Balboa Outdoor 5 personu karsto vannu spa

Balboa āra lietošanai paredzētu 5 cilvēku karstu vannu vannas ar daudzām strūklām ♥♥♥♥ Par SpaRelax SpaRelaxs dibināšanas partneriem bija viens kopīgs mērķis: nodrošināt vislabākās kvalitātes karsto vannu kūrortus, visvairāk iespēju un visplašāko produktu klāstu. Ar vairāk nekā 10 gadu kombinēto spa ...

Produkta detaļas

Balboa Outdoor 5 personu karsto vannu spa


♥♥♥♥ Par SpaRelax

SpaRelaxs dibināšanas partneri nāca klajā ar vienu vienotu mērķi: nodrošināt vislabākās kvalitātes karsto vannu kūrortus , visvairāk iespēju un visplašāko produktu klāstu. Ar vairāk nekā 10 gadu ilgu kombinētās spa ražošanas pieredzi viņi strādāja kopā, lai izveidotu SpaRelax. Pērkot SpaRelax karsto vannu kūrortus , jūs kļūstat par ģimenes locekli, un jums tiek sniegti tādas pašas kvalitātes pakalpojumi un atbalsts, kas uzņēmumam ir pasaules slavens.

 

SpaRelax nekļuva par vienu no vadošajiem spa pakalpojumu sniedzējiem, koncentrējoties tikai uz ražošanu un tirdzniecību. Mēs to izdarījām, koncentrējoties uz cilvēkiem un to, kā padarīt viņu dzīvi labāku. Mūsdienu pasaules temps un tonis ir skarbs, kā rezultātā rodas dažādas ar stresu un uzvedību saistītas slimības. Sākot ar spriedzes galvassāpēm un beidzot ar muguras sāpēm un beidzot ar diabētu, mūsdienu problēmu klāsts liek mums izsaukt atvieglojumu. Un nav vairāk nomierinošu, efektīvu vai patīkamu atvieglojumu veidu kā tikai SpaRelax āra spa vanna , kas ir rūpīgi izstrādāta, lai uzlabotu katra klienta dzīvesveidu un veselību. Spa procedūras ir mūsu aizraušanās, un mēs gribētu dalīties ar šo aizraušanos ar jums.

 

Nekur mūsu kaislīgā apņemšanās nav acīmredzama nekā mūsu karsto vannu, kas tiek izmantoti ārpus telpām, nepārspējamajā kvalitātē . Katrs modelis ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu ar īpašībām bagātu, optimālu elegances un funkcionalitātes sajaukumu, neizlaižot nekādas detaļas. Lai gan daudzi uztver kūrortus kā nepieejamu greznību, SpaRelax veido spa katram budžetam. Un, strādājot ar mūsu visaugstāko augstākā līmeņa tirgotāju tīklu, mēs vidējam cilvēkam sniedzam ērtību, gandarījumu un priekšrocības, kas rodas, iegādājoties SpaRelax āra brīvi stāvošu spa karsto vannu.

 

Jūs varat droši zināt, ka ieguldījums SpaRelax ir viens no gudrākajiem ieguldījumiem, ko varat veikt. SpaRelax būvē karsto vannu kūrortus katram budžetam, sākot no augstākās klases tiem, kas pieraduši pie nesalīdzināmas greznības, līdz vidējam un zemākam cenu diapazonam, kur laba kvalitāte ir svarīga pat ierobežotā budžetā. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns un vēlas satraukt un izklaidēt, vai arī esat nobriedis un vēlaties atpūsties nošķirtībā, SpaRelax ir spa jums.

