8 veidus, kā skaisti integrēt āra burbuļvannu

- Dec 30, 2016 -

8 veidus, kā skaisti integrēt āra burbuļvannu

Mērci burbuļojošā āra burbuļvannā ir viens no lielākajiem dzīves priekiem. Ja vanna netiek izmantota, tomēr, skatīdāties uz šiem neglīts vinila pārsegumiem, var justies kā auksta ūdens spaini tiek izmesti uz jūsu galvas. Karstās vannas rada arī lielākas estētiskās problēmas. Kā jūs integrējat 600-simts galonu ūdens trauku savā ainavā un vai tā izskatās labi?

Šeit ir astoņi veidi, kā strādāt spa burbuļvannā , saglabājot jūsu dārza skaistumu.

1. Novietojiet to pareizi. Izvairieties atstāt visas karstā baļļa puses. Tā vietā, lai slēptu vairākas puses, izmantojiet esošās sienas un margas, pēc tam maskējiet to, kas paliek ar koka korpusu. Uzziniet, ka jūs redzēsiet funkcionālās darbības, kas ved uz spa vannu, bet no sāniem kubls parādīsies kā silta koka siena.

DSC_2058.jpg

2. Nosauciet āra telpu. Izmantojiet savu vannu, lai izveidotu spa līdzīgu āra telpu, kas atrodas atsevišķi no ēdamistabas. Šajā piemērā šeit tiek izmantoti koka pakāpieni, kas bija ar spa vannu, un teritorija ir daļēji slēgta ar stikla šķiedras lapeni, radot dārzu grotu, kas nekad nebūtu jāpārkrāso.


3. Padariet to par kontaktpunktu. Šī ciedru vannas spa ir relaksējoša ūdens funkcija, pat ja tā netiek izmantota. Šī metode prasa ekspertu izpildi, jo strūklakas drenāžas sistēma ir iebūvēta velvē, kurā ir arī ciedra kubls.

 

4. Piešķiriet tam rakstzīmi. Apsveriet iespēju ievietot veco kāju furgonu, kas bieži vien var būt apmēram 100 ASV dolāru apmērā, aizmugurējā kaktā. Ja jūs ievietojat vannu netālu no mājas, santehniķis bieži vien var pieskarties esošajam sildītājam, tālāk samazinot savus izdevumus.

5. Augu līdz malai. Atšķirībā no peldošajiem baseiniem, Spas neprasa plašu piestātnes ielas vietu piekļūšanai. Tā vietā izmantojiet savu vannu kā skaistu dārzu kontaktpunktu.


6. Noslēpt to pilnīgi.   Karsta vanna? Kura karstā baļļa? Pielāgotās spas piedāvā visdažādākās slepenas iespējas, pat ja tās atrodas virs zemes. Šajā gadījumā akmens sienas paslēpj kubli no terases, bet siena turpinās kā daļa no rindu dārza.

 

7. Izveidojiet solāriju.   Pat tvertnēs ir nepieciešami vāki, no kuriem daudzi, kā mēs to redzēsim, ir pilnīgi neglīti. Šī mājas īpašniece izvēlējās gudru slīdošo segumu, kas dubultspēlē kā sauļošanās paklājs.

8. Nolieciet vāku. Rolling spa pārklāj arī tev rūpes par to, ka ir jāatspoguļojas smagā, sārtā netīrā. Renovatori var vēlēties apsvērt iespēju veidot klāja platformu ap spa, ļaujot slīdēt vāciņu viegli zemāk. Ja spa netiek izmantots, tā vāka vienkārši kļūst par klāja daļu.


Pāri:Kā karstās vannas droši izmantot publiskā burbuļvannā Nākamo:Guvusi pūtītes sāpes? Karstā vannas kāju vingrinājumi var palīdzēt