Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīniešu laternas festivāls Vs. Mājas karstā baļļa

Feb 18, 2019

未标题-2


Par Laterna festivālu

Laternu festivāls, kas pazīstams arī kā Shangyuan festivāls, Xiaozheng Yue, Yuan Xi vai Laterna festivāls, ir pirmais svarīgais festivāls pēc Pavasara festivāla. Tas ir arī reģions, kur ķīnieši ir arī ķīniešu rakstzīmju kultūras loks un viens no tradicionālajiem aizjūras ķīniešu svētkiem. Pirmais mēnesis ir Mēness kalendāra pirmais mēnesis. Senie seni sauca par "xiao", tāpēc pirmā mēneša pirmo mēnesi sauc par Laterna festivālu.

 

Custom kultūra

Laternu festivāls ir garākais festivāls Ķīnas vēsturē , kas saistīts ar pavasara festivālu. Gaismas deg naktī, gan iespaidīgi, gan dzīvīgi. Īpaši smalkas un krāsainas gaismas padara to par izklaides kulmināciju pavasara festivāla laikā. Qing dinastijā, pūķa dejas, lauvas dejas, sausas laivas, pastaigas pa pāļiem, Yongko dejas uc saturs.

 

元宵节1Tautas muita

Guessing mīklas ir darbība, kas pievienota pēc Laterna festivāla. Mīklu pirmo reizi radīja mīkla, un tas radies no pavasara un rudens perioda un karojošo valstu perioda. Tā ir literāra spēle ar neērtu, disciplinētu, asprātīgu un smaidošu.

Mūsdienās cilvēki visur vēlas uzminēt mīklas, cerot būt laimīgām un mierīgām. Tā kā mīkla var apgaismot gudrību un intereses, to apritē ir apsveicami visas dzīves jomas.

 

微信图片_20190218162910

Ēd Yuanxiao. Kā pārtikas produkts “Yuanxiao” jau sen ir bijis Ķīnā. Dziesmu dinastijā ļaudis popularizēja jaunu produktu, ko ēdēja Laternu festivāls. Šāda veida pārtiku, ko pirmo reizi dēvē par "Peldošo Yuanzi", sauca par "Yuanxiao", un uzņēmējs tika pazīstams arī kā stienis.

 

微信图片_20190218162903


SpaRelax , spa ražotājs no Ķīnas ar bagātīgu kultūras tradīciju un nebeidzamu autentisku virtuvi. Laipni lūdzam Ķīnā, laipni lūdzam SpaRelax - 10 gadu ķīniešu spa rūpnīcā !


cup light