Ķīniešu tradicionālā festivāla-Longtaitou festivāls

- Mar 06, 2019-

longtaitou


Tradicionālie Austrumāzijas kalendāri sadala gadu 24 saules termos. Jīngzhé (pīnyīn) ir 3. saules termins. Tas sākas, kad Saule sasniedz debess garumu 345 ° un beidzas, kad tā sasniedz 360 ° garumu. Tas biežāk atsaucas uz dienu, kad Saule ir tieši pie debess garuma 345 °. Gregora kalendārā tas parasti sākas 5. martā un beidzas 20. martā.

Vārdam 惊蛰 ir hibernētu kukaiņu pamošanās. Ling ir pārsteidzošs, un ir hibernēts (kukaiņi). Tradicionālā ķīniešu lauksaimniecības kultūra teica, ka Jingzhe laikā pērkona negaiss pūlēs no ziemas rietumiem, kas nozīmē arī, ka laika apstākļi kļūst silti.

To sauc arī par Longtaitou festivālu vai Dragon-Head-Raising festivālu. Ķīniešu kultūras tradīcijā tiek uzskatīts, ka pūķis ir visu kukaiņu karalis, un tajā pašā laikā tiek uzskatīts, ka tā ir arī atbildīga par lietus, un abi šie ir svarīgi faktori senajā lauksaimniecības sabiedrībā.

Šodien Longtaitou festivāls tiek svinēts dažādos veidos, no kuriem lielākā daļa joprojām ir identiski senajiem laikiem, tostarp ēst ķīniešu pankūkas un nūdeles. Parfimērijas maisiņi, kas piepildīti ar smaržīgu garšaugu pulveri, tiek izgatavoti sievietēm un bērniem, lai tie būtu veiksmīgi, lai gan tie vairs netiek izmantoti kā kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis kā senos laikos.

Saskaņā ar tradicionālajām ķīniešu tradīcijām šajā dienā jums vajadzētu ēst trīs lieliskus ēdienus.

 

l   Pūķa auss


dumpling


Tā kā pelmeņu forma ir īpaši patīk auss, to sauc par pūķa ausu, un pelmeņi izskatās kā stieņi, kas nozīmē, ka mēs varam novākt dārgumus.

 

l   Dragon Must


noodle


Pūķim ir jāatsaucas uz nūdelēm, nūdeles ir kā pūķis, un festivāls, lai tajā pašā dienā ēst nūdeles. Ēd bļodu ar pūķa pirksta nūdelēm, viss iet uz riteņiem.

.

l   Dragon Scale


spring roll China


Kas ir garš skala? Faktiski, tas ir pavasara roll. Atsperes ruļļa virsma ir īpaši līdzīga kā pūķa skala.

Pavasara rullīti parasti ēd ar dārzeņiem, cepta pīle, cepta cūkgaļa, šalotes, kartupeļi un pasniedz ar mērci, velmē kopā, garšīgi un garšīgi.


Šī festivāla ieviešana ir beigusies. Laipni lūdzam apmeklēt Ķīnu un apmeklējiet mūsu rūpnīcu, kas ražo HOT TUB SPA.


龙抬头外销_副本压缩龙抬头外销1_压缩版

Pāri:nē Nākamo:Ķīniešu laternas festivāls Vs. Mājas karstā baļļa