Produkta apraksts

Ražošanas apraksts   

Izmēri (L x R x A):
210x210 x 88 cm (ABS) / 90cm
Sēdvietu skaits:
5 pieaugušie
Atpūtas krēsls (-i):
2
Reaktīvās gredzena apdare:
nerūsējošā tērauda sprauslas
Lidmašīnu skaits:
82 PCS
1. sūknis (CE, TUV apstiprināts):
Viena ātruma / 3.0HP
2. sūknis (CE, TUV apstiprināts):
Viena ātruma / 3.0HP
Cirkulācijas sūknis (CE, TUV apstiprināts):
1 x 0,35 HP
Sildītājs (CE, UL apstiprināts):
1 x 3,0 kW
Kontroles sistēma
SpaRelax / Balboa / GECKO


image

a521 (2) .jpg

A521 ar vāku.jpg


5 (2) .jpg

spa 3 atpūtas vietām.jpg

Spa ieguvumi veselībai un labsajūtai

Spa ir jautri, relaksējoši un lieliska vieta, kur pavadīt laiku draugiem un ģimenes locekļiem. Tomēr ir daudz vairāk ieguvumu no karstā baļļa izmantošanas ārpus telpām - daudzi no tiem ir ieguvumi veselībai. Pētījumos ir pierādīts balboa karsto vannu spa un mērcēšanas siltā ūdenī ieguvums. Laika pavadīšana karstajā kublā var palīdzēt mazināt sāpes šādos gadījumos:

· Sāpes muskuļos

· Bezmiegs

· Reimatisms

· Artrīts

· Sastrēgumi

· Spriedzes galvassāpes

Menstruālā krampji

· Slikta asinsrite

· Stīvums

· Sāpes muguras lejasdaļā


Pieaugot medicīniskās aprūpes un recepšu zāļu izmaksām, gan vīrieši, gan sievietes ātri iemācās izmantot spa dabiskās ārstnieciskās īpašības. Spa ir svarīga hidroterapija, pateicoties peldspējas, hidrostatiskā spiediena un ūdens temperatūras principiem.

Iedomājieties, ka pēc vienas sākotnējās investīcijas jūs varat izmantot desmitiem veselības ieguvumu no sava spa / karstā baļļa visu mūžu - jebkurā laikā - savas mājas privātumā un komfortā. Un, protams, jūs varat izklaidēties, kamēr to darāt, iekļaujot ģimeni un draugus!

Tagad, kad esat uzzinājis ieguvumus, ko sniedz īpašums spa vannai ārpus telpām , gūstiet maksimālu labumu no saviem ieguldījumiem spa. SpaRelax piedāvā patentētas hidroterapijas tehnoloģijas un var lepoties ar visas nozares reputāciju ar ilgtermiņa izturību, augstu kvalitāti, patiesu konstrukciju un ērtu lietošanu un uzturēšanu. Uzziniet, kāpēc mēs esam nozares līderi vairāk nekā 10 gadus!

 

Sertifikācija

Sertifikācija

SpaRelax ir ieguvuši CE, SAA, CB, KC, Gost-R sertifikātus, kā arī rūpnīcu, kas sertificēta ar ISO 9001 kvalitātes kontroles sistēmu.

Sertifikācija.jpg


BUJ

BUJ

1. Kāda ir garantija jūsu spa un peldbaseiniem?

     ♥ četru gadu apvalka struktūra

♥ 2 gadu iekšējā apvalka virsma

♥ 1,5 gadu santehnikas un elektriskā sastāvdaļa

2. Kāda ir spa karstā baļļa ūdens temperatūra?

3. Kādas ir SPA karstā vanna gaismas diožu gaismas krāsas?

Āra karstā baļļa spa ir aprīkots ar 12 ~ 20 LED gaismām (kā spa iespēju). LED gaismām ir 7 krāsas un 13 raksti.

4. Cik ilgi jūs varat saņemt savu spa karsto vannu?

Izgatavošanas laiks paraugu pasūtīšanai ir 15 dienas, pilna konteinera - 25 dienas.

5. kāds ir maksājums?

Parasti mēs pieņemam samaksu ar T / T.

Laipni lūdzam maksāt, izmantojot Alibaba Trade Assurance, lai aizsargātu savas tiesības.

6.Kāpēc izvēlēties SpaRelax?

image

Izmeklēšana