Kā karstās vannas droši izmantot publiskā burbuļvannā

- Feb 17, 2017 -

Publiskās burbuļvannas pēdējā laikā ir kļuvušas daudz sliktas. Jūs nevēlaties atteikties no karsta kubla baudām un relaksācijas , bet jūs arī vēlaties būt drošībā. Ko darīt?

Sekojiet saviem septiņiem padomiem par jautrību un drošību kūrortos, viesnīcās, veselības klubos un sporta zālēs.

1. TĪRĪŠANAS ŪDENS MONĒTĀJS.   Pievērsiet dimantu karstajā vannā un redziet, vai tā ir galvas vai astes. Tas ir kā tīrs un dzidrs ūdens būtu - jums vajadzētu būt iespējai redzēt apakšējo aizplūšanu, kā arī izlasīt savu dimetānnaftalīns. Arī izmēģiniet šņaukšanas pārbaudi. Ja ūdens smaržo bailīgi, danki vai briesmīgi, atstājiet ārā. Viņi par to nerūp, un tas nav droši. Viens no pēdējiem pieskārieniem: ja vannas malas izskatās gļotains, neieejiet.

2. BAD FOAM. Putas ir slikti . Ja putu pilieni ūdenī joprojām peld, kad sprauslas ir izslēgtas, neieejiet. Tas nozīmē, ka ūdens nav pareizi filtrēts, tas ir nepieciešams tīrīšanai, dezinficēšanai un, iespējams, iztukšošanai.

3. TESTS TIKAI.   Pārbaudiet ūdeni pareizam hlora un pH līmenim ar testēšanas sloksnēm, kas atrodamas jebkurā mazumtirgotājā. Ieduriet testa stripu ūdenī, ievērojot norādījumus uz iepakojuma. Noskatīsiet krāsas maiņu un saskaņojiet to ar krāsu diagrammu, kas parāda pareizas ūdens pH pH krāsas un to, kādam jābūt dezinfekcijas līdzekļa atlikumam.

4. PĀRBAUDIET DROŠU DROŠU DRAINU.   Visiem galvenajiem drenāžas pārsegiem jāatbilst diezgan jaunajai federālajai Virginia Graeme Baker Pool & Spa drošības likumam. Tas nozīmē, ka viņiem ir vai nu lieli režģi, vai kupola forma. Ja vāciņš ir bojāts vai pazudis, brīdiniet vadītāju un neiegādājieties. Tāpat pārliecinieties, vai jūsu bērni zina, ka tie nav spēlē ar drenāžas vāku vai tuvu.

5. KAS TŪLES BEZ MAKSAS?   Jautājiet, vai iestādē ir kāds personāls, kas ir sertificēts baseina ekspluatācijā. Sertifikācija nozīmē, ka viņi ir izgājuši apmācību, lai pareizi uzturētu un izmantotu karstu ūdeni.

6. PLEAS AND THANKS YOU. Slimību kontroles centri pamato veselo saprātu ūdenī:

Trīs pamats visiem karsto vanniņu peldētājiem.

  • Ja jums ir caureja, lūdzu, nedodiet karstā burbuļvannu . Jūs varat izplatīt baktērijas ūdenī un padarīt citas slimības. Arī bērnus ieskauj arī autiņbiksītēs - pat peldēt autiņus.

  • Lūdzu, izvairieties no karstā ūdens vannas ievadīšanas mutē un neiespējieties norīt, ja nejauši pametat dažus cilvēkus.

  • Lūdzu, ievērojiet labu higiēnu. Dušas ar siltu ūdeni pirms karstās caurulītes . Pēc tualešu lietošanas vai autiņu nomaiņas nomazgājiet rokas. Pirms ķermeņa nonāk ūdenī, izņemiet mikroorganismus no ķermeņa.

Trīs iebildumi vecākiem

  • Lūdzu, ņemiet bērnus par regulāriem tualetes pārtraukumiem un bieži pārbaudiet autiņbiksītes. Negaidiet, kamēr viņi tev sacīs, ka viņiem ir jādodas.

  • Lūdzu, nomainiet autiņus atpūtas telpā vai autiņbiksīšu zonā, nevis karstā baļļa malā, kur baktērijas var izplatīties uz virsmām un objektiem, no kuriem citi staigā.

  • Lūdzu, rūpīgi izmazgājiet savu bērnu (īpaši jūs zināt, kur) ar ziepēm un siltu ūdeni, lai tie ne tikai izskatās tīri - tie ir ļoti tīri, pirms tie nonāk karstā baļļā .

Karsts tubbing ir par mieru un drošību . Sekojiet mūsu padomiem par drošību, veselīgu relaksējošu mērcēšanu.

Paldies Cason no SpaRelax Co ltd

www.spasrelax.com


Pāri:Izbaudiet savu izeju no stresa Nākamo:8 veidus, kā skaisti integrēt āra burbuļvannu