8m divzonu brīvi stāvošs bezgalīgs SPA baseins

7U40 bezgalīgais spa baseins ir 7.45 M divzonu dizains, tajā ir daudz sprauslu un daudz spa sēdekļu, ļoti piemērots ģimenes lietošanai.

Produkta detaļas

7 m lielākais divzonu brīvi stāvošais bezgalīgais baseins

Izmēri:
745x225x146 cm
sēdeklis:
8 pieaugušie
Ūdens tilpums:
9296 litri
Svars:
1240 kg (sausa)
Lidmašīnu skaits:
41 (peldēšanas daļa)
60 (SPA daļa)
Sūknis:
2 x viens ātrums / 3.HP (peldēšanas daļa)
4 x viena ātruma / 4.0HP (SPA un peldēšanas daļa)
Cirkulācijas sūknis (CE, TUV apstiprināts):
1 x 0,5 HP
Sildītājs:
1x 3.0kW
Kontroles sistēma
Balboa / SpaRelax

attēls

attēls

attēls


attēls
SpaRelaxs dibināšanas partneri sanāca kopā ar vienu vienotu mērķi: nodrošināt vislabāko kvalitāti   olbaltumvielu spa , visvairāk funkciju un vislielākais produktu klāsts. Ar vairāk nekā 10 gadu ilgu kombinētās spa ražošanas pieredzi viņi strādāja kopā, lai izveidotu SpaRelax. Pērkot SpaRelax karsto kublu , jūs kļūstat par ģimenes locekli, un jums tiek nodrošināti vienādi kvalitātes pakalpojumi un atbalsts, kas uzņēmumam ir pasaules slavens.

 

SpaRelax nekļuva par vienu no vadošajiem spa pakalpojumu sniedzējiem, koncentrējoties tikai uz ražošanu un tirdzniecību. Mēs to izdarījām, koncentrējoties uz cilvēkiem un to, kā padarīt viņu dzīvi labāku. Mūsdienu pasaules temps un tonis ir skarbs, kā rezultātā rodas dažādas ar stresu un uzvedību saistītas slimības. Sākot ar spriedzes galvassāpēm un beidzot ar muguras sāpēm un beidzot ar diabētu, mūsdienu problēmu klāsts liek mums izsaukt atvieglojumu. Un nav vairāk nomierinošu, efektīvu vai patīkamu atvieglojumu veidu kā SpaRelax   burbuļvanna , kas ir rūpīgi izstrādāta, lai uzlabotu katra klienta dzīvesveidu un veselību. Spa procedūras ir mūsu aizraušanās, un mēs gribētu dalīties ar šo aizraušanos ar jums.

 

Nekur mūsu kaislīgā apņemšanās nav acīmredzama nekā mūsu nepārspējamā kvalitāte   bezgalīgs peldēšanās spa . Katrs modelis ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu ar īpašībām bagātu, optimālu elegances un funkcionalitātes sajaukumu, neizlaižot nekādas detaļas. Lai gan daudzi uzskata, ka kūrorti ir nesasniedzami greznumi, SpaRelax būvē spa visiem laikiem . Un, strādājot ar mūsu visaugstāko augstākā līmeņa tirgotāju tīklu, mēs vidējam cilvēkam sniedzam ērtību, gandarījumu un priekšrocības, kas rodas, iegādājoties SpaRelax peldbaseina baseinu .

 

Jūs varat droši zināt, ka ieguldījums SpaRelax ir viens no gudrākajiem ieguldījumiem, ko varat veikt. SpaRelax veido spa katram budžetam, sākot no augstākās klases tiem, kas pieraduši pie nesalīdzināmas greznības, līdz vidējam un zemākam cenu diapazonam, kur laba kvalitāte ir svarīga pat ierobežotā budžetā. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns un vēlas bijīt un izklaidēties, vai arī esat nobriedis   un, vēloties atpūsties nošķirtībā, SpaRelax piedāvā jums piemērotu spa.


Ja jūs meklējat peldvietu spa, es jums varu ieteikt, tikko man atsūtījāt jautājumu, es jums atbildi sniegšu pēc iespējas ātrāk.O (∩_∩) O ~


Izmeklēšana