Svarīgas drošības drošības instrukcijas

- May 09, 2016-

LŪDZU LAIKU, LAI IZLIETOT VISUS ŠAUS BRĪDINĀJUMUS UN PIESARDZĪBUS, PIRMS UZSTĀDĪŠANAS UN LIETOŠANAS.

Lūdzu, esiet atbildīgs par brīvdabas spa   īpašnieks. Instalējot un izmantojot spa burbuļvannu, lūdzu, vienmēr ievērojiet šos drošības pasākumus. Noteikti izskaidrojiet drošības pasākumus visiem jaunajiem vai neregulārajiem spa lietotājiem.

PIEZĪME: Licencēts elektriķis var pieprasīt uzlabot standarta tvertni un / vai automātisko slēdzi.

 

BĪSTAMI - BĒRNU DROŠĪBAS UN KAITĒJUMA RISKS: Lai izvairītos no nelaimes gadījumiem, pārliecinieties, ka bērni nevar izmantot masāžas spa, ja vien tie netiek uzraudzīti vienmēr. Pārliecinieties, vai jūs vienmēr bloķējat vāku pēc spa izmantošanas bērnu drošības nolūkos.

 

Bērniem ir ieteicama zemāka ūdens temperatūra. Bērni ir īpaši jutīgi pret karstu ūdeni.

 

BĪSTAMI - KAITĒJUMA RISKS: Sūkšanas aprīkojums šajā spa ir liels, lai tas atbilstu īpašajai ūdens plūsmai, ko radījis sūknis. Ja rodas vajadzība nomainīt sūkšanas piederumus vai sūkni, pārliecinieties, vai plūsmas ātrums ir saderīgs.

 

Nekad nelietojiet āra spa, ja sūkšanas iekārta vai filtru grozi ir salauzti vai pazuduši.

 

Nekad nomazgājiet iesūkšanas savienojumu ar tādu, kas ir mazāks par sākotnējo iesūkšanas ierīci atzīmētu plūsmas ātrumu.

 

BĪSTAMI - ELEKTRISKĀ ĀTRUMA RISKS: uzstādīt spa vismaz 5 pēdas (1,5 m) no visām metāla virsmām. Kā alternatīvu spa var tikt uzstādīts 5 metru (1,5 metru) metāla virsmu tuvumā, kad katra metāla virsma ir pastāvīgi savienota ar vismaz 6 mm 2 cieto vara vadītāju, kas atrodas ārpus SPA vadības paneļa.

 

BĪSTAMI - ELEKTRISKĀS DŪŅAS RISKS: neļaujiet ārējām elektriskām ierīcēm, piemēram, gaismu, telefonu, radio, televīziju utt., 5 pēdas (1,5 m) no spa. Nekad neizmantojiet elektrisko ierīci no Outdoor Spa iekšpuses

 

BRĪDINĀJUMS - SAMAZINĀT KAITĒJUMA RISKU

Spa ūdens nekad nedrīkst pārsniegt 40 ° C (104 ° F). Ūdens temperatūra starp 38 ° C (100 ° F) un 40 ° C tiek uzskatīta par drošu veselīgam pieaugušajam. Mazākiem bērniem ir ieteicama zemāka ūdens temperatūra, un spa lietošanas laiks pārsniedz 10 minūtes.

 

Augstas ūdens temperatūrai ir augsts potenciāls augļa bojājuma izraisīšanai grūtniecības laikā. Sievietēm, kas ir grūtnieces vai domājošas, ka tās ir iestājušās grūtniecības periodā, pirms spa lietošanas vienmēr jākonsultējas ar savu ārstu.

 

Alkohola, narkotiku vai medikamentu lietošana pirms spa lietošanas vai tās laikā var izraisīt bezsamaņu un iespēju noslīcināt.

 

Personām, kas slimo ar aptaukošanos, sirds slimību vēsturē, zemu vai augstu asinsspiedienu, asinsrites sistēmas problēmām vai diabētu, pirms spa lietošanas konsultējieties ar ārstu.

 

Personām, kas lieto zāles, pirms spa lietošanas konsultējieties ar ārstu, jo daži medikamenti var izraisīt miegainību, bet citi var ietekmēt sirdsdarbības ātrumu, asinsspiedienu un cirkulāciju.

 

Izvairieties no hipertermijas riskiem

Ilgstoša karstuma vai ūdens iedarbība var izraisīt hipertermiju. Hipertermija rodas, kad ķermeņa iekšējā temperatūra sasniedz līmeni, kas pārsniedz 2 ° C līdz 4 ° C, normālā ķermeņa temperatūra ir 37 ° C. Kamēr hipertermijai ir daudz labumu veselībai, ir svarīgi neļaut ķermeņa temperatūrai paaugstināties virs 39,5 ° C. Pārmērīgas hipertermijas simptomi ir reibonis, letarģija, miegainība un ģībonis. Pārmērīgas hipertermijas sekas var būt:

·          Nespēja uztvert siltumu

·          Nespēja atpazīt nepieciešamību iziet no spa

·          Nezināšanās par gaidāmo bīstamību

·          Augļa bojājums grūtniecēm

·          Fiziska nespēja iziet no brīvdabas spa

·          Bezsamaņa

BRĪDINĀJUMS: alkohola, narkotiku vai medikamentu lietošana var ievērojami palielināt letālu hipertermiju.

 

Izvairieties no BURNS riskiem

·          Pirms spa ievadīšanas mērīt ūdens temperatūru ar precīzu termometru, jo temperatūras regulēšanas ierīču pielaide var mainīties pat par ± 5 ° F (2 ° C).

·          Pārbaudiet ūdeni ar roku pirms ieiešanas spa, lai pārliecinātos, ka tas ir ērti.

 

FOR SPAS, KAS APRĪKOTA AR AUDIO KOMPONENTIEM

Audio komponenti ir obligāti pieejami un pieejami visos spa modeļos.

BRĪDINĀJUMS: nepievienojiet sistēmai papildu palīgierīces, piemēram, kabeli, papildu skaļruņus, austiņas utt.

Uzmanību: neatstāj audio nodalījuma durvis. Aizstāt audio komponentus tikai ar identiskām sastāvdaļām.


Pāri:Kāpēc olimpiskie ūdenslīdēji pēc niršanas izmanto karsto vannu? Nākamo:ŠĪ JAPĀNAS SPA ĻAUJ JŪS PELDĪT VĪNĀ