Par darbu ar karsto dušu remontētāju Larss Larsens

- Mar 20, 2017-

Larss Larsens, Čikāgas Mad Maxas karstā baļļa SPA, daudzu karstā ūdens santehnikas avārijas dienestu remontētājs , nav krāšņi figūra. Viņš nemīl vai mazās sarunās vai ingratiatē. Viņš strādā katru dienu, agri no rīta, vēlu naktī. Viņš ir garš un randy un izskatās mazliet kā Lee Marvin, ar zobu grins un grūti zilas acis. Un darbs - ne tik aizraujoši, kā jūs domājat. Jūs zināt, kā jūs šodien pamodosties, domādams par Amerikas karsto vannu SPA stāvokli ? Es zinu, ka esmu izdarījis. Es domāju, ka tas bija ideāls stāsts par Valentīna dienu. Es saistījos ar burbuļvannu SPA kultūru ar seksu, un tāpēc es lūdzu Larsi ļaut man sekot viņam par viņa kārtas. Kādu iemeslu dēļ tas izklausījās kā laba ideja. Bet par karstā baļļa SPA remontu nekas nav romantisks .

Vai " Hot Tub SPA s.Not" 2017. gadā.

SAISTĪTĀ: TENDING LIFE & STYLE JAUNUMI ŠO stundu

Jūs sākat savu dienu ar SPA vannas istabu remontētāju un novecojušām idejām, domājat, ka jūs apmeklēsit Schaumburg lauku mājas vannā, un jūs galu galā novietosiet pie 58 gadus veca vīrieša, kurš strādā elektriskajā darbā un pagriež skrūves, klausoties "Let It Be "atkārtot. Jūs festivāls Fleetwood Mac un Laurel Canyon, tvaika pieaug iekšā redwood mucas, pildīti ar labi eļļoti hedonists, un jūs atrast sev ar dūņu savāc pie jūsu kājām 6 grādu nakts, skatoties baseins ūdens skriešanās iekšā Larsen bikses aproces un atdzesējiet savas tukšas rokas.

Jūs atrodaties sevi rotaļājušā rokdarbniece, puisis, kas nosaka kultūru, kuru mēs izmetam.

Viņa pleca rokās dziļi iesakņojas spa vannā , viņš saka, ka pēdējās nedēļās viņš ir salabojis veco iMac, ledus veidotāju, blenderu, mikroviļņu krāsni, dušu, katlu un pedikīra krēslu. Viņš mēģināja salikt televizoru, bet tas bija pārāk mitrs. Viņš domā, ka viņam maksā 5000 dolāru, lai viņa ārsta kabinetā noteiktu rotējošās durvis, kas vienmēr ir salauztas. Viņš saka, ka cilvēki vēlas, lai viņš visu izlabotu. Viņi dzird ar viņu mutiski. "Joprojām lielākā daļa cilvēku drīzāk pērk jaunas šajās dienās. Tā kā Ķīnā. Tagad tas galvenokārt ir Hot Tub SPA s."

Viņa trešdiena sākas, kā parasti, ēst SPA ghetē plkst. 13:00 Jimmy restorānā Des Plaines. Viņus draugi un ģimene aprakstīja kā neuzkrītošus, taču, tāpat kā daudzi neorganizēti cilvēki, viņš ir ieraduma radījums: viņš pamostas, dzer kafiju, uzņem dušu, kafiju, kleitas, kafiju, dodas uz Jimmy, sēž pie bāra, nekad nedzer alkoholu. SPA getti trešdienās, tītari ceturtdienās, plkstus piektdienās. Šī diena, pāri bāriem, regulāri skatās TV. Krāpniecības sacensības notiek kaut kur. Jaunā sieviete ieiet ar spilgtu acu ēnu, kaķa acu brillēm, argyle džemperi. Viņa piekāpjas Larsenam.

Viņi ir draugi. Viņa jautā, vai viņš atrodaties ar karsto vannu SPA slēptiem modeļiem .

Larsens riņķo acis.

1.jpg

Lars Larsens, pēc elektriskās vadības plates maiņas pārbauda spa vannas SPA temperatūru .

