Mājas > Jaunumi > Saturs

Nacionālā muita par mātes dienu (daļa)

May 11, 2019

未标题-1

Šis festivāls pirmo reizi parādījās senajā Grieķijā; mūsdienu Mātes diena radās Amerikas Savienotajās Valstīs un ir katra gada maija otrā svētdiena.

Drīzumā piedzīvos Mātes diena, apskatīsim visu pasaules valstu Mātes dienas paradumus ~

 

Ķīna

Apsveikuma kartītes un neļķes tiks izmantotas, lai izteiktu mīlestību, un daži cilvēki iesaka izmantot zāli, lai izteiktu mātes mīlestību!


3

 

Francija

Mīklas kaklarota mammai

29. maijs ir Francijas mātes diena. Šajā dienā franču bērni nēsās savu "nūdeles kaklarotu", ko izgatavo viņu pašu rokās. Šī "kaklarota" ir izgatavota no krāsainiem un dažāda veida makaroniem, pilns ar bērniem. Pateicīga mīlestība pret mātes vecākiem un augsta cieņa pret mātes pašaizliedzīgo centību. No trīs gadus veciem bērniem līdz veciem cilvēkiem, kas ir smērēti ar salu un sniegu, visi franču dzimušie bērni parasti sāk "nūdeļu kaklarotas" izgatavot divas nedēļas iepriekš. Šodienas ārkārtīgi bagātajā materiālā nepretencioza "makaronu kaklarota" joprojām ir viens no labākajiem Mātes dienas dāvanu sarakstā, kas ir daudzu māmiņu mīļākie.image


Meksika

Noved ziedus atpakaļ uz mammas māju

Mātes diena Meksikā ir 10. maijs, kas nav likumā noteiktā brīvdiena, bet daudzi cilvēki ziedus un dāvanas atdod atpakaļ mātes mājās. Mātes dienas priekšvakarā Meksikas sanitārijas darbinieki aizpildīs pieminekļu laukumu ar desmitiem tūkstošu neļķu, lai sagaidītu gaidāmo Mātes dienu.image

 

Apvienotā Karaliste

No 17. gadsimta "Mātes kūka"

17. gadsimtā, Anglijā, lai paustu cieņu pret britu mātēm, gavēnas ceturtā svētdiena bija "Mātes svētdiena", cilvēki devās mājās, lai apmeklētu savus vecākus šajā dienā un godināja. Tajā laikā daudziem nabadzīgajiem cilvēkiem bija jādzīvo bagāto cilvēku mājās un bija spiesti pamest savas mājas saimnieka mājās. "Mātes svētdienas" dienā uzņēmēja aizgāja un mudinās viņus atgriezties mājās, lai atkalapvienotos ar mātēm.

Lai palielinātu prieka atmosfēru, ir izveidots arī īpašs kūka "mātes kūka". Šis festivāls ir pakāpeniski kļuvis par godbijību par „Māteskungu”: paust cilvēku pateicību par garīgo spēku, kas viņiem dod dzīvību un aizsargā viņus no kaitējuma.


image

 

Zviedrija

Bazārs

Svinējiet Mātes dienu maija pēdējā svētdienā. Mātes dienas priekšvakarā Zviedrijas Sarkanais Krusts pārdos plastmasas mātes ziedus, kurus izmantos kā brīvdienu fondu māmiņu sponsorēšanai ar daudziem bērniem.


image

 

Ēģipte

Piemērota māte

Marta pēdējā piektdiena ir Ēģiptes Mātes diena. Šajā dienā jaunieši no visas valsts dos ziedus un dāvanas savām mātēm, rīkos koncertus un kultūras izrādes savām mātēm, kā arī izvēlas labākās mātes valstī.


image


Kanāda

Katra gada maija otrā svētdiena ir "Mātes diena"

Šajā dienā, papildus dāvanu piešķiršanai mātēm, ģimenes locekļiem ir jādara viss, kas nepieciešams, lai māmiņām parādītu cieņu un mīlestību.


sparelax