Kā noteikt noplūdi jūsu karstā baļļa

- Mar 11, 2017 -

Nekas nevar sabojāt karstas vannas īpašnieku dienu ātrāk, nekā saprast, ka viņu karstā baļļa ir noplūde . Karstā baļļa noplūde var būt ļoti nomākta, jo bieži vien ir grūti izsekot, it īpaši, ja tās ir ļoti mazas. Jūsu sākotnējā doma varētu būt tā, ka jūs meklējat potenciāli dārgu remontu, kas prasīs ekspertu, lai atrastu un remontu. Lai gan tas var būt taisnība attiecībā uz dažiem noplūdes gadījumiem atkarībā no jūsu pieredzes un ērtuma pakāpes, daudzos gadījumos jūs varat noteikt dažus visbiežāk sastopamos noplūdes pats.

 

Lai gan mēs nevaram aptvert visus iespējamos noplūdes un remonta ceļvežus vienā amatā, šodien mēs aplūkosim vairākus visbiežākos noplūdes, kas atrodamas kublos, un to, kā jūs varat viegli un (parasti) lēti tos labot sevi bez zvana santehniķa vai kubla eksperta.

IMG_26586.JPG

Parasti noplūdes kalpi

Dažas no visbiežāk sastopamajām vietām, kurās atradīsiet noplūdes, ir: sūknis, savienotājelementi, sildītājs, vārsti,

Savienojumi, Shell

Tas nekādā ziņā nav pilnīgs saraksts, bet noteikti ir laba vieta, kur sākt. Lielākajā daļā gadījumu šajās vietās tiks atrasta karsta kūļa noplūde . Apskatīsim katru no šīm sastāvdaļām un kā jūs izlabojat ūdens noplūdi katrā no tām. Ja lejupielādei meklējat, es iesaku jums sākt saraksta augšgalā un pēc tam strādāt pa ceļam uz leju.

Sildītājs

Kad jūs izslēdzat sūkni kā noplūdes iemeslu, ir pienācis laiks pārbaudīt visu siltuma agregāta kolektīvu. Tas sastāv no sildītāja, spiediena slēdzenes un citiem komponentiem. Ja jūs atradīsiet ūdens noplūdi no kādas no šīm daļām, tās būs jāpasūta un jāaizstāj.

Savienības savienotājelementi

Savienojuma piederumi gan sūknim, gan sildītājam ir vēl viens kopīgs noplūdes cēlonis, jo laika gaitā tie var viegli kļūt bojāti. Ja kāda no šīm iekārtām ir vaļīga, pievelciet tos ar rokām. Lai šos veidgabalus pastiprinātu, nekad neizmantojiet uzgriežņu atslēgu.

Vārsti

Pārbaudiet katru karstā kubla vārstu. Katrā vannas istabā ir vairāki stila vārsti, un šāda veida vārsts noteiks, kas jums jādara, lai to salabotu. Piemēram, naža stila vārstiem ir divas pusītes, kas kopā ir pieskrūvētas. Starp tiem ir starplikas, kas, kā zināms, izgāžas un izraisa ūdens noplūdi . Dažās kubikpūžās ir ventiļi, kas uzstādīti abās sūkņa pusēs, lai ūdens netiktu izslēgts vai nosusināts, lai labotu sūkni. Šie vārsti arī ir pakļauti noplūdēm, un tie būs jāaizvieto.

Savienojumi

Pārbaudiet visas caurules, strūklas un visus savienojumus noplūdes dēļ . Dažos gadījumos viss, kas jums būs jādara, ir pievilkt savienojumus vai tos atkārtoti ievietot. Ja konstatējat, ka teknē ir noplūde , visbiežāk tas ir nesekmīgs starplikas. Tas būs jāaizstāj. Noskaidrojiet, ar kāda veida blīvēm jums vajadzētu iegādāties karsto vannu ražotājus. Jūs varat atrast, ka vienai no PVC caurulēm ir plaisa vai pat caurums. Tādā gadījumā jūs varat uzņemt molekulārās savienošanas komponentu, ko sauc par Plast-Aid, un var slēgt šīs plaisas un caurumus. Šis materiāls sacietē un faktiski ir spēcīgāks par pašu PVC.

Karstā baļķa čaula

Lielākā daļa kubiņu korpusi ir izgatavoti no stipra stiklplasta apvienojumā ar citiem slāņiem, kas noplūžu gandrīz neiespējami. Vairumā gadījumu tā patiešām ir problēma ar kādu no sprauslām vai citām sastāvdaļām, kuras piestiprina korpusam, nevis tieši korpusam. Ja jums ir čaumalas noplūdes, lai gan, Plast-Aid noteikti būs darīt triks.

Citas noplūdes noteikšanas metodes

Ja esat pārbaudījis visas šīs sastāvdaļas un joprojām nevarat izsekot noplūdei , jūs vienmēr varat nožūt, ievietojot nelielu daudzumu tumšas pārtikas krāsvielas ūdenī, un skatīties, kur tā iet. Tas var palīdzēt izsekot noplūdei , kuru, iespējams, esat nokavējis vizuālās apskates laikā. Tas ir arī lielisks veids, kā atrast noplūdes zonā, kas jau ir slapjš.

Varat arī izmēģināt ūdens novadīšanas pārbaudi un katru dienu atzīmēt līmeni. Ja karstā baļļa apstājas, tev ir zināms, ka noplūde ir tieši virs ūdens līmeņa. Tas var norādīt jums pareizajā virzienā, lai izsekotu noplūdi .

Secinājums

Protams, ja viss pārējais neizdodas, jūs vienmēr varat piezvanīt santehniķa vai burbuļvannu remonta speciālistam no vietējās karstā baļķu veikala. Viņi noteikti varēs jums palīdzēt izsekot un labot šo noplūdi . Tomēr, ja jūs vēlaties ietaupīt nedaudz naudas, jūs vienmēr varētu mēģināt atrast un noteikt, ka noplūde sevi, jo nav nekā apmierinoša nekā veikt remontu pats un saprast, cik daudz naudas jūs ietaupāt, to darot.


Pāri:Jauna māja ar burbuļvannu? Lūk, ko darīt tālāk! Nākamo:Izbaudiet savu izeju no stresa