(Abel Uribe / Chicago Tribune)

Viņš saka, ka viņš nekad nav redzējis darbā kailu modeli. Viņš strādā salmā, lietū, siltumā un sniegadrifts. Ja jūsu karstā baļļa SPA ir sasalusi un tekoši pa kreisi, jums ir prioritāte. Vans vanna vienmēr ir gatava, 2000 GMC Safari, ne tik daudz balta kā balta nemizota tenisa kurpes. Atpakaļ ir apģērba kumode, kas pārveidota kā detaļu piegādes skapis. Uz grīdas viss pārējais: vadi, kvītis, instrumenti. Smarža ir nepilna laika iepakojums.

Viņš skaļi skaļi domā. "Šobrīd mēs ejam pie diviem klientiem. Vienam no Burbank nepieciešama jauna SPA pakete, kam Wilmette vienam vajadzīgs jauns sūknis - atkal atgriezīsim šī guļamistabas spa vannu, un līdz tam būs 6 vai 7 vai vēlāk Es to darīju jau šodien, pirms Jimmy's, parasti trīs dienas dienā, septiņas dienas nedēļā, es strādāšu slimi, man ir. Sieviete no Dienvidu puses lūdza mani iznākt kādu mēnesi. Varbūt mēs atradīsim laiks iziet arī tur. "

Kad es uzaugu New England, es saku viņam, SPA bija veikals.

Nekad nav dzirdējis par to, viņš saka. Viņam SPA bija vieta, kur iegūt nagus. Pirmo reizi viņš strādāja spa vannā , klients to sauc par SPA . "Kad es tur nokļuvu - tas bija SPA karstā baļļa ".

Viņš joprojām izklausās pārsteigts.

Bet, piemēram, ar monētu darbināmām arkādes spēlēm, videomagnetofoniem un rakstāmmašīnām, karstā baļļa SPA nekad pilnībā neizzuda. Un, ja jums tāds joprojām ir, tas pazudīs. Tomēr Larsens neko daudz nezināja par Hot Tub SPA, kad viņš sāka tos 2007. gadā salabot. Viņš zināja, ko visi zināja: tas bija 1970. gadu kultūras totems, un, tāpat kā Lululemon treniņu bikses un jogas paklāji, šodien nonāca daži dzīvesveida klišejas pievienots. The Hot Tub SPA teica, ka tu esi, labi ... atvērta jaunām idejām. Bet, tāpat kā visu, ko norijusi popkultūra, tā nozīme mainījusies, sākot no dzīvesveida uz terapeitisko, līdz mūsdienām - veselīguma un parodiju maisījums. Bunny Slope, jauna retro slēpošanas novietnes bārs "Acme" viesnīcā, kas atrodas upes ziemeļu daļā, piedāvā saldētus karstvīnu un SPA vannu . Pēc viņa biogrāfa domām, Hunter S. Thompson savu dienu uzsāka spa vannā ar Dove bāru, šampanieti un fetuccīnu bļodu. Tomēr šie dekadences attēli, kaut arī datēti, nepalīdzēja, kad izcēlās Lielā lejupslīde. Šobrīd pārdoto Hot Tub SPA skaits (apmēram 180 000 gadā) ir puse no tā, kas bija pirms desmit gadiem. Bet labās ziņas, vismaz attiecībā uz Larsenu, ir tas, ka Illinois tagad, pārsteidzoši, ir ceturtā lielākā karsto istabu tirgus ASV

Turklāt sacensība starp remontētājiem ir maza.

"Ilinoisas karstais vannas remontētājs ir vientuļš vilks," teica Bobs Vaneceks no Berwyna, kurš no 1996. gada ir uzstādījis Hot Tub SPA . "Nevaru būt vairāk par nedaudziem cilvēkiem Illinoisā, kuri nosaka karstā baļļa SPA s, varbūt tāpēc, ka, ja jūs varat salabot spa vannu , jūs varat kaut ko salabot. Tātad tev vajadzētu būt daļa no motora remontētāja un elektriķa, galdnieka un santehniķa. " Uzdodot jautājumu par Larsenu un viņa vienaudžiem, " SPA vannas spa" nozares grupas " SPA vannu un SPA profesionāļu asociācija" pārstāvis sacīja: "Mums patiešām ir vajadzība būt vairāk kā viņiem."

