Piedāvā Spa dienas cilvēkiem ar invaliditāti pēc jaunas spa vannas atklāšanas

- May 20, 2017-

DAY centrs piedāvā spa dienas invalīdiem, kuri dzīvo pēc tam, kad iepazīstināja ar savu jauno Spa burbuļvannu Spa.

Gorse Covert Day Center ir izveidota karsta vanniņa, pateicoties fundraising centieniem.

Katalizatora izvēle, kas vada Adlingtonas tiesas dienas centru, cer, ka "viena no miljoniem" spa burbuļvanna palīdzēs uzlabot pakalpojumu lietotāju mobilitāti un garīgo labklājību.

Platības pārvaldnieks Lisa Labākais teica: "Daļa no mūsu pakalpojumiem ir vērsta uz to, lai nodrošinātu plašu kvalitatīvu dienas iespēju iespēju pieaugušajiem ar mācīšanās traucējumiem, smadzeņu ievainojumiem vai fiziskiem traucējumiem.

Hannah个人客户SPR430泳池图片.jpg

 

"Lielāko daļu no šiem pakalpojumiem var sniegt mūsu vietējās kopienas, piekļūstot ēkām un darbībām, kas pieejamas ikvienam.

"Cilvēkiem, kam ir vairākas un sarežģītas vajadzības, mūsu galvenais Gorse Covera centrs ir aprīkots ar speciālistu un mūsdienīgu aprīkojumu.

"Gorse Covert nesen bija liels atklāšana viņu viens miljoniem peldēt spa, spa burbuļvanna un atpūtas zonā.

"Tas bija rezultāts pārsteidzošiem līdzekļu piesaistes centieniem un ieguldījumiem" Catalyst Choices " .

"Sarežģītā darba un pūļu mēneši un mēneši ir pārveidojuši šo telpu par relaksējošu, greznu un mierīgu telpu, lai to pakalpojumu lietotāji varētu baudīt un mīlēt."

Spa burbuļvanna ir paredzēta, lai uzlabotu asinsriti, atbrīvotu no hroniskām sāpēm un veicinātu šūnu atjaunošanos pakalpojumu lietotājiem ar mazu vai bez mobilitātes.

Lisa piebilda: " Spa burbuļvanna ir fantastisks dizains, kas uzlabos pakalpojumu lietotāju veselību un labsajūtu.

"Kopā ar peldes spa , kas palielinās iespējas fizioterapijai un atbalsta mobilitāti, tas ir īpašs aprīkojums Warrington cilvēkiem.

"Šī ērtība nodrošinās stresa samazināšanu un atvieglojumu, nomierinošas plaušu locītavas un muskuļus un vienkārši sajutīs labāk par sevi.

"Kad ķermenis ir iegremdēts ūdenī, tas nodrošina patiesu līdzsvaru, atbalstot cilvēkus, kuri spēj pavadīt daudz laika ar ierobežotu mobilitāti, lai viņi varētu stāvēt un pārvietoties, ko atbalsta mūsu aprūpētāju komanda."

 


Pāri:SpaRelax Upgrade X Yang kontroles sistēma 2017.gadā (spa vannas kontroles sistēma) Nākamo:Kā pareizi aizpildīt karstā ūdeni ar svaigu ūdeni