Liela atlaide peldēšanai Spa - Sparelax

- Mar 06, 2017 -

Sparelax , uzņēmums, kas specializējas burbuļvannos un peldbaseinos klientiem Eiropā, Austrālijā, kā arī Āzijas reģionos.

DSC02203.jpg

Sparelax piedāvā šāda veida peldbaseins, kas paredzēts, lai maksimāli palielinātu peldes laiku, ieviešot bezgalu baseinu pēc pasūtījuma izgatavotu hidrauliski darbināmu piedziņas sistēmu, kas rada spēcīgu regulējamu ūdens strāvu, lai uzturētu statisku peldēšanu. Atšķirībā no tradicionālajiem peldbaseiniem, mazākam ūdenstilpņu baseinam, ko sauc par Endless Pool , ir nepieciešams ļoti maz vietas, lai to varētu uzstādīt, jo peldēšana var notikt praktiski bez pārtraukuma, neprasot, lai baseina garums būtu daudz lielāks nekā pilnīgi pieaugušam pieaugušajam.

Būtībā aiz Endless Pool ir princips peldēšanas skrejceļš, kas paredzēts, lai maksimāli palielinātu kosmosa efektivitāti, piedāvājot iespēju peldēt bez virzīšanās uz priekšu.

Lai izveidotu visaptverošu peldēšanas spa pieredzi, Endless Pool sistēma var tikt pielāgota, lai tajā iekļautu ūdens strūklas zemūdens masāžai, skrejceļš zemūdens braukšanai vai vairāki papildu fitnesa vingrinājumi. Peldēt ar pašreizējo ātrumu un citas funkcijas var viegli pielāgot, lai pielāgotu dažādus peldētājus, tostarp bērnus un vecākus cilvēkus.

DSC08911.jpg

Sparelax piedāvā arī dažāda izmēra burbuļvannu un dažādu ūdens peldbaseinu klāstu. Karsto vanniņu modeļi ietver hidroterapijas funkcijas un ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, un pašreizējie modeļi ir paredzēti 2, 3, 5, 7 vai 8 pieaugušajiem.

Pašlaik Sparelax piedāvā jauno gadu atlaides līdz 5000 ASV dolāriem par pirmo 2017. gada bezgalīgo peldbaseinu, kas iegādājas klientus.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet http://Spasrelax.com

Kontaktinformācija:
Nosaukums: Gloria Huang
Adrese: Centrs, iela 73 , Longhua pilsēta , BoLuo apgabals, Huizhou pilsēta, Guangdong, Ķīna

Tālr .: (86) 0755 2837-219

E-pasts: service@spasrelax.com


Pāri:ŠĪ JAPĀNAS SPA PIEVIENOTIES UZ VINU Nākamo:Jauna māja ar burbuļvannu? Lūk, ko darīt tālāk!