Akrila SPA burbuļvanna, tīrīšana un apkope

- Aug 28, 2015 -

A, vieglas virsmas traipiem


Var izmantot mīkstu sarainu zobu suka iemērkta balinātājs un ūdens, atkritumu, kurus var noņemt traipus, virsmas berzi arī noņemt mold. Rodas grūtības berzēt traipu, var izmantot pusi citrona samērcētu tīru sāli vai pārklāts ar mīkstu sarainu zobu suka zobu pastas ar balināšanas funkciju berzi uz terpentīni arī strādā ļoti labi šajā laikā. Mērogs, darbdienās tualetes tīrīšanas līdzekļiem strādā tikpat labi, ja jums nepatīk asa aromāts citronu un balta etiķi var arī izmantot vairāk dabiskām metodēm. Nevar izmantot tīrākas w izbalināt, īpaši tad, kad jums mājās vanna ar krāsu. Nodarbojas ar pelējuma un baktērijas, kas izraisa Mycosis, balinātāju un peroksīda ūdens sausas uzreiz pēc mazgāšanas.


Otrkārt, remontēt rētas


Vanna, uzstādītas nekustas bez atļaujas, jums ir nepieciešams pārvietot stāvoklī, jāsazinās ar speciālistu. Nav hit ar kādu cietu priekšmetu, hit virsmu, radot zilumus un skrāpējumi. Akrila bathtubs, ja jums nepieciešams remonts Dim vai saskrāpēts daļu, noslaucīt tīru audumu sajauc bezkrāsainu šķīdumu automātisko maluma cieto un tad pārklāts ar skaidru aizsardzības vasks. Lūdzu, nenovietojiet vasku, lai novērstu slīdēšanu.


Trīs nedēļas tīru


Tīrīšanas akrila vanna ar sūkli vai audumu, nelietojot aptuvenu audumu, tīrīšanas drānu, neizmantot jebkuras tīrīšanas aģentus saturošu granulu objekti, tas ir labākais, lai izvairītos no tiešiem saules stariem un cigarešu izsmēķi augsttemperatūras kontakts. Pieejami mazgāšanas līdzekli (piemēram, trauku mazgāšanas līdzekļi), neizmantojiet abrazīvs tīrīšanas līdzekļus.


Pāri:nē Nākamo:Baseinu ūdens kvalitāte un notekūdeņu attīrīšana