Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīniešu Valentīna diena

Aug 06, 2019

bannersparelax


Ķīniešu Valentīna diena, pazīstama arī kā Qiqiao festivāls, radusies Ķīnā, ir tradicionālie svētki Ķīnas reģionā un Austrumāzijas valstīs. Festivāls nāk no Govju un audēju meitenes leģendas, un tas tiek svinēts septītā Mēness mēneša septītajā dienā.


Tā kā galvenie pasākuma dalībnieki šajā dienā ir meitenes, un festivāla aktivitāšu saturs galvenokārt balstās uz izturēšanos, cilvēki šo dienu sauc par “Jiaoqiao festivālu” jeb “Meiteņu dienu” un “Meitas dienu”. 2006. gada 20. maijā Ķīnas Valsts padome Qixi festivālu iekļāva pirmajā nacionālā nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

 

Leģenda vēsta, ka nefrīta imperatora septītā meita Audēja meitene ir ģeniāla un prot aušanu, kas ir apskaužama. Tāpēc cilvēka sieviete pielūdz viņu un lūdzas pēc gudrības, veiklības un laimes. Tāpēc katru gadu notiek lūgšana par jūlija septīto dienu. "Aktivitāte, tādējādi veidojot festivālu.

 


sparelax hottub factory


Qixi festivālā par nesēju tiek ņemta Govju un audēju meiteņu folklora, paužot precētu vīriešu un sieviešu emocijas, kuras nekad neatstāj viena otru . Laikam ejot, Qixi festivāls ir kļuvis par Ķīnas Valentīna dienu.

 

Qixi festivāls ir Valentīna diena Ķīnā un festivāls, lai veicinātu iepazīšanos vīriešiem un sievietēm.

 

Visi pasaules mīļotāji būs kopā .


sparelax swimhottub