Kā pareizi aizpildīt karstā ūdeni ar svaigu ūdeni

- May 16, 2017-

Šodien mēs ne tikai vēlamies runāt par to, kā to izdarīt, bet arī par to, kā to izdarīt, izmantojot šļūtenes filtru. Kamēr jūs neesat nepieciešams šļūtenes filtrs, kad jūs uzpildīsiet savu karsto burbuļvannu ar svaigu ūdeni, mēs uzskatām, ka jums būs prieks, ka jūs to darījāt. Tas ļaus jums daudz vieglāk rūpēties par ūdeni jūsu spa. Apskatīsim pasākumus, kas jums jāveic, lai pienācīgi aizpildītu savu burbuļvannu ar svaigu ūdeni.

3.jpg

Iztukšojiet savu karsto vannu

Pirms jūs varat aizpildīt savu burbuļvannu ar jauku, svaigu ūdeni, jums būs nepieciešams iztīriet šo veco ūdeni no spa. Tas ir diezgan viegli izdarāms, un patiešām to neuzņems. Vienkārši izpildiet šīs vienkāršās darbības:

Atvienojiet karstā baļķi no barošanas avota, izslēdzot slēdžus vai atvienojot to no kontaktligzdas.

1          Piestipriniet regulāras dārza šļūtenes ieplūdi uz galveno aizvades vārstu.

2          Atveriet vārstu un ļaujiet spa iztukšot.

3          Kad lielākā daļa ūdens ir iztukšota, atveriet sekundāro kanalizāciju, lai visi ūdens no sūkņa un apkures sistēmas varētu iztukšot.

4          Nomainiet otrreizējo iztukšošanas vāku un aizveriet galveno aizplūdes vārstu.

5          Tas viss ir tā. Cik ilgs laiks būs atkarīgs no jūsu karsta kubla lieluma un ūdens daudzuma tajā, bet vairumā gadījumu tas neaizņem vairāk kā dažas minūtes, līdz viss ūdens iztecēs no jūsu sistēmas. Kad viss ūdens ir iztukšots, dodieties uz priekšu un dodiet korpusam labu tīrīšanu un pārbaudiet filtru, lai pārliecinātos, ka tas ir tīrs un labā formā.

Aizpildiet karstā baļļa ar svaigu ūdeni

Tagad, kad viss vecais ūdens ir izņemts no jūsu karstā baļļa, un tas ir pienācīgi notīrīts, ir pienācis laiks to papildināt ar svaigu, tīru ūdeni. Lai gan jūs varat vienkārši ieslēgt šļūteni un aizpildīt spa, šodien mēs vēlamies pārliecināties, vai Ūdens ir īpaši tīrs. Lai to izdarītu, jums jāizmanto šļūtenes filtrs.

Kas ir šļūtenes filtrs?

Daži no jums var domāt, tieši kāds ir šļūteņu filtrs un ko tas dara. Būtībā tas ir filtrs, kas atbilst jūsu dārza šļūteņu galam, kuru izmantosiet, lai aizpildītu spa.

Šie filtri noņems tādus piemaisījumus kā varš, dzelzs un kalcijs, kas varētu būt jūsu ūdenī. Šie piemaisījumi var izraisīt grūti Ūdens un sabojāt karstu ūdeni. Tagad ir veidi, kā samazināt šos piemaisījumus jūsu karstajā vannā pēc tam, kad tas ir uzpildīts, bet tas ir daudz vieglāk noņemt tik daudz, kad to aizpilda, tad tas ir atbrīvoties no tā, kad tas ir jūsu karstajā vannā.

SPA vannas iepildīšana, izmantojot šļūtenes filtru

Tagad, kad jūs zināt, kas tas ir, apskatīsim, kā to izmantojat, un pasākumus, kas jums jāveic, lai aizpildītu savu karsto burbuļvannu, izmantojot šo filtru. Tiešām, process nav daudz atšķirīgs no parastā aizpildījuma, bet mēs jebkurā gadījumā uzsvērsim visas šeit redzamās darbības.

1.Uzstādiet savu šļūtenes filtru līdz dārza šļūtenes galam.

2. Pārbaudiet visas kanalizācijas krāna kanalizācijas caurules, lai pārliecinātos, ka tās ir slēgtas.

3.Pārbaudiet, vai karstajai kublai nav jaudas.

4. Ieslēdziet savu šļūteni un aizpildiet karstā baļļa optimālo līmeni, kā to noteicis jūsu kubla vannas ražotājs.

5. Atjaunojiet enerģiju savai karstajai vannai un ieslēdziet to, ļaujot sprauslām darboties. Ja jums ir nepieciešams uzsākt SPA burbuļvannu , rīkojieties tūlīt.

6. Pārbaudi savu ūdeni un noregulējiet pH līmeni no 7.4 līdz 7.6, Jūsu kopējā sārmainība (TA) līmenis ir 80 ppm un jūsu kalcija cietība (CH) līdz 100 ppm.

7. Noskalojiet savu svaigo burbuļvannu. Ūdens, kamēr darbojas karstā baļļa, ļauj tai turpināt cirkulēt.

8.Pielāgojiet temperatūru, ja nepieciešams, no 100 grādiem līdz 104 grādiem pēc Fārenheita.

9. Nomainiet vāku un ļaujiet spa strādāt 24 stundas, lai pareizi sildītu.

10. Pēc tam, kad ir pagājis kāds datums, palieciet tīrā ciklā jūsu karstajā vannā un pēc tam vēlreiz pārbaudiet savu pH līmeni, TA līmeni un CH līmeni.

11. Tas viss ir atkarīgs no tā. Tas aizņems nedaudz laika, lai uzpildītu karstu ūdeni un iegūtu ūdeni labā formā. Bet pēc tam, kad jūs darīsiet, jums patiks rezultātus.

DSC_3687.jpg

Nobeiguma domas

Lai gan karstās vannas uzpildīšanas process aizņem mazliet laika, tas ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu karstā baļļa tīrību. Izmantojot šļūtenes filtru, jūs varēsiet sākt āra burbuļvannas spa ūdens no labās puses. Tas jums atvieglos tīrīšanu un uzturēšanu, kad esat gatavs sākt baudīt to.


Pāri:Piedāvā Spa dienas cilvēkiem ar invaliditāti pēc jaunas spa vannas atklāšanas Nākamo:Kā pienācīgi uzturēt burbuļvannu