Burbuļi? JĀ! BET NAV FOAM HOT TUB, LŪDZU!

- May 11, 2017-

Karstā baļļā ir burbuļi, un ir putas. Liela atšķirība. Burbuļi tiek izgatavoti, jo ūdens sajauc ar gaisu un ar reaktīvo sūkņa palīdzību ar spēku nosūta caur spēku. Burbuļi palīdzēs jums atpūsties un baudīt spēļu spēku jūsu karstā kubls . Putas ir rezultāts, ka strūklas burbuļi, kas tur savu formu pēc tam, kad strūklas ir izslēgtas. Putu formas, jo ūdens ir piesārņojis, piemēram, ķermeņa losjonu, iedeguma eļļu vai ziepju atlikumus, kas nav oksidēti vai paņemti ar filtriem. Bubbles formas, ir pārklāti ar "junk" un nepopulē! (Vai kādreiz esi bijis publiskajā burbuļvannā / spa un redzējis daudz putu? Ceru, ka neesat iekļāvies.


1.jpg

Brīdinājums: nekad neiegūstiet putojošo kubli . Tas ir skaidrs rādītājs tam, ka sanitārija nav atbilstošā līmenī.)


Ziepju atlikums ir dīvaina lieta. Ar Rietumu Vašingtona mīkstu ūdeni ir ļoti grūti izskalot ziepes no apģērba. Es vienmēr ignorēju ziepju ražotāja ieteikumu lietot 1 - 1/2 tases uz vienu slodzi un apkaisa mazāk par 1/4 tasei pat lielākajām slodzēm. Ziepju atliekas, ko atstāj lielie daudzumi, ko ražotāji iesaka, netiks izskaloti mūsu mīkstajā ūdenī, ja vien jūs visu laiku neuzsāksiet bez ziepēm. Ziepju atliekas ir atbildīgas par apģērba agrīnu pasliktināšanos ... un daudzu labu ūdens krāteru vannas partijas sagraušanu.

2.jpg

Piemājas scenārijs: kaimiņi pāriet, lai iegremdētu savus peldkostīmus. Putas attīstās, jo jūsu kaimiņi, visticamāk, darījuši to, ko darījuši visi pārējie SpaRelax peldbaseinu peldētāji: mazgājuši viņu uzvalkus ar ziepēm mazgātājā.

Vai nu: lūdziet nevienu tērpu (!) Vai neprasiet, lai tualetes, kas ir mazgātas ar ziepēm, netiktu nēsātas. Nav nepieciešams mazgāt peldkostīms. Vienkārši ātri izskalo, lai atbrīvotos no peldbaseina hlora ir viss, kas nepieciešams.

Ja jūsu spaRelax karstajā vannā rodas slikts "putu" gadījums , tad jums ir jāmaina svaiga ūdens, un dziļi jānotīra spa un tajā pašā laikā jāizmanto dažas ķīmiskas vielas, lai ūdens būtu tīrāks un notīrītu ilgāk.

Sazinieties ar profesionālo puisi Cason no SpaRelax, ja jums nepieciešama papildu palīdzība.


Pāri:Pasaules Labākās Jaunās Spas Nākamo:Alkohols un karstās vannas. Kāpēc iesūkšanās zem ietekmes ir slikta ideja