Jack Ma: Jaunāko pētījumu un tiesnesis 2016 Ķīnas ekonomiskā situācija

- Apr 14, 2016-

Šā gada sākumā, Jack Ma, kā Zhejiang asociācijas prezidents, kas ļoti svarīgu runu izpildē"2016 Zhejiang ekonomiskās situācijas izpēte un pētījumi", kas absorbē pasaules uzmanību un pilnīgi šokējoši! Ne_tikai koplieto ekonomisko situāciju un prognozēt, kā uzņēmējiem vajadzētu reaģēt uz krīzēm, Jack Ma, arī runājam par atšķirību starp Ķīnas un ASV patērētāju tirgus, preču cenu tendences, Ķīnas akciju tirgū, uzņēmēju atšķirība un profesionālu menedžeri, organizatoriskā struktūra un revolūcijas vadība, korporatīvo stratēģiju un taktiku, kā arī ietekmi uz atlaišanu, uc, runas tik aizraujoša un iedvesmojot!

1 "par ekonomisko situāciju," sliktās ziņas ir, ka ekonomiskā situācija ir slikta, pat tā saglabās ilgstošu laiku; bet labā ziņa ir tā, ka mums visiem nav laba.

2, "par korporatīvo pārvaldību", uzņēmumu reformu ir līdzīgs zobu ekstrakcijas. No vienas puses, ekonomika turpinās samazināšanās un vajadzībām tirgus būs līgumu pieprasījums nākotnē pasaules; no otras puses, kad tirgus mehānismu aizvien sarežģītāko, korporatīvā kultūra nav piemērotas kultūru, personāls nav piemērotas kultūru, organizācija, kas nav piemērotas kultūru, vai nu jūsu iekšējās darbības mehānismiem nav piemērotas kultūru! Tātad mums ir reformēt

3 "Cīkstēšanās Ķīnas viļņu nākotne" vispirms patērē virza, Ķīnas tirgus būs visvairāk unikālo tirgū. Tik ilgi, kamēr deeping Ķīnas tirgū, uzzināt likuma, jūs atradīsiet iespēju; Otrkārt, reformu punktu, korupcijas un nabadzības izskaušanas dos iespēju attīstībai, kas nepieciešama rūpīga izpēte; Treškārt, zinātnes un tehnoloģijas norādiet katru tehnoloģiskā revolūcija ir iespēju 50 gadi, kas ir 20 gadus tehnoloģija + 30 gadus pieteikumus, kā Ķīnas interneta tikko izstrādāti 20 gadus, turpmāko pieteikumu pārsniegs mūsu iztēli!

4. "par lietotāju ' Ja neesat patērētāju vai lietotāju orientētu uzņēmumu uzņēmuma nākotnē, jūs noteikti nāks strupceļā tāpēc, ka klients vienmēr nāk pirmais. Patērētājiem demandyou, pārredzami, prasīt savu daļu, kas jums ir unikāls stils, kas ir liela tendence nākotnē!

Neatkarīgi no tā, cik sarežģīta vai maināmas starptautiskajā tirgū, SpaRelax vienmēr koncentrēsies uz karstā baļļa virpulis vannu un peldbaseins. Tas vienmēr ir mūsu pienākums ir sniegt mūsu patērētājiem masāžas vanna ar Ķīnas cena Ziemeļamerikas kvalitātes. Mēs veikt lielu lepnumu par mūsu OEM & ODM prasmi un pieredzi par bathtubs un jet spa. Mēs veltīt sevi ir karstā kubli, Ķīnā un vēl visas pasaules Nr. 1 ražotājam. Un ceru, ka, lai izveidotu sadarbību kuģu ar cilvēkiem visā pasaulē.

Pāri:Mika Tadžimas „Pink Hot Tub” ir vasaras karstākais publiskais mākslas darbs Nākamo:Šanhajas sakaru kvalificētā baseina urīnvielas kvalitātes saraksts, kas nepārsniedz