Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīniešu tradicionālais festivāls - Longtaitou festivāls

Mar 06, 2019

longtaitou


Tradicionālie Austrumāzijas kalendāri gadu sadala 24 saules izteiksmē. Jīngzhé (pīnyīn) ir 3. saules termins. Tas sākas, kad Saule sasniedz debesu garumu 345 ° un beidzas, kad tā sasniedz 360 ° garumu. Biežāk tas jo īpaši attiecas uz dienu, kad Saule atrodas tieši pie debesu garuma - 345 °. Gregora kalendārā tas parasti sākas ap 5. martu un beidzas ap 20. martu.

Vārdam 惊蛰 ir nozīme pārziemojušo kukaiņu pamodināšanai. ir satriecoši, un ir pārziemojuši (kukaiņi). Tradicionālā ķīniešu lauksaimniecības kultūra sacīja, ka Jingzhe laikā pērkona negaiss pamodīs pārziemojušos kukaiņus, kas arī nozīmē, ka laiks kļūst silts.

To sauc arī par Longtaitou festivālu vai Dragon-Head-Raising festivālu. Ķīniešu kultūras tradīcijās tiek uzskatīts, ka pūķis ir visu kukaiņu karalis, un vienlaikus tiek uzskatīts, ka tas arī ir atbildīgs par lietus atnesšanu, un abi šie ir svarīgi faktori senajā lauksaimniecības sabiedrībā.

Mūsdienās Longtaitou svētki tiek svinēti dažādos veidos, no kuriem lielākā daļa joprojām ir identiski tiem, kas tika praktizēti senatnē, ieskaitot ķīniešu pankūku un nūdeļu ēšanu. Smaržu maisi, kas piepildīti ar samaltu aromātisko augu pulveri, ir likti sievietēm un bērniem par labu laimi, lai gan tos vairs neizmanto kā kukaiņu atbaidīšanas līdzekļus kā senatnē.

Saskaņā ar tradicionālajām ķīniešu paražām šajā dienā jums vajadzētu ēst trīs lieliskus ēdienus.

 

l   Pūķa ausis


dumpling


Tā kā pelmeņu forma ir īpaši līdzīga ausij, to sauc par pūķa ausi, un pelmeņi izskatās kā lietņi, kas nozīmē, ka mēs varam novākt dārgumus.

 

l   Pūķa must


noodle


Pūķim jāatsaucas uz nūdelēm, nūdeles ir kā pūķa misas, un svētki tajā laikā jāēd nūdeles. Ēd bļodu ar pūķa purngalu nūdelēm, viss iet uz riteņiem.

.

l   Pūķa skala


spring roll China


Kas ir gara skala? Faktiski tas ir pavasara rullītis. Atsperes ruļļa virsma ir īpaši līdzīga pūķa skalai.

Pavasara rullīti parasti ēd ar dārzeņiem, ceptu pīli, sautētu cūkgaļas galvu, šalotēm, kartupeļiem un pasniedz kopā ar mērci, sarullēti, garšīgi un garšīgi.


Šī festivāla ieviešana ir beigusies. Laipni lūdzam apmeklēt Ķīnu un apmeklēt mūsu rūpnīcu, kas ražo karsto vannu SPA.


龙抬头外销_副本压缩龙抬头外销1_压缩版