Alkohols un karstās vannas. Kāpēc iesūkšanās zem ietekmes ir slikta ideja

- May 19, 2017 -

Vīna glāze ... relaksējoša dzirksteļošana jūsu karstā baļķīnā ... un visas jūsu rūpes vienkārši pavirzās prom. Izklausās sapņains, vai ne? Varbūt viens mazs vecais stikls nebūs tavs galam. Bet pārāk daudz alkohola karstajā vannā var izraisīt neparedzētas sekas, kas varētu pārvērst jūsu sliktāko smaidu otrādi.

Mēs varam iedomāties garu priekšrocību sarakstu, kas jums patiks pēc bīdāmās karsta kubla . Eļļošana ar alkoholu ne vienmēr palīdzēs, un daudzos gadījumos varētu sāpināt reālu sliktu. Lasiet tālāk un redzēsiet to, ko mēs domājam.

  • Pārklājoša karstā baļļa padara jūs pērtiķu; līdz vienam litram 20 minūtēs. Jūs detoksicējat, kas ir brīnišķīgi, bet jūs arī dehidrē. (Tāpēc jums vajadzētu dzert ūdeni, kad jūs uzsūkties.) Alkohols ir līdzīgs efekts, tāpēc jūs divreiz uz leju dehidratāciju, kad jūs patērē savu iecienītāko pieaugušo dzērienu karstajā vannā . Un tam var būt nepatīkamas blakusparādības - sākot ar reiboni līdz sirdsklauves. Tagad jūs pārvarējat pārāk daudz jautrības ... kas nav jautri vispār. Patiesībā tas varētu būt pārbaudāmi neveselīgs.

  • Tas ir relaksējošs, un tad ir "pārāk daudz" relaksējoša. Tas var notikt, ja jūs sajaucat alkoholu ar 102 grādu ūdens. Jūs varētu nonākt stuporā, kas nekad nav laba ideja, vai jūs esat ūdenī vai uz zemes. (Vismaz tu nevari noslīcināt, ja tu nokļūsi uz dīvāna.)

  • Ja jūs neesat balerīna par labāko dienu (ļoti nedaudzi no mums!), Kad jūs dzerat alkoholu un uzsūkties karstajā vannā, jūs varat kļūt neticami klutzy. Kļūdainais mēģinājums, izkāpjot no jūsu kubla, un jūs varētu skart klāju patiešām sliktā veidā. Mēs likāsim, ka tad, kad jūs nolēmāt atpūsties, to darot ātrās medicīniskās palīdzības ceļā uz ER, iespējams, nav tas, kas jums bija prātā!

Nākamajā reizē, kad jums ir vēlme vīna pudeli ievietot karstajā kublā kopā ar savu gumiju, mēs ceram, ka jūs divreiz domāsit.

Šeit mazliet ditty, lai palīdzētu jums atcerēties:

Ja jūs plānojat mērcēties, neuztraucieties, mēs neesam joking, tev būs zilumi.


Pāri:Burbuļi? JĀ! BET NAV FOAM HOT TUB, LŪDZU! Nākamo:Hidroterapija