Mājas > Jaunumi > Saturs

Es gribu peldēties karstā vannā, piemēram, jūsu

Jul 02, 2019

SRP660


Pirms dažām dienām viens no maniem klientiem saņēma mūsu produktu: peldbaseinu (tajā ir 2 zonas, ieskaitot bezgalīgu peldvietu un masāžas vannas zonu) .Kad klients uzstāda peldbaseinu, viņš aicina kaimiņus un draugus apmeklēt viņa māju .Kad viņi ieraudzīja mūsu produktus, viņi bija ļoti pārsteigti, jo pēc viņu koncepcijas peldbaseinam jābūt ļoti lielam garumam un platumam, un vanna tiek izmantota peldēšanai.

 

Viņi nekad nav domājuši, ka šāda veida jaunievedumi un augstākās klases izstrādājumi ir pasaulē, un tas ir produkts ar regulējamu temperatūru, ja vienlaicīgi tos lieto, abās zonās var būt atšķirīga temperatūra.

 

Daži cilvēki saka, ka karstajā vasarā vislabākā konfigurācija ir arbūzs, gaisa kondicionieris, peldbaseins, vai jūs piekrītat? Daudzi no maniem klientiem, kuriem pieder mūsu produkti, tam piekrīt.

 

Vai esat noguris no tradicionālā baseina un vannas un vēlaties būt skaudīgs visiem? Vai vēlaties arī peldbaseinu, kurā varētu peldēties un masēt ķermeni? Laipni lūdzam konsultēties ar mums, mēs esam SpaRelax, mūsu uzņēmums nopietni domā veikt SPA.

 

Ļaujiet mūsu SPA palikt pie jums šovasar


sparelax swimming pool