Jauna māja ar burbuļvannu? Lūk, ko darīt tālāk!

- May 09, 2017 -

Apsveicam! Jūs esat iegādājies māju ar burbuļvannu . Ar nekustamā īpašuma tirgus pieaugumu arvien vairāk cilvēku pērk māju, no kuriem daudzi ir aprīkoti ar karstajām kubiciņām pagalmā.

Ja esat jaunais burbuļvannā īpašnieks , jūs, iespējams, gaidīsit visas veselības un relaksācijas priekšrocības, ko piedāvā karstā baļļa . Un jūs, iespējams, domājat par izklaidējošiem draugiem savā jaunajā pagalmā.

1.jpg

Jauna karsto burbuļvannu īpašumtiesības, lasiet par to, kā rīkoties, pirms lietojat šo pirmo mērci.

1)    KAS TAS IR?   Iegūstiet pēc iespējas vairāk informācijas no jaunās mājas pārdevēja .   Konkrēti, kāda ir karsta kubla zīme un modeļa nosaukums vai numurs, kuru esat ieguvis mantojumā? Uzziniet, vai tā darbībai ir īpašnieku rokasgrāmata. Bez zīmola un modeļa jums būs grūti nopirkt filtru un pārsegu, un jūs nezināt tilpumu galonā, lai novērtētu pareizu ūdens kopšanas līdzekļu daudzumu, ko pievienot. Analogi būtu jāsazinās ar automašīnu koncesiju un jāpasaka, ka jums ir "mašīna" un meklēju detaļas vai riepas. Ja jūs nezināt zīmolu vai modeli, izmēriet platumu un augstumu, lai jūs varētu aprēķināt tur esošā ūdens daudzumu, lai varētu precīzi izmērīt ūdens sagatavošanas produktus savam modelim. 2.jpg

2) JAUNI FILTRI IR MUST.   Jūs ietaupīsiet laiku galvassāpēm, sākot ar filtriem, kas nav sasprostoti, aizsērējuši vai vienkārši aizkavējuši to efektivitāti. Filtriem ir 2-3 gadi, un to parasti neaizstāj pārdevējs pirms mājas ievietošanas tirgū. Slikti filtri ir # 1 iemesls mākoņains ūdens, jo tie nevar filtrēt pareizi. Ja nezināt sava jaunā burbuļvannas zīmolu vai modeli , jums ir noņemt filtru un to izmērīt. Izmantojot mērījumus, jūs varat zvanīt vietējiem karstā baļķu mazumtirgotājiem atbilstoši izmēram. Neuzstādiet filtru, kas spa zonā nav piemērots izmērs .

2)    PĀRBAUDIET NEKĀDU UN PATĒRIŅU.   Vai vāciņš ir smags, salauzts centrā, vai ir saplaisājis un pīlings? Ja jā, tad noteikti ir laiks iegūt jaunu segumu. Smagais vāks ir piesātināts ar ūdeni, un tas nespēj turēt siltumu. Kāpēc maksāt enerģijas izmaksas? Jauns vāciņš ietaupīs jūsu dārgo enerģijas dolāru un padarīs jūsu karstu toņu pieredzi daudz jautrāku. Liftiņam vajadzētu sēdēt taisni uz karsto burbuļvannu ar taisniem rokām un augšējo stieni. Ja tie ir izliekti vai izliekti, jums būs daudz laika grūtāk pacelt savu jauno vāku, un tas var nedoties pilnīgi uz karstā baļļa malas, veidojot siltuma noturību. Jauns lifts ietaupīs jūsu muguru, saglabās savu jauno vāciņu un, iespējams, ietaupīs arī enerģijas dolāru.

3) 2.jpg

4) OBTA AR VECIEM ŪDENS APKOPES PRODUKTIEM. Pērc jaunus ūdens kopšanas līdzekļus . Ielieciet visu, ko bijušais īpašnieks atstāja tev kastē. Piemēram, ūdens Rietumu Vašingtonā ir ļoti mīksts. Tas ir satraukums, lai redzētu pudeli ūdens mīkstinātāju , kas ir pilnīgi nevajadzīga un faktiski kaitēs iekārtām. Pārāk daudzi cilvēki mēģina ietaupīt dažus dolārus, pērkot peldbaseina hloru, kas tiek pārdots kastes veikalos un atlaides noliktavās, un to izmanto savā kublajā . Ievērojiet, ka hloru pudele nav stabila karstā ūdenī, rada mākoņainu ūdeni, izkropļo pārāk ātri, un ir nepareizs pH līmenis karstajai vannai . Ķīmiskās sastāva atšķirība ir neliela, taču tā ir izšķiroša nozīme jūsu karsta kubla baudīšanai . Ja jūsu karstajā kublā tiek izmantots hlors (lielākajā daļā vecāko sistēmu), pārliecinieties, ka tā ir speciāli izstrādāta karstajām vannām un galvenā sastāvdaļa ir "dihlorīds" nevis "trihlors".

Sazinieties ar profesionālo puisi Cason no SpaRelax, ja jums nepieciešama papildu palīdzība.


Pāri:Liela atlaide peldēšanai Spa - Sparelax Nākamo:Kā noteikt noplūdi jūsu karstā baļļa