Mājas > Jaunumi > Saturs

Alkohols un burbuļvannas. Kāpēc mērcēšana ietekmē ir slikta ideja

May 19, 2017

no wine


Glāze vīna relaksējoša mērcēšana karstā baļļa spa, un visas jūsu rūpes vienkārši aiziet prom. Izklausās sapņaini, vai ne?

Bet pārāk daudz alkohola karstā kublā var izraisīt neparedzētas sekas, kas var apvērst jūsu apmierinātības smaidu otrādi.

 

Mēs varam domāt par labu priekšrocību sarakstu, kas jums patiks pēc slīdēšanas karstā kublā. Eļļošana ar alkoholu ne vienmēr palīdzēs, un daudzos gadījumos tas var kaitēt reāli. Lasiet tālāk, un jūs redzēsit, ko mēs domājam.

 

Mērcēšana karstā vannā liek jums uzmundrināties; līdz vienam litram 20 minūtēs. Jūs detoksicējat, kas ir brīnišķīgi, bet jūs arī dehidrējat. (Tieši tāpēc, mērcējot, jums vajadzētu dzert ūdeni.) Alkoholam ir līdzīga iedarbība, tāpēc, lietojot iecienīto pieaugušo dzērienu karstā kublā, jūs divkāršojat dehidratāciju. Tam var būt nepatīkamas blakusparādības - no reiboņa līdz sirdsklauvei. Faktiski tas varētu būt pārbaudāmi neveselīgs.

 

雾化器06-小


Tur ir relaksējoša, un tad ir “pārāk daudz” relaksējoša. Tas var notikt, sajaucot alkoholu ar 102 grādu ūdeni. Jūs varētu iekrist stuporā, kas nekad nav laba ideja neatkarīgi no tā, vai atrodaties ūdenī vai uz sauszemes. (Vismaz jūs nevarat noslīkt, ja paejat uz dīvāna.)

 

Ja jūs neesat balerīna savā labākajā dienā (ļoti maz no mums ir!), Tad, kad lietojat alkoholu un mērcējat karstā vannā, jūs varat kļūt taisni klutzy. Kļūdaini izkāpjot no vannas un jūs varētu slikti nokļūt uz klāja. Mēs derēsim, ka tad, kad jūs nolēmāt atpūsties, tas, iespējams, nebija tas, kas jums bija prātā, veicot ātrās palīdzības palīdzību pa ceļam uz ER

 

Nākamreiz, kad jums būs vēlme ienest pudelē vīna karstajā kublā kopā ar gumijas pīli, mēs ceram, ka jūs padomāsit divreiz.

Šeit ir mazliet netīrs, kas palīdzēs jums atcerēties:

Ja plānojat mērcēšanu, nelieciet vārdus, mēs nejokojam, jūs sasitīsit.

massage hot tub4