Lielbritānijas Got Hots karstā toveri

- Feb 20, 2017-

Ir gandrīz neiespējami iekļūt burbuļvannā, nesaskaņojot to ar Kenntu Viljamsu, kurš sastopas ar Hattiju Jacquesi, kas atrodas Matronas aizņemtajā negligē. Liekas, ka mans lūpu nevainojams atstāj manas lūpas, jo es piespiedu kārtā pazeminu sevi L511

 

Daļēji tas ir burbuļi, kas mocē manas kājas, bet lielākoties tas ir absurdi siltais ūdens, kas man klājas kā dekadents neticami. Galu galā tas nav Karību jūras reģions; tas ir otrdienas rīts Carshaltonā, un es esmu aizmugurējā dārzā, ko ieskauj kolektīva puskainas sievietes, ko es nekad neesmu satiku.

"Oooh, sveiki", šķiet vispiemērotākā atbilde.

Saskaņā ar "What Spa" abonentu datu bāzi ? žurnāls, šī bagāto Surrey lapu daļa ir patiesa karsta vieta karstajām vannām , kopā ar Colchester in Essex un Alderley Edge in Cheshire. Esmu apmeklējis, lai uzzinātu, kāpēc šie dīvaini, lielgabarīta un dārgi komplekta komplekti kļūst par galveno dārza aksesuāru.

Šonedēļ Lloyds Insurance publicētais pētījums parādīja, ka tagad 10 procenti no valsts ir burbuļvanna Šī statistika parādās kā fantastisks kā Babilonas karājas dārzi. Vai patiešām ir iespējams, ka 2,6 miljoniem mājsaimniecību ir āra spa kāda veida?

Saistītie raksti

Karstie gumijas izstrādājumi ir pacēluši savu kopīgo uzacu. Viens no vadošajiem ražotājiem uzskata, ka viens miljons ir drošāks novērtējums, bet Nick Clamp, kuram pieder Kas Spa ?, saka: "Es nedomāju, ka tā tuvumā atrodas. Mēs domājam no atsauksmēm no mazumtirgotājiem un ražotājiem, ka tas, iespējams, ir tuvāk 300 000. Bet tas arvien pieaug, neskatoties uz lejupslīdi. "

Kriss Hughes, kubiknes īpašnieks, kurā es sēdēju un dzerot prosecko, saka: "Neviens cits šajā ielā nav viens, es nedomāju."

Un biznesmenis dzīvo diezgan bagātīgā kul-de-sac. Mājiņas, visas ar neapstrādātiem bruģētiem piebraucamiem ceļiem, lepojas ar mazu vārdu plāksnītēm: Julia's Cottage, The Vines, The Grange. Viņam kaimiņam pāri ceļam ir ārpuse pietauvota zibens motors laiva, bet Hughes ir Audi TT un jauns Range Rover, kas novietots braucienā.

Viņš ir laipni ļauj man ienirt, kopā ar dažiem saviem draugiem, lai uzzinātu, kas ir satraukums. "Man patīk ideja, ka jūs varat atpūsties kaut kur, kur nevarat uzņemt mobilo tālruni. Tas ir ļoti pievilcīgi, "viņš saka.

Atceries, es neesmu pārliecināts, kāpēc viņš nevarēja iekārtot savu viedtālruni . Tas ir vairāk pogas un pogas nekā Cessna kabīne. Katra virsma ir iekļauta inženierzinātnēs, kas izplūst no visticamākajām vietām un crannies.

Baseina ārpuse ir neliela stikla fasādes skapis, kas paslēpj audio sistēmu. Pop jūsu iPod vai vienkārši pagrieziet Magic FM, kā to paveicis Hūzs, pirms atveriet burbuļojošu pudeli. Katrīna un viļņi izplūst no slēptiem skaļruņiem.


Gail Donaghue, kas man saka, ka viņa ir Hugesa draudzene (ar šo ieteikumu viņš arkas Keneta Viljamsa uzacu), man toasts. "Šī ir dzīve, eh?", Viņa saka.

"ES mīlu viņus. Es domāju, ka tie ir izcili. Viņi ir lieliski piemēroti ballītēm. Naktīs iedegas diskotēkas. Tas ir pilnīgi citāds vibe, "viņa stāsta man.

Tas noteikti ir patīkams veids, kā pavadīt no rīta, bet pieredze ir nedaudz kaitinoša. Tas apvieno jaukas, karstas vannas relaksāciju ar jautrību, kas rodas šļakatām ar mazu bērnu baseinu, - ne nepatīkamu kombināciju, bet es neesmu pārliecināts.

Sākotnēji, britu biedri, es nevaru pilnīgi atbrīvot savu aizsargu, kad es zinu, ka kaimiņus es neaizmirstu.

