9 pieaugušie 9A70 Swim Spa

9A70 Party Spa ir modelis ar lielu izmēru 9 personām, visas 95 sprauslas ir augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sprauslas, unikāls dizains ar skaistām līnijām padara šo 9 cilvēku spa par vienu no karstākās pārdošanas spa.

Produkta detaļas

010203

Informācija par produktu

Uzvaras žests rada "Yeah" dizaina iedvesmu !!

Unikāls dizains, skaistas līnijas, glīts izskats.

Mūsu kompānija

-Mēs koncentrējamies tikai uz spa, profesija liek uzticēties-

SpaRelax Co, SIA ir profesionāls āra un peldvietu kūrortu ražotājs Ķīnā, kas 100% no inženiertehniskajiem, projektēšanas, ražošanas un kvalitātes centieniem koncentrējas kvalitatīvu spa izveidē. Mūsu uzņēmuma vērtības ir, pirmkārt, klients, kredīta pamats, labprāt jauninājumi, uzmanīga ražošana un laimīga dzīve. Mēs cenšamies radīt labākos produktus klientiem, kuri novērtē un ievēro veselīgu, mierīgu un līdzsvarotu dzīvesveidu.

Mūsu rūpnīcas platība ir 20000 kvadrātmetri. Mums ir vairākas darbnīcas, kurās ir modernas ražošanas līnijas kvalitatīvu kūrortu ražošanai. Mēs stingri ievērojam 5S koncepcijas un ISO9001 starptautisko standartu, lai izveidotu kvalitātes vadības sistēmu. Mūsu produkcijas komandu vada pieredzējušu inženieru un ekspertu grupa, kas nodrošina mūsu profesionalitāti produktu projektēšanā, kvalitātes kontrolē un R&D. Mūsu kūrorti ir veidoti tā, lai tie atbilstu starptautiskajiem elektrodrošības standartiem. Visas mūsu kūrorti ir apstiprināti saskaņā ar CE un IEC standartiem, un tie ir apstiprināti lietošanai Eiropā un Austrālijā.

Lai labāk apmierinātu klientu precīzās prasības un apmierinātu viņu vajadzības, mēs savlaicīgi paredzam starptautiskā tirgus tendences un prasības. Pa to laiku mēs esam viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem pasaules tirgū. Tagad mēs jau esam eksportējuši savas kūrortvietas uz daudzām valstīm, piemēram, Franciju, Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Zviedriju, Austrāliju utt. Tā kā ir augusi mūsu reputācija par kvalitāti un pakalpojumiem, pieaug starptautisko pircēju un SPA tirgotāju pieprasījums pēc mūsu profesionālās kvalitātes spa.
Mūsu sertifikāti
Mūsu serviss
-Mūsu uzņēmuma vērtības, pirmkārt, ir klients, kredīta pamats, labprāt novatoriski, uzmanīga ražošana un laimīga dzīve-
(1) Mūsu darba laiks: no 9:00 līdz 18:00, no pirmdienas līdz sestdienai (UTC 8).
(2) Pirms pasūtīšanas vai pēc pārdošanas varat jebkurā laikā sazināties ar mums. Mēs jums atbildēsim 2 stundu laikā pēc jūsu ziņojuma saņemšanas.
(3) Uz jūsu jautājumu tiks atbildēts 24 stundu laikā.
(4) OEM un ODM projekti ir ļoti atzinīgi vērtējami. Mums šeit ir spēcīga pētniecības un attīstības komanda, kas palīdzēs.
(5) Jūsu biznesa attiecības ar mums būs konfidenciālas jebkurai trešajai pusei
(6) Mūsu garantija ir 5 gadi ar čaumalu, mēs varam jums nosūtīt garantijas karti.
(7) Kad esat kļuvis par mūsu partneri, jūs esat mūsu partneris vai klients mūžīgi.
Izmeklēšana