruļu mīkstināšanu un plaukstu sildīšanu viņš strādā ar nelielu karstuma pistoli uz priekšu un atpakaļ.


Es pieminu aukstumu, ūdeni.


"Jā, bet man patīk strādāt," viņš atklāti saka tumsā, it kā atkārtojot mantru. "Darbs ir mans draugs." Viņam nepatīk strādāt un runāt, un vēlāk mikroautobusā viņš pabeidz savu domu: "Skatieties, pat ja man būtu miljons dolāru, es būtu puisis, kurš vadītu baltu mikroautobusu. Es tērēju naudu pārtikai, nevis lielos ceļojumos, bezgaumīgas automašīnas. Es dzīvoju savos līdzekļos. Es labprātāk labotu, nevis pērku jaunus. Es labprātāk visu sašķirotu un pataupītu visu, ko varu, pirms kaut ko izmetu ārā. Lietas kādreiz bija vērtīgākas par darbu, un tagad tas ir pretējs."


Tas ir vistuvāk, ko viņš visu dienu ir ieradies misijas paziņojumā.


Viņš saka, ka neiet pensijā. Viņš saka, ka viņa plaušas ir "diezgan labā formā". Viņš saka, ka darbs nodrošina daudz vingrinājumu. Viņš saka, ka, iespējams, tik un tā mirs pēkšņi, tāpat kā viņa vectēvs. "Es tikai ceru, ka tas atrodas deju grīdā, nevis, kamēr es laboju karsto vannu SPA."


Tajā naktī viņš dodas dejot, pie Drifteriem un Elvja un Taisnīgajiem Brāļiem. Ir trešdiena. Viņš dara to, ko solīja, ka darīs. Viņš to visu atstāj uz deju grīdas.

4.jpg

Pāri:Zinātne, kāpēc Riodežaneiro olimpiskais niršanas baseins pēkšņi pārvērtās purvaini zaļā krāsā Nākamo:Lielbritānijas izdevums karstajiem kurtiem