Mājas > Jaunumi > Saturs

Aspiring Brooklyn Rapper Sues spa kūrorts Burns spa

May 16, 2016

04.jpg

Bruklinas sieviete ir iesūdzējusi Spa pils pēc karsta kubla uzņēmuma Manhetenas atrašanās vietā, kas viņai un drauga pirmās un otrās pakāpes apdegumiem deva.


The Post ziņo, ka last weekā Manhetenas Augstākajā tiesā Pateicības tiesā Pateicības lietā Harticons Harijsons-Roberts, kas arī ir vēlme reperis ar MK nosaukumu Misfit Dior, apgalvoja, ka Spa pils "nav nodrošinājis temperatūru un ķīmiskās vielas tā 57. ielas Austrumos atrašanās vieta bija drošā līmenī. " Gothamīms ir sazinājies ar Harisonu-Robertu, lai uzzinātu vairāk par viņas ievainojumiem.


Jaunais tiesas prāvs ir jaunākais ilgu hronikas vēsturē par juridiskajām problēmām Spa Castle. Papildus niknošajiem zemūdens seksa apgalvojumiem, kas vērsti pret tās karalienes atrašanās vietu, 2014. gadā kādā no ķermeņa burbuļvanniem tika atklāts mirušais cilvēks. Vienā un tajā pašā vietā tika atklāts arī uguns, kad transgendera klientam, iespējams, liegta iespēja izmantot vietni guļamtelpās un naktsmītnes visā februārī. Vēlāk šajā mēnesī 6 gadus vecā meitene gandrīz noslīka, kad viņas mati tika nozvejoti Spa Castle baseina atverē.


Update: Spa pils ir iesniedzis Gothamist ar paziņojumu par Harrison-Roberts apgalvojumiem:


"Mēs esam ļoti pārliecināti, ka mūsu juridiskā komanda pierādīs, ka tas ir pilnīgi vieglprātīgs tiesas process, kurā ietverti apgalvojumi, kas netiek atbalstīti ar vienu pierādījumu. Mēs esam apņēmušies ievērot mūsu vērtīgo viesiem drošību un ievērot visus drošības un normatīvos standartus, tostarp mūsu izveidoto ārkārtas sistēmu, kas ir īpaši izveidota, lai novērstu mūsu pudeles pārkaršanu, un automātisko padeves sistēmu, kas sūknētu atbilstošu ķīmisko vielu līmeni baseini . Mēs plānojam enerģiski aizstāvēt sevi pret šīm prasībām. "- Kūrorta pils


Mums jāpievērš lielāka uzmanība, kad mēs baudām karstā toņos vai baseinos, ja mēs izmantojam ļoti drošu spa, tad mēs noteikti izvairīsimies no tā. Diemžēl lietas notiks. Pirmkārt, drošības karstā kubls ir ļoti pilnīga drošības sistēma, jūs varat iestatīt temperatūru, pirms nokļūst spa, tad temperatūra netiks palielināta; arī, ja sildītājam ir kaut kas nepareizs, sistēma nekavējoties izslēgsies. Vēl viena lieta, kas jums vajadzētu atcerēties, jums būs labāk izkļūt no spa katru 15 minūtes un dzert kaut ko, jo ilgu laiku karstajā ūdenī ķermenis kļūst sauss un izslāpis.