Larsens ievieš kolēģus remontētājus, viņa audzinātāja dēlu un brāli, lai palīdzētu, ja vienam vientam vilkam ir pārāk daudz katastrofu. Viņš nosauca savu biznesu, lai visa SPA remonts tiktu diversificēts, jo viņš domāja, ka tas varētu piesaistīt tradicionālās SPA . Viņš mēģināja to saukties par amerikāņu SPA pakalpojumu, jo tā akronīms būtu bijis neaizmirstams. Bet pornogrāfiska sabiedrība to uzbruka. Lai būtu godīgi, viņš teica, viņš nekad nav domājis daudz par Hot Tub SPA, pirms viņš strādāja pie tiem. "Es domāju par karstā baļļa SPA kā par bagātu cilvēku lietām. Esmu redzējis šo izrādi -" Jersey Shore "! Tas bija mans attēls no SPA karstā baļļa ."

The Hot Tub SPA ienāca mūsu kultūras iztēlē 1960. gados, izmantojot Kaliforniju. No turienes, tas izplatījās visā valstī, solot Rietumu piekrastes visvarīgumu, trīs ceļu katrā apakšnodalījumā. Bet, kad 1980. gadu konservatīvisms aizplīsās un AIDS krīze izplūda, ūdens karsto vannu SPA atnāca, lai apzīmētu sleaze un indulgence. Domājiet, ka Al Pacino "Scarface" sabruka atpakaļ viņa lielajā Hot Tub SPA , TV tālvadības vienu roku, Kubas cigāru otrajā; Eddie Murphy par "Saturday Night Live", kas valkā zelta Speedo "James Brown's Celebrity Karstā baļļa SPA puse." Pēc Klintona gadiem SPA sevi patika no koka mucas uz skulpturētu akrilu un atkārtoti iezīmēja terapeitisko " SPA ". Tomēr SPA karstā baļļa kļuva par kultūras laika sašaurināšanu ("Austin Powers", " Karstā baļļa SPA Time Machine") - nemaz nerunājot par populāru vietu TV slepkavībām. Savukārt, viss, kas jums jāzina par SPA vannas SPA stāvokli popkultūrā, ir apkopots ziņu virsrakstā no decembra:

"Policija meklē Amazon Echo datus Arkansas Karstā baļļa SPA slepkavībā"


Lars Larsens remonts karstā baļļa SPA un citas lietas. Viņš pārveidoja ģērbtuvi par darba komplektu savam darbam. (Abel Uribe / Chicago Tribune)

Larsens saplēš ar savu iPhone GPS un apvienojas pa automaģistrāli netālu no savām mājām Park Ridge. Skatoties gar joslām, viņš saka: "Es atceros sievieti vienā darbā. Filmas zvaigzne acīm. Ja būtu jauna SPA" Hot Tub ", es teicu viņai, ka viņai nevajadzētu iet vienatnē, it īpaši pirmo reizi. puiši, kuri saka: "Mana draudzene tuvojas, man šī lieta ir nepieciešama," bet es nekad neko neredzu. Cilvēki izturas pret tiem kā laivas, izmanto tos reizi gadā. " Pēc vairāku desmitu gadu ilgas veselības ieguvumu veicināšanas, APSP teica, ka mārketinga pētījumi liecina, ka atkārtoti tiek atskaņota romance. Tomēr Larsens man teica: "Neapmierini burbuļa uzplaiksmi," Hot Tub SPA " pakalpojumi pieder cilvēkiem ar sāpīgiem mugurkaulniekiem, ugunsdzēsējiem, tirgotājiem. Nav daudz jauniešu."

Viņš zvēr pie viņa GPS.

"Nepareizi, dāmas!" Pagriezieties pa kreisi Centrālajā "Nē! Nav karstā baļļa SPA s lejā!"

