Akrila mazā karstā baļļa

Izmērs: 2250 * 1550 * 790mm
Vietu skaits: 3 cilvēki
Lidmašīnas: 37
Šī karstā baļļa ir viena no mūsu mazajām karstajām vannām. Gludas un vienkāršas dizaina līnijas un vairāku sprauslu konfigurācija padara šo produktu par mazu un izsmalcinātu. Dizainers pilnībā izmanto vietu, lai izstrādātu divu virpu un viena sēdekļa kombināciju. Ļoti piemērots ģimenei no trim vai pāris.
Šis 3S00 spa ir ļoti populārs Eiropā, Amerikā un Āzijā. Mazi izstrādājumi, tikai pietiekami lieli, lai ietilptu HQ ar 14 vienībām. Lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk esošās “nosūtīt pieprasījumu” vai “tērzēt tūlīt”, lai sazinātos ar mums.

Produkta detaļas

PRODUKTU RĀDĪŠANA


Šī 3S00 karstā baļļa ir viena no mūsu mazajām karstajām vannām. Gludas un vienkāršas dizaina līnijas un vairāku sprauslu konfigurācija padara šo produktu par mazu un izsmalcinātu. Dizainers pilnībā izmanto vietu, lai izstrādātu divu virpu un viena sēdekļa kombināciju. Tas ir ļoti piemērots ģimenei, kurā ir trīs vai pāris.


3S00 karstā baļļa apgaismojums1

3S00 karstā baļļa apgaismojums


Šis 3S00 spa ir ļoti populārs Eiropā, Amerikā un Āzijā. Mazi izstrādājumi, tikai pietiekami lieli, lai ietilptu 40 vienību 14 vienībās. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums! Gaidot tevi!


UZŅĒMUMA IEVADS
karsto vannu rūpnīca Ķīnā


mūsu komanda


Lūdzu, nekautrējieties uzdot jautājumus par karsto vannu vai bezgalīgu peldvietu spa. Mēs esam desmit gadu profesionālis un ļoti labs partneris. Gaidot tevi!


Izmeklēšana