Mika Tajima rozā karstā baļļa ir vasaras karstākais publikas darbs

- Jun 13, 2016 -

Mākslas pasaulei, kas paveldzinājusies un priecājusies, pagājušajā gadā krita ar Anthea Hamiltona Anthea Hamiltona (Anthea Hamiltona) Antānas Hamiltona (Anthia Hamilton) izveidotais vīrusveidīgo gurga skulptūru skulptūra, kas ilustrēja nākamo lielo lietojumu vasaras sezonā: mākslinieka Mika Tajima pagaidu publikācijas mākslas projekts " Meridian (zelts) .

                  

Mākslinieks Mika Tajima un skulptūru centrs izpilddirektors Mary Ceruti iepazīstina ar darbu. Eileenas Kinsela foto

Darbs tika atklāts 9. jūnijā skaistā un tajā laikā vējdzirnavās-Hunters Point Parka dienvidos Long Islandē. Karsta vanna atrodas East River malā, kas atrodas pretī lieliskajam Manhetenas panorāmas skatus, kas kalpo kā majestātiskais fons.

Meridian Gold ir "geysering" karsti rozā skulptūra, kas ir izklāta ar soliņiem. Skatītāji ir aicināti uzkāpt iekšā, kas ir paredzēts kā relaksācijas un spontānas sarunas brīdis. Galvenais loma? Tā vietā, lai kļūtu par īstu geizeru, tas ir ūdens tvaika plūmes, kas šūpo uz augšu, kuras krāsa mainās starp purpura un gaiši zilganu.

 

Saskaņā ar SculptureCenter paziņojumu, tā kā tvaiki pietrūkst putekļos, tas rada "tehniski krāsainus mākoņus". Tvaika krāsa "reālajā laikā atbilst zelta globālajam noskaņojumam, kas atspoguļojas preču cenu svārstībās."

     Skulptūru centrs izpilddirektors Mary Ceruti. Foto no Sam Deitch / BFA.com

 

Ilgu laiku SculptureCenter izpilddirektors Mary Ceruti un mākslinieks bija rokās laikā privātā upes recepte, lai sniegtu sīkāku informāciju par darbu. Ceruti sveica ļaudis un paskaidroja, ka skulptūru izvēlējās publiskā procesa dalībnieki - iestādes programma augstskolu skolēniem, kas izmanto Ņujorku kā fona, lai izpētītu sabiedrības mākslas vēsturi un ietekmi un ietekmi uz sabiedrību.


"desmit vasaras desmit vidusskolu audzēkņi nokļuva publiku mākslas crash kursos, kad viņi pavadīja divas nedēļas, studējot publisko mākslu un sabiedriskās telpas," teica Ceruti. Programmā piedalījās daudzi ceļojumi un vieslektori, tostarp pilsētplānotāji, dizaineri un arhitektūras vēsturnieki, kam sekoja apmeklējumi trīs dažādu mākslinieku studijās, tostarp "Tajima", un pirms dalībnieki izvēlējās vienu mākslinieka piedāvāto dizainu.

Studenti patiešām atbildēja uz to, kā Mika domā par digitālo ekonomiku un informācijas ekonomiku, kurā mēs strādājam, un par to, kā izpaust šīs emocijas. " "Es domāju, ka tas patiešām bija saistīts ar šīs paaudzes 14, 15, 16 un 17 gadu vecumā."

Aprakstot Wi-Fi, ūdens un elektrības plānošanu un nepieciešamību, Ceruti piebilda: "Tas nav plopu mākslas darbs. Tas tiešām ir saistīts."

"Tas bija patiešām brīnišķīga pieredze, domājot par to, kāda varētu būt šī gabala ietekme, un domāt par to, kā paplašināt savu praksi publiskajā sfērā," sacīja Tajima, kas atbilstoši bija sportiskas zelta kurpes.  

No lēmuma, ka gaismas atspoguļo svārstīgo cenu zeltu, Tajima atzīmē, ka tā ir prece, kurā vērtība "nav saistīta ar piedāvājumu un pieprasījumu, bet faktiski ir saistīta ar cilvēku izredzēm un to, cik viņi ir neuzticīgi vai pārliecināti . "

"Tagad gabals parasti ir uz rozā puse, kas nozīmē, ka zelta cena strauji pieaug, tas ir bijis kā visaugstākais divu gadu laikā," viņa piebilda.

"Es domāju par to kā par sava veida sociālo vietu, kuru mēs varētu domāt par šo būtiskumu, vienlaikus saskaroties ar pasaules finanšu centru," sacīja Tajima no spa / karstajām kamīnām .

Hunters Point South Park ir viena no Ņujorkas jaunākajām parka vietām. Pilnībā pārveidota un tagad skaisti manikīra piekrastes telpa bija līdz pat nesenai pamestajai teritorijai. Pārveidotajā telpā tagad ir masīva zāliena, suņu skriešanās un ūdens takas promenāde. Meridian (Zelts) būs redzams tur līdz 25. septembrim.

Sabiedrība tiek aicināta svinēt projektu kopienas dienā, kas paredzēta sestdienai, 11. jūnijam, no pulksten 11:00 līdz 12:30. Tiks rīkotas ģimenes aktivitātes un atspirdzinājumi.

 

Karsta vanna ražotājs SpaRelax Co, Ltd: www.sparelaxhottub.com ,

Sazinieties ar Cason Wu kungu

Sales06@sparelaxhotub.com


Pāri:Guvusi pūtītes sāpes? Karstā vannas kāju vingrinājumi var palīdzēt Nākamo:SpaRelax sponsors 2015" vilnis izjādes kauss" buru līga