Par mums

MŪSU FACTORY

DSC_6686.jpg

SpaRelax ir profesionāls Spa & Swim Spa spa centrs, kurš koncentrējas tikai uz spa burbuļvannu. Šis fokuss ļāva mums koncentrēt 100% mūsu inženiertehnisko, dizaina, ražošanas un kvalitātes darbu, lai izveidotu labākās kvalitātes spa vannas.


Pēc klientu pieprasījuma mēs esam spa ražotājs, bet arī OEM un ODM pakalpojumu sniedzējs.

Mūsu uzņēmuma vērtības ir klientu pirmā, kredīta bāze, kas vēlas inovatīvu, uzmanīgu ražošanu un laimīgu dzīvi.


SpaRelax ir dibināts 2008.gadā, un tajā ir 14000 kvadrātmetru darbnīca. Mēs stingri ievērojam 5S jēdzienus un ISO9001 starptautisko standartu, lai izveidotu kvalitātes vadības sistēmu. Visi mūsu Outdoor Spa ir apstiprināti saskaņā ar CE, SAA, KC, CB, Gost-R, ISO9001) un IEC standartiem.

Lai labāk apmierinātu mūsu klientu precīzās prasības un apmierinātu viņu vajadzības, mēs savlaicīgi paredzam starptautiskās tirgus tendences un prasības. Līdz šim mūsu s Pa & Swim spa tika eksportēts uz daudzām valstīm, piemēram, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Austrālijā, Korejā, Japānā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Taizemē, Malaizijā. utt vairāk nekā 40 valstīs.


Mūsu vīzija ir būt pasaules klases Outdoor Spa & Swim spa ražotājs un piegādātājs, jo mēs ticam pēc mūsu uzlabotajām vadības koncepcijām, labām ražošanas metodēm, produktu kvalitātes kontroles un lieliskiem pēcpārdošanas pakalpojumiem, kas nodrošina mūsu nepārtrauktus panākumus izstrādājot manufaktūras " Outdoor Spa & Swim spa" nozarē.

Gadu desmitiem mēs esam vienmēr klausījāmies, ko vēlas mūsu klienti. Rezultātā esam pievienojuši funkcijas, uzlabojuši konstrukcijas kvalitāti un izstrādājuši virkni "firsts", piemēram, integrētu skaņu sistēmu, optisko šķiedru apgaismojumu un iebūvēto audiovizuālo sistēmu. Tas ir devis mūs par spa ražošanas priekšplānā, un šodien SpaRelax Spas var nodrošināt vislabāko komfortu un veiktspēju.

4555.jpg4555.jpg

Laipni lūdzam jūs piedalīties mūsu gaišajā nākotnē un veiksmīgi un ceram uz sadarbību ar Jums! Jūsu panākumi ir mūsu biznesa un mērķa sasniegšana, ļaujim kopā sasniegt neuzvaramu!


★★ KĀPĒC IZVĒLĒT SPARELAX? ★★


1 / Speciāls silīcijs un profesionāls urbums, lai izvairītos no noplūdes.
2 / Pietiekams stikla šķiedras biezums un putošanas spīdums.
3 / Speciāli profesionāli tehniski, lai izvairītos no burbuļiem. Ja korpusā ir burbulis garantijā, mēs maksājam jaunu.
4 / Visi materiāli ir labākie no Ķīnas un ASV. Izmantojiet Food grade pārredzamu cauruli kā ASV Spa.
5 / sildītājs ar automātisku pret sausu karstumu.
6 / Automātiska pārslodzes aizsardzības sistēma.
7 / OEM / ODM pakalpojums.
8 / Piegādes laiks: 15-25days par 40HQ pēc 30% depozīta.


★★ INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMUMU ★★ĶĪNA NO.1 SPA PRODUKTU RAŽOTĀJS

Pabeigt āra dzīves telpu ar SpaRelax āra spa un baseinu, kas ir visspēcīgākais atpūtai un baudīšanai.

Orientējoši piedāvājot visplašāko klāstu, SpaRelax piedāvā plašu āra un iekštelpu masāžas spa, peldēšanas spa un spa baseinu klāstu, kas rūpējas par ikviena gaumei un budžetu, kā arī ar jaunākajām tendencēm un stiliem, kas papildina jebkuru mājas vai āra dzīves telpu.

SPARELAX FACTORY

★ Tikai uzmanības centrā ir peldēt spa un karstā baļļa.
★ Golden Spa Ražotājs vairāk nekā 7years.
★ Balboa svarīgākais partneris.
★ Pieņemt OEM & ODM jūsu pieprasījumiem.
★ Visas sprauslas ir no CMP vai Rising Dragon.

6359856020962996329598968.jpg