Hūzs saka: "Par to es neuztraucos". Pēc tam viņš piebilst: "Ņemiet vērā, ka es esmu mazliet spēlētājs", pirms es izsludināšu konspiratīvu paziņojumu. "Es domāju par to, ka kļūst pavārmāksla ar šīm žalūzijām, kas nāk no malas," viņš saka. "Bet es gribētu garām debesīm - tā ir daļa no jautrības."

Spas arī ir tālu no lētas, atšķirībā no daudzām rokām, kas ir ieslēgušas dārzus āra spēļu istabās.

Kādu laiku tas bija pieklājīgs paklājs, kuru pirmoreiz izveidoja liesmainais briljans Čārlijs Dimmoks. Nākamajam obligātajam bija bērnu batuts, kas ir ātrākais veids, kā garantēt A & E pavadīto nedēļas nogali. Bet pat lielapjoma batuti reti sastopami vairāk par 500 sterliņu mārciņām.

Visbūtiskākā burbuļvanna atgriezīsies atpakaļ, un tas ir nedaudz vairāk par lielu mazgāšanas trauku ar pāris sūkām ūdens uz augšu jūsu muguras. Spa S600, kuru raksturo viens pārdevējs kā karstās vanšu pasaules "Rolls-Royce" , tas ir diezgan liels komplekts, kas ir pietiekami liels, lai turētu 1400 litrus ūdens, un tas bija jāpārvar zemāk māja.

Pēc sākotnējām izmaksām, mašīnas maksā apmēram 15 £ mēnesī, jo tās tiek turētas pastāvīgi silts, un ar izolētu vāku, lai saglabātu siltumu. Mazumtirgotāji man apliecina, ka tas ir lētāk un videi draudzīgāks nekā katlu karsēšana katru reizi, kad tos izmantojat.

Ja nauda patiešām nav objekts, jūs varat ieguldīt vēl lielākos jautājumos, kas ietver ūdensnecaurlaidīgus televizorus vai pat divstāvu plauktus, ar ūdenskritumu kaskādi starp diviem līmeņiem un pie malas pievienoto bāru. Karību jūras pirāti nāk pie Princes Risborough.

Andrew Biggs, kurš vada Lielbritānijas lielveikalu "Watkins" nodaļu, kas ir pasaulē lielākais karstu toņu ražotājs , apgalvo, ka tipisks īpašnieks iztērē aptuveni 10 000 latu un iegādājas vienu par "veselību un atpūtu".

Viņš vēlas izkliedēt visas ilgstošās šaubas, kādas esmu par cilvēkiem, kuriem ir liekas morāles, un to pieticību aizsargā tikai pampas zāles ekrāns.

"Stāsti vienmēr šķiet, ka pop up par swingers. Bet patiesībā daudzi no mūsu pircējiem ir ģimenes, kurām patīk viens otram pavadīt laiku. Gara dienas beigās tas ir galīgais stresa elements. "

Protams, ir taisnība, ka burbuļvannas , ko kādreiz uzskatīja par to, kas saglabā tos, kuriem ir otrās šķiras futbolista naudas un garša, tagad ir plašāka.

Clamp norāda, ka gandrīz visi klienti pietrūkst pēc tam, kad ir baudījuši burbuļvannu slēpošanas ceļojumā, labiekārtotajā brīvdienu nometnē, piemēram, Centre Parcs vai kruīza kuģī - gandrīz visos kuģos tagad ir karstais kubli kā daļu no pakete.

Pagājušajā gadā princis Harijs savās nedēļas nogalēs ar lielām jinkām Lasvegasā spēja apstiprināt karalisko zīmogu par karsto burbuļu fenomenu.

Viņš arī izskatījās, ka viņam bija daudz jautrības, pat ja viņš neizmantoja ierīci, lai atvieglotu artrīta vai sliktas muguras simptomus, visbiežāk sastopamais iemesls, kāpēc cilvēki viņus iemērk, uzsver Biggs.

Bet, mēģiniet, kā es varētu, es vienkārši neredzu, kā instalēt vienu manā dārzā, pat ja man būtu nauda vai vieta.

Man snobs domā, ka viņi ir tikai nedaudz vairāk Wayne un Coleen. Izrādījās, ka karstais burbuļvanns bija viens mērķis, un galvenokārt citi, ka loterijas uzvarētāji ieguldīja savu neplūsmu, kad pagājušajā gadā tika aptaujāti Camelot 3000 miljonāri.

Un pēc apmēram 15 minūtēm, baudot manu Carshalton mērci, jaunums sāk nēsāt. Es domāju, ka esmu laimīgs, pieturoties pie karstas vannas privātuma , ar aizkariem stingri noslēgtu.

Paldies Cason no SpaRelax Co ltd

www.spasrelax.com


Pāri:Darbs mājās? 7 veidi, kā karsta vanna mājās ietaupīs jūsu veselību un atjaunos jūsu dzīves kvalitāti! Nākamo:"Broken Bone Vanta" ir pārsteidzošs Ārstnieciskās Pilnvaras: teātra apskats