Pēc dažiem mirkļiem mēs ieradamies Burbankā un iebraucam alejā aiz maza mājas vidusšķiras apkaimē. Aleja ir nepārblīvēta un dubļaina. Larsens iet uz aizmuguri savam vagonam un iestrēgst uz ceļgaliem un satver alumīnija korpusu, kas ir pilns ar instrumentiem, nelielu SPA ce sildītāju, nelielu mūzikas skaļruni. "Mēs jau kādu laiku būsim šeit," viņš saka. Īpašnieks, tiesībsargs, kurš nav mājās, pārdod māju. Larsen ir jāuzstāda jauna elektriskā vadības sistēma. Suns blakus esošajā pagalmā vilina dusmīgi un sarīvē, nospiežot degunu cauri ķēdes savienojuma žogam. Larsens atdala vāku no spa vannas un tvaika vaļām pāri klāja. Pēc tam viņš noņem paneļus no vadības ierīcēm. Viņam urbjot, viņš gurķo savas smaganas - to, kā Jordānam izspiežot mēli, kad viņš dunked.

Saule sāk un iziet. Diena ir 11 grādu. Ūdens pārspēj no caurules un iemērk savu mēteli, un viņš tikko pamanīja. Viņš pārbauda ūdens temperatūru un elektroinstalāciju. Karstā baļļa SPA atkārtoti palaižams dators ir gaidīts. Gaidot, Larsens ieelpo un smēķē. Viņš man saka par ziemeļu upes kubli, kas bija milzīgs ledus kubs, un par to, ka jābrauc pa automaģistrāli, lai atgūtu Karstā baļļa SPA daļas. Viņš saka, ka viņš domā par sevi kā daļu no Sherlock Holmes, daļa no MacGyver. Viņš saka, ka viņš var salabot kaut ko, bet rezervēt biļetes un sabojāt sirdis.

2.jpg

Viņš stāsta man savu dzīves stāstu.

"Mans tēvs bija raķešu zinātnieks aukstā kara laikā, strādājis Bell Labs MIT. Mēs pārcēlāmies no Ņūdžersijas uz Vašingtonu uz Bostonu. Manā mātei bija 12 bērni, un viņa bija mūzikas skolotāja - viņa bija 95 gadus veca un vēl braukusi. kad man bija 17. Mans tēvs atgriezās skolā un kļuva par patentu advokātu. Es nesapratu, cik gudrs viņš bija, kad es biju jauns. Es tikai zināju, ka es nevēlos sēdēt birojā, ka man bija veids ka man bija interesanti par to, kā lietas strādāja. Man ir dabiska līdzība ar zilā apkaklīšu darbu. Kad es biju 12 gadi, es biju velosipēdus, un kad es biju vecāks, man bija laba pārdošana. Es pārdevu Electrolux putekļus no durvīm līdz durvīm Esmu iegādājies pienācīgu naudu tā, ka mans 20. Es pārdevu komerciālu drukāšanu, un es biju rezervācijas aģents Čanču štancēm. Es sāku noteikt SPA aprīkojumu - vannas un krēslus utt. - apmēram 2000, pirms SPA vannas SPA . "

Viņš pacelt galvu un nolasa temperatūru.

"Tas dažreiz ir romantisks, laiks ir palēninājies SPA vannā ar karstu ūdeni . Cilvēki izspiež sveces, brīnišķīgi pūlas jaukie aizkari, tas ir burvju ... gaidiet, es domāju, ka man vajadzētu doties uz vannas istabu. Let's hit Dunkins."


Larss Larsens (Lars Larsens), pārbauda sava drauga SPA karstā baļļa , pirms konstatēja, ka ūdens sildītāja sūknis ir bojāts. Viņš nomainīja sūkni, un vanna bija gatava iet vēlreiz. Abel Uribe / Chicago Tribune

(Abel Uribe / Chicago Tribune)

Larsens savā sērbā un bumbiņās liek salsas mūziku , kaut arī tik neticami ir grūti pateikt, vai pat viņš apzinās, ka viņš dejo. Bet šeit ir lieta par Larsu Larsenu. Viņš var būt klaiņojošs, visu dienu-visu nakti-24/7 Čikāgas Mad Max Masāžas vannas SPA , bet tas, ko viņš īsti grib darīt ... ir deja. Patiesībā, ja jūs saņemat savu automātisko atbildētāju, viņš savā vēstulē paskaidro, ka viņš visu nakti nosaka Hot Tub SPA visu dienu un dejo. Viņš dejas visbiežāk trešdienās Hubcaps Schiller Parkā un katru otro sestdienu viesnīcā Drake Hotel. Merengue, mambo, šūpoles, jitterbug, country two-step. Viņš gadiem dejoja. Viņa jaunākais partneris ir sieviete, ko viņš sauc Connie Corvette, "jo viņa ir ātra un gluda."

