Vai es varu ievietot karstā baļļa spa pagrabstāvā?

- Feb 15, 2019-


6EBD8D4E-6E99-4a7a-8054-8AA634E378D8


Karstā baļļa spa darbuzņēmēji visu laiku jautā par ideālām vietām. Kaut arī karstā kubls bieži tiek ierīkots ārā, daudzi cilvēki ir ziņkārīgi, ja tos var uzstādīt pagrabstāvā. Vienkārša atbilde ir tāda, ka karstā kubls ir ļoti piemērots pagrabiem, kamēr tiek veikti daži piesardzības pasākumi. Ja jūs vēlaties novietot karstā baļļa spa jūsu pagrabā, jums būs jāapsver daži pamati, pirms varat izlemt, vai atrašanās vieta ir piemērota. Izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu dažas idejas, kas jāapsver, plānojot uzstādīt pagraba karsto vannu.

Vai ir ventilācijas sistēma?

Ventilācijas sistēma ir obligāta, ja runa ir par iekštelpu burbuļvannām. Tas ir īpaši svarīgi, ja runa ir par pagrabā uzstādītiem vanniem. Siltums un ūdens no burbuļvannas palielinās platības mitrumu un palielinās kondensācijas iespēju. Ilgstoša kondensāta iedarbība nav ideāla un var veicināt pelējumu un pelējumu. Pareizi uzstādīta ventilācijas sistēma samazinās telpas mitrumu un samazinās kondensācijas un pelējuma augšanas iespējas. Sazinieties ar HVAC speciālistu, lai saņemtu piemērotu padomu par ventilācijas sistēmu. Jūs gribēsiet kaut ko, kas spiež gaisu ārā, kamēr nav tik skaļš, ka tas traucē atpūsties.

Vai ir piekļuve drenāžai?

Pagrabstāvi var būt ideāla vieta karstā vannā, jo parasti jau ir uzstādīta grīdas drenāža. Tas būs noderīgi neizbēgamām noplūdēm, šļakatām un pilieniem, kas saistīti ar karstā vannu. Karstā baļļa pacelšana virs grīdas novērsīs ūdens saplūšanu zem tā un ļaus vieglāk tīrīt. Ja nepieciešams uzstādīt papildu grīdas materiālus, piemēram, flīzes, pārliecinieties, ka līmeņi veicina pareizu drenāžu un kavē kopšanu. Viegli pieejama grīdas drenāža var arī padarīt grīdu tīrīšanu cinch. Pēc tam, kad izmantojat vannu, vienkārši izskalojiet ūdeni un tīrīšanas līdzekli, un jūs vienmēr atradīsiet tīru grīdu.

Vai grīdas segums ir piemērots?

Jūs, iespējams, nevēlaties atstāt tukšus betonus kā grīdas segumu, kas apņem jūsu burbuļvannu spa, lai gan, ja tas ir pienācīgi noslēgts, nebūtu nekādu problēmu ar to. Bet jūs arī vēlaties pārliecināties, ka jūsu grīdas segums spēj izturēt ūdens bojājumus, vienlaikus ļaujot tās virsmai piedāvāt kādu vilci. Daži grīdas seguma materiāli, piemēram, paklājs vai neapstrādāta koksne, iespējams, ir slikta izvēle grīdas materiālam ap jūsu burbuļvannu. Līdzīgi, jūs vēlēsieties paturēt prātā drošību un pārliecinieties, vai grīdas mitrumā nav pārāk slidenas.

Vai ir pietiekami daudz vietas?

Parasti pagrabstāvi ir dažas no lielākajām telpām mājā, tāpēc telpa ap vannu parasti nav problēma. Lai gan jums vajadzētu nodrošināt, lai būtu pietiekami daudz vietas, lai viegli piekļūtu vannas istabai, ļaujiet to tīrīt un, iespējams, ir dažas vietas dažām apkārtējām mēbelēm un aksesuāriem. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka vannu vispirms var iegūt pagrabā. Atšķirībā no daudziem citiem mājas mēbeļu gabaliem, karstā vannā nav daudz noņemamu detaļu, lai ļautu jums nokļūt pa stūriem vai caur saspiežamām saspiešanām. Pārliecinoties, ka pirtis var nokļūt pagrabā, pirms tā mājās celt, novērsīs daudz vilšanās un vilšanās.

Vai ir ūdens avots?

Vēlreiz pagrabos var būt ideāla iekštelpu atrašanās vieta karstā vannā, jo dažas no iepriekš instalētajām ērtībām. Lielākajā daļā pagrabu jau ir ūdens avots, kas uzstādīts lietošanai ar veļas mašīnu. Un, lai gan lielākā daļa karstā toveru izmanto pašapkalpošanās santehnikas sistēmu, vispirms tā būs jāaizpilda un periodiski jāpapildina. Tuvumā esošā ūdens avota dēļ nebūs nepieciešams pārvadāt ūdens spaiņus caur māju.

5

Pāri:Jauns Windows 10 datoru resursdators Nākamo:Aprīļa muļķošanas dienas muzeja dažādās valstīs