Mājas > Jaunumi > Saturs

Ja bērns var izvēlēties vecāku, vai viņš joprojām jūs izvēlēsies?

Sep 19, 2019

Somu labdarības organizācijas Fragile bērnības sabiedriskā pakalpojuma īsfilma "Bērnunams" (tā kopš 1986. gada strādā, lai palīdzētu bērniem, kurus skāris viņu vecāku alkoholisms), kas ir tikai 90. gadi un saturs ir ļoti vienkāršs.

Stāsts griežas ap sākto brāļu un māsu pāri. Viņi ieradās pieaugušo bērnu namā, lai "adoptētu" savus vecākus. Sievietes vadībā viņi sāka intervēt 4 vecāku grupas un izvēlēties savus ideālos vecākus. Tātad, kurš kļūs par viņu vecākiem?

Pirmkārt, novērosim šīs četras vecāku grupas:

1. grupa: Tēvs sēž uz dīvāna lasāmās grāmatas, un māte nopietni tīra māju.


01


2. grupa: vecāki ēd laimīgi.


02


3. grupa: vecāki laimīgi staigā pa dārzu.


03


4. grupa: gulta guļamistabā bija ļoti nekārtīga, māte strīdējās ar tēvu alkoholisma dēļ.


04


Īsfilmā informācija, kuru 1. un 3. grupa sūta brāļiem un māsām, ir tāda, ka viņu ģimenē ir ļoti silti un viņi patiesi cer, ka bērni tos varēs izvēlēties. Tieši pretēji, ceturtā vecāku grupa neredzēja brāļus un māsas ārpus vitrīna un turpināja strīdēties;

Varbūt daudzi cilvēki domā, ka brāļi un māsas noteikti izvēlēsies 1. grupu uz 3. grupu, bet rezultāts ir tāds, ka viņi skatījās uz leju, nervozi un bailīgi sekoja 4. grupas vecāku pārim.Šīs beigas var būt daudzu cilvēku neapmierināti, taču šī ir arī visreālākā situācija . Patiesība ir tāda, ka neviens nevar izvēlēties savus vecākus. Bērni var pieņemt tikai šo nespēju mainīties.


06


Personas laulības dzīve būtībā ir viņa vecāku turpinājums. Turpināšanas jēga nav tikai vienkārša kopija, bet arī emociju kopija.

Cienījamie vecāki, es ceru, ka jūs varat pavadīt savus bērnus pēc aizņemtā darba, piemēram, skatoties televizoru ar bērnu, dodoties sportā vai spēlējoties spa. Spāre ne tikai uzlabo vecāku un bērnu attiecības, bet arī mazina nogurumu vecāku dēļ darba.


07