Viņš sauc viņu, kad mēs staigājam mājās par karsto vannu. Viņš saņem ziņu, atstāj ziņojumu, saka, ka šovakar viņš dodas. Tad viņš uzkaras un nopūta. Viņš ir noguris. Tas ir vēlu dienā. Mēs braucam bez sarunas.

"" Karstā baļļa SPA Time Machine "," viņš beidzot saka. "Vajadzība to redzēt."

Viņa māja ir neliela balta kaste. Jaunava Marija sēž pie pagalma pagalmā pie Budas. Larsens iet iekšā, lai saņemtu vakuuma sūkni Wilmette darbam. Vieta ir neskaidri mājās. Sam Likausi, viņa (pieaugušais) audžuvecēns, saka: "Lai gan Park Ridge tiek uzskatīts par bagātīgāku pilsētu, mēs nekad neesam dzīvojuši virs mūsu līdzekļiem, un es bieži domāju, vai mēs padarītu mūsu līdzekļus." Viņš sauc Larsena māju "vairāk par darbnīcu", kolekciju soliņos un noplūktās detaļās, kas nāk ar virtuvi un vannas istabu. Larsens šeit dzīvo teorētiski. Lielāko daļu laika viņš īrē telpas draugiem un paziņām, ieskaitot savu guļamistabu. Viņš guļ uz viņa draudzenes. Viņš saka, ka tas uztur pastāvīgu naudas plūsmu. "Man nav nepieciešama dzīvojamā istaba," viņš saka.

Larsens ir vecais nepretenciozais veids, tāds, kas nepievērš uzmanību sev. Viņš ir smieklīgi un nejauši gudrs un, šķiet, strādā pie instinkta. Viņš stāv ārpus savas mājas un smēķē, pirms pāriet uz nākamo SPA burbuļvannu . Inside, Steve Werthe, viens no viņa dažkārt palīdzības sniedzējiem, lāpīja pie galda, uzstādot karstās vannas shēmu. Viņš pats ir piederējis automašīnu remontdarbnīcai un strādāja par mūziķi un tehniskās apkopes vīrieti pie pet kūrorta. Viņš vēlāk man saka, ka Larsens "ir ļoti labs cilvēks, kas vainojams. Viņam patīk vest cilvēkus zem viņa spārnā. Viņš uztur šo Stooges loku." Viņš uzskata, ka tas ir viņa uzdevums, lai cilvēki būtu droši un nodarbināti Viņš nezina, kā pateikt nē, viņam ir pietiekami daudz, lai izdzīvotu. Viņš uzņem darba zvanus pusnaktī. Viņš dzīvo tajā brīdī. Es domāju, ka tā ir skaudīga vieta. "


Larss Larsens, viņa draugs Dženifers Maurers parāda, kā viņas spa vannas atkal darbojas normāli, mainot ūdens siltuma sūkni.

(Abel Uribe / Chicago Tribune)

Ceļā uz Wilmette saule sākas. Cold svilpes pret van durvīm. Larsens uzliek mūziku, un pa Ben E. Kinga domu viņš apraksta sīkumus, kurus viņš izvilka no Hot Tub SPA s. Nāvīga āda un mirušās lapas, koagulēta sauļošanās eļļa. Nekas šausminošs. Nē, lielākā problēma, kas saistīta ar lielāko daļu cilvēku " Hot Tub SPA" , saka, ka nav siltuma, īpaši šī gada laikā.

Mēs braucam klusumā.

4.jpg

Ja jūs tikai reizēm dzirdat par karstā baļļa SPA s jaunumi, es saku, jūs varētu domāt, ka liela problēma ir slepkavības un ķēms negadījumiem. Viņš pēš un plezas plecam. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības komisijas datiem no 1999. līdz 2009. gadam Amerikas Savienotajās Valstīs bija 800 nāves gadījumu. 2015. gadā Kanādas pāri, kas apmeklēja viņu meitas galamērķa kāzas Meksikā, tika atrasti mirušie karstā baļļa spa : viņiem bija sekss, un vīram bija insults, nomira, sabruka uz sievas un noslīcināja viņu.

Larsens stāsta man, jā, viņš vienreiz nomira - kaut kā. Tas bija ziņās, viņš saka. Un tiešām, tas bija televīzijā, Tribune uc: "2009.gadā man bija sirdslēkme Pickwick restorānā Park Ridge. Es sabruku, ēšanas laikā. Tas bija mans holesterīns." Vidusskolas skolotājs (kurš bija glābējs) veica muti mutē, pēc tam paramedis ieradās ar defibrilatoru, lai viņu šokētu. Viņam bija pāris bloķētu artēriju - aptuveni 95 procenti bloķēti. Viņam nebija veselības apdrošināšanas. Joprojām nav.

Kā viņš to saka, tukša cigarešu iepakojums atrodas pie viņa kājām.

Mēs apstājāmies pie Wilmette mājas, ko Larsens saprot tieši pirms mēs apstājamies, atrodas Evanstonas robežās. Māja ir skaista un liela, un SPA vannas istaba atrodas pagalmā, blakus Ziemassvētku gaismas ķermenim, kas saspiests pāri dārza rāmim. Klients, draudzīgs pusmūža cilvēks, jau ir ārpusē un izskatās atviegloti. Viņš saka: "Ir grūti atrast kādu kā Larsu. Šī vanna ir vecāka, un daudzi uzņēmumi nevēlas to strādāt." Larss dara! " Ir grūti pateikt, vai Larsens viņu dzird. Viņam ir pagarinātājs ap kubli un sūkņa atsākšana, pēc tam ar rokām ar rokām, kas atrodas pa konkrētu iekšpagalmu un ap ceļgaliem, ar rokām aizver roku pret atvērtu cauruli. Viņš strādā nelielu siltuma ieroci turp un atpakaļ, starp mīkstina caurules un sasilda viņa palmas.

Es pieminēju aukstu, ūdeni.

"Jā, bet man patīk strādāt," viņš teica tumsā, it kā atkārtojot mantru. "Darbs ir mans draugs." Viņam nepatīk strādāt un runāt, bet vēlāk automašīnā viņš aizpilda savu domu: "Paskaties, pat ja man būtu miljons dolāru, es būtu puisis, kurš vadītu balto vagonu. Es iztērē naudu uz pārtiku, nevis uz lieliem braucieniem, spožiem automobiļiem, es dzīvoju ar saviem līdzekļiem, es labāk izlaboju, nekā nopērkšu jaunu. Es labprātāk lietotu visu un ietaupītu to, ko es varu, pirms kaut ko izmežojis. Lietas atkal bija vērtīgākas nekā darbs, un tagad tas ir pretējs."

Tas ir vistuvākais, ka viņš visu uzdevumu izklāstu nāca visu dienu.

Viņš saka, ka viņš netiks pensionēts. Viņš saka, ka viņa plaušas atrodas "diezgan labā formā". Viņš saka, ka darbs nodrošina daudz nodarbību. Viņš saka, ka visticamāk viņš pēkšņi mirs, tāpat kā viņa vectēvs. "Es tikai ceru, ka tas notiek deju grīdā, nevis, kamēr es esmu remontējis SPA vannu ."

Šajā naktī viņš dodas, Defters un Elvis un Brāļi taisnīgajiem. Tā ir trešdiena. Viņš dara to, ko viņš apsolīja. Viņš atstāj to visu deju grīdā.


Pāri:Zinātne par to, kāpēc Olympic Diving Pool Rio pēkšņi izrādījās sārts zaļš Nākamo:Nostipriniet savu ģimenes pabalstu ar burbuļvannu